تلفن ویژه مشاوره 02188874123

تور سوئیس 7 شهریور ۱۴۰۳ | 10 شب و 11 روز

3 شب ژنو، 3 شب لوگانو، 4 شب زوریخ
7 شهریور
ایرلاین : امارات
10 شب و 11 روز
قیمت از
2590 یورو + 49.990.000 تومان

تور کشتی کروز اروپا 20 شهریور | 12 شب و 13 روز

3 شب ژنو، 6 شب کروز (1 شب مارسی، 1 شب جنوا، 1 شب رم، 1 شب پالرمو، 1 شب دریا، 1 شب ایبیزا)، 3 شب بارسلون
20 شهریور
ایرلاین : امارات
12 شب و 13 روز
قیمت از
3990 یورو + 49.990.000 تومان

تور اسکاندیناوی 17 مرداد ۱۴۰۳ | 14 شب و 15 روز

4 شب هلسینکی + 1 شب کشتی + 3 شب استکهلم + 3شب اسلو + 3 شب کپنهاگ
17 مرداد
ایرلاین : امارات
14 شب و 15 روز
قیمت از
3990euro + تومان 49.900.000

تور انگلستان 26 مرداد | 7 شب و 8 روز

7 شب لندن
26 مرداد
ایرلاین : امارات
7 شب و 8 روز
قیمت از
2490 یورو + 49.900.000 تومان

تور اسکاندیناوی 17 مرداد ۱۴۰۳ | 13 شب و 14 روز

4 شب هلسینکی + 1 شب کشتی + 3 شب استکهلم + 3شب اسلو + 3 شب کپنهاگ
17 مرداد
ایرلاین : امارات
14 شب و 15 روز
قیمت از
3990euro + تومان 49.990.000

در تور اروپا چه اتفاقاتی رخ خواهد داد؟

یکی از بهترین سفر هایی که میتوانید تجربه کنید، میتواند مربوط به قاره اروپا و دیدن کشور های مختلف آن باشد. اروپا به عنوان یکی از زیباترین قاره های جهان شناخته میشود و کشور هایی که در آن وجود دارند، جزو توریستی ترین های زمین هستند.

درباره تور کشتی کروز اروپا

از سری سفر های گردشگری بسیار مهیج و خاطره سازی که در حال صورت گرفتن میباشد، برنامه سفر در اروپا با کشتی کروز میباشد که به تور کشتی کروز اروپا نیز معروف میباشد. این نوع از سفر علاوه بر آنکه هیجان انگیز است، نیازمند برنامه ریزی دقیق و مناسب میباشد.

درباره تور اروپا با کشتی کروز

درباره تور اروپا با کشتی کروز

قصد داریم تا توضیحاتی کامل تر درباره برنامه سفری که برایتان در نظر گرفته ایم ارائه دهیم و دیدی بهتر نسبت به مقاصدی که برای سفرمان خواهیم داشت بگیریم. در ادامه همراه لوکس تریپ باشید تا به تمامی سوالاتتان حول تور اروپا پاسخ بدهیم.

برنامه سفر و بازدید از جاذبه های گردشگری اروپا

اولین مقصدی که قرار است به آن سر بزنیم، شهر زیبای ژنو میباشد. این شهر جزو یکی از زیبا ترین ها در کشور سوئیس میباشد. بخاطر داشتن طبیعت بکر و بسیار زیبایی که دارد، سالانه میزبانی بسیاری از گردشگران از سرتاسر دنیا را انجام میدهد.

نکته مهم که درباره این شهر باید گفت آن است که این شهر را با نام مستعار “شهر صلح” در اروپا و البته جهان مینامند. دلیل آن هم وجود سازمان ملل متحد در آن میباشد. البته همه دیدنی های آن تنها به سازمان های معروفی که بنا شده اند نیست، طبیعت بسیار خوبی که در شهر ژنو وجود دارد، به نبه خود جزو یکی از دیدنی ترین های سوئیس میباشد.

جاذبه های گردشگری شهر ژنو

همانگونه که اشاره کردیم، یکی از معروف ترین مقاصد طبیعی که در ژنو خواهید یافت، دریاچه معروف آن میباشد. پارک هایی که در اطراف این دریاچه قرار دارند نیز به نوبه خودشان بسیار میتوانند دیدنی باشند. از همین رو باید گفت اگر بدنبال مکانی برای عکاسی میگردید، این منطقه بهترین گزینه میباشد.

جاذبه های گردشگری شهر ژنو در سوئیس

جاذبه های گردشگری شهر ژنو در سوئیس

توصیه ما این است که حتما در طول روز آزادی که دارید، به این دریاچه سر بزنید، اما اگر میخواهید به مکانی بروید که کمی بافت قدیمی را در خودش داشته باشد، پیشنهاد ما سر زدن به محله قدیمی ژنو میباشد. پر شده از ساختمان های تاریخی، خیابان های سنگفرشی شده و کافه هایی با سبک قدیم.

برنامه سفر دریایی با کشتی کروز

بعد از اولین مقصدمان، خودمان را اماده سفری کوتاه به شهر مارسی و سپس کشتی کروز میشویم. برنامه سفر با کشتی کروز نیز جزو یکی از مهم ترین برنامه ها در تمامی تور اروپا میباشد. در این سفر دریایی، قصد داریم تا دیدنی ترین شهر های توریستی تمام اروپا را با هم ببینیم.

شهر جنوا در ایتالیا

منطقه ای بندری در شمال غربی ایتالیا که بخاطر موقعیت جغرافیایی خوبی که دارد، طبیعت گسترده و سرسبزی را در خودش دارد. همچنین باید گفت که این شهر جزو تاریخی ترین های ایتالیا بحساب میرود. از همین رو باید گفت معماری که در جنوا شاهدش خواهید بود، جزو یکی از بینظیر ترین های جهان میباشد.

جاذبه های توریستی شهر جنوا

جاذبه های توریستی شهر جنوا

یکی از دیدنی ترین جاذبه های گردشگری جنوا، مربوط به مرکز شهر میشود که با نام “Strade Nuove” میباشد که جزو میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است. همچنین در روز آزاد توصیه میکنیم که به کلیسای معروف این شهر، یعنی کلیسای سن لورنزو است.

پایتخت ایتالیا، زیباترین شهر در تمامی کشور

نوبت سر زدن به مهم ترین شهر در تمامی ایتالیا میباشد، یعنی شهر زیبای رم. این شهر جزو یکی از دیدنی ترین های کشور میباشد و بخاطر داشتن برخی از زیباترین جاذبه های گردشگری در خود، میزبان بسیاری از گردشگران در طول سال میباشد.

جاذبه های گردشگری شهر روم در ایتالیا

جاذبه های گردشگری شهر روم در ایتالیا

معمولا این شهر را با نام “شهر جاودان” نیز یاد میکنند. یکی از معروف ترین نماد های این شهر، مربوط به کلوسئوم میباشد که در مرکز شهر واقع شده است. همچنین برخی دیگر از مکان های گردشگری این شهر مانند پانتئون، شهر واتیکان که به عنوان کوچک ترین کشور در جهان شمرده میشود نیز وجود دارند که همگی جزو توریستی ترین مناطق ایتالیا میباشد.

از ایتالیا تا سیسیلی در تور کشتی کروز اروپا

کشور سیسلی نیز جزو یکی از مقاصد گردشگری در اروپا میباشد که بسیار دیدنی است. همچنین با داشتن یکی از شهر های معروف در خودش، شهر پالرمو است. این شهر جزو مقاصد زیبای کشورش بحساب میرود و با داشتن تاریخی پیچیده و بشدت حماسی، مورد توجه توریست های زیادی قرار گرفته است.

شهر سیسیلی در تور کروز اروپا

شهر سیسیلی در تور کروز اروپا

از نکاتی که برای این شهر باید گفت، وجود معماری خاصیست که در ساختمان های مختلف آن بکار رفته است. از معماری عرب مانند کلیسای جامع پالرمو گرفته تا کلیسای سن کاتالدو، به طور کلی باید گفت که بخش مرکزی پالرمو جزو میراث فرهنگی یونسکو به ثبت جهانی رسیده است.

درباره شهر ایبیزا در تور اروپا

یک دیگر از مقاصد گردشگری در تور کروز اروپا، مربوط به شهر ایبیزا میشود. این شهر، جزیره ای تحت سلطه اسپانیا میباشد که در دریای مدیترانه واقع شده است. در ادامه میخواهیم به این موضوع بپردازیم که چرا این جزیره جزو یکی از مهم ترین مقصد های گردشگری ما در سفرمان به اروپا میباشد.

جزیره ایبیزا در تور کشتی کروز اروپا

جزیره ایبیزا در تور کشتی کروز اروپا

جاذبه های گردشگری ایبیزا

بدلیل موقعیت جغرافیایی آن، شهر ایبیزا دارای یکی از زیباترین سواحل در تمامی اروپا را دارد. همچنین باید گفت که طبیعت بکری که در جزیره ایبیزا وجود دارد نیز جزو بهترین های سفر خواهد بود که مانندش را نخواهید پیدا کرد. از دیگر نکات مهم درباره این شهر میتوان به شبگردی های آن اشاره کرد.

از ایبیزا تا شهر معروف بارسلون

شهر بارسلون، یکی از معروف ترین شهر های اسپانیا که بخاطر داشتن جاذبه های گردشگری بسیار خوبی که در خودش دارد، مورد توجه گردشگران زیادی قرار گرفته است. همچنین باید گفت که بارسلون نیز با داشتن یکی از معروف ترین کلیسا های اروپایی، یعنی کلیسای “Sagrada Familia” میباشد.

کلیسای جامع ساگرادا فامیلیا در تور کروز دور اروپا

کلیسای جامع ساگرادا فامیلیا در تور کروز دور اروپا

تجربه تور کروز اروپا با لوکس تریپ

برنامه سفر به اروپا همیشه جزو یکی از پر تکرار ترین و البته سخت ترین برنامه ریزی های گردشگری بوده است. آژانس لوکس تریپ با سالها تجربه در خصوص برگزاری تور های مقاصد خاص از جمله اروپا، با تکیه بر دانش و مهارتی که در طول این سالها بدست آورده، برنامه ای دقیق را برای مسافران خود در نظر گرفته است.

بسیار خرسندیم که در طول این سالها توانستیم مورد اعتماد مشتریان عزیزمان قرار بگیریم و لطفشان همیشه شامل حالمان بوده است. از همین رو، امروز مجموعه لوکس تریپ به عنوان مجری مستقیم تور اروپا، فعالیت خود را به صورت تخصصی تر ادامه میدهد.

اگر قصد رزرو تور و یا دریافت مشاوره رایگان را در نظر دارید، میتوانید از طریق شماره های درج شده با ما تماس حاصل فرمائید تا کارشناسانمان به تمامی سوالات شما پاسخ بدهند. همچنین توصیه میکنیم که اگر میخواهید از اخبار مربوط به تورها باخبر شوید، حتما به صفحه اینستاگرام ما به نشانی luxtriip مراجعه فرمائید.

همین الان تماس بگیرید