تلفن ویژه مشاوره 02188874123

تور شمالگان و شفق قطبی – 9 شب و 10 روز – 3 دی

2 شب مسکو + 4 شب مورمانسک + 2 شب سنت پیترزبورگ + 1 شب مسکو
3 دی
ایرلاین : ماهان
9 شب و 10 روز
قیمت از
2390 $ + 12.000.000 تومان

تور شمالگان و شفق قطبی – 7 شب و 8 روز – 18 بهمن

1 شب مسکو + 4 شب مورمانسک + 2 شب مسکو
18 بهمن
ایرلاین : ماهان
7 شب و 8 روز
قیمت از
1990 $ + 12.000.000 تومان

تور سفر به روسیه زمستان 1402

اگر قصد سفر به کشور روسیه دارید، در فصل زمستان به مسکو سفر کنید یا با یک تور زمستانی دیدار از سنت پترزبورگ را آغاز کنید و مکان‌های دیدنی روسیه را ببینید، که مانند تصاویری از یک کتاب داستان در زیر یک پوشش سفید درخشان از برف قرار گرفته‌اند.

بهترین زمان بازدید از روسیه در زمستان

در تعطیلات زمستانی روسیه، وقتی برف میبارد کشور را در نوری کاملا متفاوت ببینید. ازدحام گردشگران در مسکو و سنت پترزبورگ کم میشود بسیاری از علاقه مندان به سفر روسیه می گویند زمستان بهترین زمان سال برای بازدید از روسیه است. تور زمستان روسیه 1402 در مسکو یا سنت پترزبورگ شما را به سرگردانی مسحورکننده در خیابان های سنگ فرش شده، و پوشیده از برف و در میان میادین و پارک هایی که در جشن کریسمس و سال نو روشن شده اند، میبرد. تورهای زمستانی روسیه از نوامبر تا آوریل هر سال در دسترس هستند، زمانی که روسیه به دنیایی از جشن های فرهنگی و فعالیت های سرگرم کننده در پس زمینه ای از برف و یخ درخشان تبدیل می شود.

 

شرایط آب و هوای روسیه زمستان 1402

دمای زمستان در روسیه ممکن است کمی عادی باشد زیرا روسیه کشوری با هوای سرد است. با این حال، ما به شما کمک خواهیم کرد که چه وسایلی را برای تعطیلات زمستانی خود در روسیه ببندید. در طول زمستان با تورهای ویژه طراحی شده کارهایی وجود دارد که بهترین استفاده را از فصل سرد سال ببرید.

 

بهترین سرگرمی های تور روسیه زمستان 1402

در روسیه به اسکی بروید یا یکی از فعالیت های زمستانی را امتحان کنید، مانند اسکیت روی یخ در دریاچه بایکال، یا سورتمه سواری سگ هاسکی در جنگل های کامچاتکا، شکار شفق‌های شمالی، در یک تور ماجراجویی در قطب شمال که یکی از شگفت‌انگیزترین پدیده‌های طبیعی روی زمین را در سراسر شبه جزیره کولا تعقیب می‌کند. خود را در فرهنگ قبایل باستانی مانند گله داری گوزن شمالی Nenets یامال و یاکوت های شمنیست یاکوتیا غرق کنید.

 

هزینه تور روسیه زمستان 1402

قیمت تور گردشگری سفر به روسیه در فصل زمستان بر اساس نوع خدمات و امکانات انتخابی شما مشخص میشود. ما در مجموعه لوکس تریپ با بیش از سال ها تجربه، در اجرای تور های لوکس خارجی به شما بهترین قیمت تور روسیه زمستان ۱۴۰۲ با خدمات ویژه و خاص را ارائه میدهیم. جهت خرید و رزرو تور روسیه ۱۴۰۲ با اقامت در بهترین هتل های 5 ستاره لاکچری با پرواز مستقیم از تهران و اخذ ویزای روسیه جهت رزرو آن اقدام کنید. ما در تمامی مراحل همراه شما هستیم.

همین الان تماس بگیرید