اخذ ویزای کانادا

کانادا را می توان یکی از بهترین کشور های جهان برای مهاجرت معرفی کرد. برای مهاجرت به کانادا شما نیاز به دریافت ویزای اقامت دائم کانادا دارید. دریافت ویزای اقامت دائم کانادا برای مشاوران، وکلای رسمی، شورای نگهبان نسبت به افراد دیگر راحت تر می باشد، در ادامه به بررسی دریافت ویزای کانادا خواهیم پرداخت.

آشنایی با دریافت اقامت در کانادا :

دریافت اقامت در کانادا و دریافت ویزای اقامت دائم کانادا کار سختی نیست، شما باید به چگونگی دریافت اقامت دقت بالا داشته باشید و برای موفقیت یک سری نکات بسیار تخصصی را در نظر بگیرید تا در کوتاه ترین با کمک وکیل های مهاجرت به کانادا، ویزای خود را دریافت کنید.

کانادا یک کشور بسیار بزرگ در قسمت شمالی قاره آمریکا می باشد و به عنوان چهارمین کشور بزرگ و مشهور در جهان شناخته می شود، شما برای دریافت ویزای کانادا و اقامت در کانادا می توانید از روش های متفاوتی مانند تحصیل در کانادا، خرید خانه در کانادا، کار کردن در کانادا و… استفاده کنید.

البته قابل ذکر است که ویزای اقامت دائم کانادا نیز با توجه به روش انتخابی شما از مدت زمان های متفاوتی برخوردار است، برای مثال شما می توانید از اقامت دائم کانادا، اقامت کوتاه مدت کانادا، اقامت موقت کانادا و… استفاده کنید.

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای اقامت دائم کانادا :

1 ــ دارک شناسایی برای درخواست ویزای اقامت دائم کانادا:

منظور از مدارک شناسایی مسلما مدارک اصلی که نمایش دهنده هویت شما می باشند است، شما باید مدارک شناسایی خودتان و افرادی که را می خواهید با خود ببرید را به سفارتخانه تحویل دهید.

2 ــ مدارک شغلی :

همانطور که گفته شد یک سری از حوزه های شغلی نسبت به شغل های دیگر برای مهاجرت به کانادا و دریافت ویزای اقامت دائم کانادا برتری دارند، به همین دلیل تحویل دقیق مدارک شغلی می تواند یکی از مهمترین مدارک شما شناخته شود و تاثیر بسیار زیادی روی روند اقامت شما در کانادا داشته باشد.

از مدارک مورد نیاز می توان به سوابق شغلی هر فرد، ارائه مدرک شغلی معتبر در صورت وجود، اثبات سوابق شغلی به سفارتخانه( ارائه مدارک دقیق و علمی نکته بسیار مهمی است.)

3 ــ ارائه مدارک مالی و ملکی :

اگر شما سرپرست خانواده خود هستید، باید حتما تمامی مدارک مالی و ملک خود را به سفارتخانه تحویل دهید، همچنین اگر شما قصد ویزای اقامت دائم کانادا و مهاجرت به کانادا به تنهایی را دارید، باز هم باید مدارک مورد نیاز را به سفارتخانه تحویل دهید.

 

4 ــ تحویل مدارک کامل تحصیلی :

شما برای ویزای اقامت دائم کانادا باید تمامی مدارک معادل سازی شده تحصیلی خود را به سفارتخانه تحویل دهید، این مدارک را می توان آخرین مدرک دریافتی شما و مدارک مربوط به رشته دانشگاهی شما درصورت وجود می باشد.

5 ــ تکمیل فرم اطلاعات فردی برای ویزای اقامت دائم کانادا :

برای ارائه درخواست دریافت اقامت شما باید یک فرم کامل از درخواست خود پر کنید و به سفارتخانه تحویل دهید. این فرم از طریق کارشناس موسسه های اقامتی به شما تحویل داده می شود، دقت داشته باشید فرم را باید با دقت کامل پر کنید و به هیچ عنوان اطلاعات خود را اشتباه وارد نکنید.

 

انواع روش های دریافت ویزای اقامت دائم کانادا :

1 ــ دریافت اقامت از طریق امتیاز بندی اکسپرس اینتری :

یکی از بهترین روش های دریافت اقامت در کانادا را می توان امتیاز بندی هر فرد در اکسپرس اینتری یا نیروهای مختلف و مختصص فدرال دانست. زمانی که شما مدارک مورد نیاز را به سفارتخانه تحویل می دهید، این مدارک به نیروهای متخصص تحویل داده می شود و آنها طبق شرایط مختلف مانند سن، میزان تحصیلات، مهارت در زبان انگلیسی، سابقه کار شما، انطباق پذیری بالای شما و… درخواست اقامت شما را بررسی می کنند.

در صورتی که درخواست اقامت شما از امتیاز بالا برخوردار باشد و سن شما بین 19 تا 29 سال باشد، مسلما درخواست شما برای دریافت اقامت قبول خواهد شد. برای دریافت امتیاز بالا باید حداقل مدرک فوق لیسانس در یک رشته تحصیلی معتبر، مدرک آیلتس زبان با نمرده 7.5 ، سن بین 19 تا 29 سال، سابقه کار به مقدار بالا و…. را داشته باشید.

 

2 ــ دریافت اقامت از طریق کار کردن و سرمایه گذاری :

یکی از روش های دریافت اقامت در کانادا را می توان سرمایه گذاری در کانادا معرفی کرد، توجه داشته باشید در روش های کارآفرینی شما یک کار بسیار عالی را برای کار کردن در کانادا و ایجاد یک شغل طراحی خواهید کرد اما در سرمایه گذاری شما یک پول بسیار زیاد دارید و آن را در کانادا برای بیزینس و ایجاد شغل سرمایه گذاری می کنید.

دقت داشته باشید که در هر شهر از کانادا شرایط سرمایه گذاری و کارآفرینی و همچنین هزینه مورد نیاز برای این کار متفاوت از شهر دیگر می باشد، قبل از درخواست برای دریافت ویزای اقامت دائم کانادا درباره تمامی شهر های کانادا تحقیقات کامل را انجام دهید.

3 ــ دریافت ویزای اقامت دائم کانادا برای تحصیلی:

شما می توانید برای اقامت در کانادا و دریافت ویزای اقامت دائم برای  کانادا از اقامت های تحصیلی استفاده کنید، این روش از بهترین روش های مورد نظر برای دریافت اقامت است زیرا زمانی که شما در کانادا تحصیل کنید، پس از تحصیل می توانید در همان شهر مشغول به کار شوید و اقامت دائم را دریافت کنید.

شما در سیستم اکسپرس اینتری با ارائه گزینه تحصیل در کانادا از امتیاز بسیار بالاتری روبرو خواهید بود و احتمال قبول کردن درخواست شما به 90% نزدیک خواهد بود. جتی اگر شما سابقه کار خاصی نداشته باشید کانادا برای تحصیل ارزش خاصی قائل می باشد و برای شما در کانادا یک شغل سطحی در نظر خواهد گرفت.

 

4 ــ دریافت اقامت در کانادا از طریق خود اشتغالی :

برای افرادی که دارای رتبه های خاص در کشور خود هستند مانند ورزشکاران، هنرمندان دریافت اقامت در کانادا نسبت به افراد دیگر بهتر می باشد، زیرا می تواند از روش بیزینس خود به عنوان خود اشتغالی در چند حیطه متفاوت استفاده کنند و به راحتی با سرمایه بسیار کم، اقامت در کانادا را دریافت کنند. از مزیت های این روش برای دریافت اقامت می توان به عدم نیاز به دریافت مدرک زبان قوی و همچنین روش سریع آن اشاره داشت.

شغل های بیان شده می توانند خود اشتغالی داشته باشند :

·         تالیف گران و نویسندگان

·         نقاشان بسیار ماهر

·         افرادی که صنایع دستی درست می کنند.

·         طراحان بسیار خلاق و نمونه

·         ورزشکار های حرفه ای که دارای مدرک قهرمانی هستند.

·         متخصص های مهم در امور فنی تصاویر متحرک در کشور

·         موسیقی دان های ماهر

5 ــ دریافت اقامت در کانادا از طریق دریافت پیشنهاد شغلی :

یکی از روش های دریافت ویزای دائم کانادا را می توان دریافت یک پیشنهاد شغلی عالی با درآمد بالا دانست که متخصص ها قانع به حضور مفید شما در کانادا باشند. در این روش کارفرمای شما باید به اداره مهاجرت کانادا ثابت کند که در کشور کانادا یک شخص با تحصیلات و تجربه شما پیدا نکرده است و برای حوزه شغلی خود صددرصد نیازمند یک فرد متعهد و ماهر مانند شما می باشد.

 

6 ــ ثبت شرکت در کانادا :

یکی از روش های دریافت ویزای دائم کانادا را می توان ثبت شرکت در کانادا معرفی کرد، در این روش شما نسبت به روش های دیگر نیازمند سرمایه بیشتری می باشید اما زمان مورد نیاز برای دریافت اقامت شما کمتر از برنامه های دیگر و روش های دیگر می باشد.

مزایای دریافت اقامت در کانادا :

هزینه اقامت در کانادا نسبت به کشور های دیگر کمتر است و همچنین شما می توانید از روش ها وشیوه های متفاوتی برای دریافت اقامت در کانادا نسبت به کشور های دیگر دارد، البته قابل ذکر است که شما برای دریافت اقامت کانادا باید امکانات رفاهی خود را به صورت کامل در نظر بگیرید و سپس در صورت مطابق بودن بودجه شما با نیاز های شما در کانادا درخواست اقامت در کانادا را ارسال کنید، زیرا زندگی در کانادا برای افرادی که شغل یا سرمایه مناسب برای زندگی را نداشته باشند کمی سخت خواهد بود.

لوکس تریپ با سالها تجربه در خصوص دریافت ویزای توریستی کانادا، شینگن و سایر کشور های جهان به شما کمک میکند تا به راحتی ویزای مورد نظر خود را دریافت کنید،جهت ارتباط بیشتر با ما میتوانید از طریق کارشناسان مجرب ما در تماس باشید.