تلفن ویژه مشاوره 02188874123

تور گروهی آفریقای جنوبی – 12 روزه – 3 بهمن – 27 بهمن

2 شب ژوهانسبورگ + 2 شب پارک جنگلی + 3 شب سان سیتی + 4 شب کیپ تاون
3 بهمن و 27 بهمن ماه
ایرلاین : قطر ایرویز
11 شب و 12 روز
قیمت از
2890 دلار + نرخ پرواز

تور سفر به آفریقا جنوبی زمستان 1402

هنگام بحث در مورد سفر به آفریقای جنوبی در زمستان، مهم است که به یاد داشته باشید که این کشور در نیمکره جنوبی واقع شده است. به طور معمول، فصل زمستان از اواخر آوریل شروع می شود و تا اوت ادامه می یابد و آب و هوای سردی را به همراه دارد. خوشبختانه، خبر خوب این است که زمستان های آفریقای جنوبی به اندازه زمستان های اروپا سرد نیست! به طور کلی، دمای شبانه در حدود 50 درجه است، در حالی که در روزهای خوش، ممکن است شاهد افزایش جیوه تا اواسط دهه 70 در بعد از ظهر باشید. فصل زمستان در کیپ تاون آب و هوای مناسبی را برای فعالیت در فضای باز و اکتشاف فراهم می کند. به خصوص برای کوهنوردی در کوه تیبل به دلیل روزهای خنک و صاف بسیار مناسب است.

 

شرایط آب و هوا آفریقای جنوبی در زمستان

زمستان بهترین فصل سال برای بازدید از حیات وحش و مناظر دیدنی آفریقای جنوبی است. آفریقای جنوبی به عنوان یکی از مقاصد برتر برای مشاهده حیات وحش مشهور است. با این حال، اگر واقعاً میخواهید از تجربه خود حداکثر استفاده را ببرید، توصیه می شود که بازدید خود را در فصل زمستان برنامه ریزی کنید. در بوته های سرسبز و بخار، مردم محلی دریافته اند که زمستان معتدل به عنوان یک تسکین خوشایند از گرمای طاقت فرسا تابستان عمل می کند.

 

بهترین مکان های دیدنی آفریقا جنوبی در زمستان

بهترین مکان های دیدنی در این آب و هوا، از ژوئن تا آگوست، در بسیاری از مناطق ایده آل است. به عنوان مثال، دوربان در طول سال به دلیل تأثیر آب های گرم اقیانوس هند از دمای گرم برخوردار است. در ژوهانسبورگ، روزهای آفتابی صاف با خنکی طراوت در هوا، محیطی ایده آل برای بازدید ایجاد می کند. علاوه بر این، برای تجربه نهایی تماشای حیات وحش، زمستان های آفریقای جنوبی از ژوئن تا آگوست برای رفتن به داخل بوته ها و مشاهده حیات وحش مناسب است.

 

رزرو تور آفریقای جنوبی زمستان ۱۴۰۲

همچنین لازم به ذکر است که مجموعه لوکس تریپ به عنوان مجری مستقیم تور آفریقای جنوبی، در زمستان 1402 بهترین شرایط را برای مسافران خود در نظر گرفته است. مجموعه ما به عنوان کارگزار تور آفریقای جنوبی، در تور آفریقا جنوبی زمستان 1402 علاوه بر در نظر گرفتن بهترین گشت ها و خدمات، پرداخت عوارض خروج از کشور و خدمات CIP را برای مسافران محترم در نظر گرفته است.

همین الان تماس بگیرید