تلفن ویژه مشاوره 02122430535

تور سریلانکا | نوروز ۱۴۰۳ – 10شب و 11 روز

2 شب دامبولا + 2 شب کندی + 3 شب بنتوتا + 2 شب تنگاله + 1 شب کلمبو
4 فروردین 1403
ایرلاین : امارات
10 شب و 11 روز
قیمت از
1690$ + نرخ بلیط

تور سریلانکا 9 خرداد ۱۴۰۳ | 10 شب و 11 روز

2 شب دامبولا + 2 شب کندی + 3 شب بنتوتا + 2 شب تنگاله + 1 شب کلمبو
9 خرداد
ایرلاین : امارات
10 شب و 11 روز
قیمت از
1690$ + نرخ بلیط

در تور سریلانکا بهار چه خبر است؟

سریلانکا، بهشتی جزیره ای در قسمت جنوب آسیا است که جزو مقاصد توریستی بسیار جذاب در این قاره بشمار میرود. اقامت در این کشور جزیره ای، به قدری میتوان دیدنی های مختلف را کشف کرد که حتی برای یک ساعت هم حوصله تان سر نخواهد رفت. در ادامه همراه لوکس تریپ باشید تا از دیدنی ترین های این کشور و تور سریلانکا بهار بیشتر صحبت کنیم.

درباره کشور سریلانکا

جزیره سریلانکا تاریخی بسیار غنی را در خود دارد. فرهنگی غنی که به بیش از هزاران سال برمیگردد. این کشور جزو یکی از ارزشمندترین میراث های تاریخی برای آسیا میباشد. این کشور، در طول سالیان دراز شاهد حکومت ها و فرهنگ های مختلفی بوده است، از همین رو نیز آثاری که درش باقی مانده است نیز در نوع خود بینظیرند.

تور سریلانکا بهار 1403

تور سریلانکا بهار 1403

معروف ترین چیزی که باید درباره اینجا بدانید، سواحل بسیار زیبا و رویایی است که دارد، از همین رو نیز باید گفت بهار امسال، بهترین زمان برای دیدن آب های کریستالی سریلانکا میباشد. در ادامه میخواهیم درباره بهترین مکان های دیدنی جزیره صحبت کنیم.

برنامه سفر تور سریلانکا بهار ۱۴۰۳

بهار برای سفر کردن، یکی از بهترین فصل هاست. بسیاری از کشور ها دراین زمان سال، از آب و هوای مساعدی برخوردار هستند، از همین رو میتوان گفت که سریلانکا نیز جزو یکی از آن دسته مسافرت های بسیار لوکس و خوبیست که بسیاری بعد از یکبار رفتن نیز دوباره میخواهند تجربه سفر به این جزیره را داشته باشند.

دامبولا و فیل های سریلانکا

تصور کنید که بعد از آنکه خستگی سفر را پشت سر گذاشتید، حال نوبت آن رسیده تا در مسیر هتل شروعی هیجان انگیز را داشته باشید، یعنی دیدن بچه فیل های بانمک که در اطراف راه پرسه میزنند. عکاسی با این فیل ها جزو رایج ترین کارهاییست که پیشنهاد میکنیم حتما امتحان کنید.

بازدید از صخره زیبای سیگیریا در تور سریلانکا بهار

شاید بگوییم که صخره سیگیریا، مهم ترین قطب توریستی در تمام سریلانکا باشد. صخره ای زیبا و بزرگ که به سنگ شیر یا Lion Rock نیز معروف میباشد. دلیل آن نیز وجود دروازه ایست که به شکل شیر در ابتدای مسیر ورودش میباشد. همچنین باید گفت که این صخره طبیعی در آثار یونسکو نیز به ثبت رسیده است.

صخره سیگیریا در تور سریلانکا بهار

صخره سیگیریا در تور سریلانکا بهار

معبد طلایی، معروف ترین معبد در سریلانکا

مقصد بعدی ما در این سفر بسیار هیجان انگیز، سفر به معبد زیبای دامبولا میباشد که به نوع خود در بین دیگر معبد های جهان، جزو زیباترین ها نیز میباشد. در انی معبد شاهد پنج غار اصلی هستیم که به صورت معبد هایی ساخته شده اند برای عبادت و بازدید. باید گفت که این معبد نیز جزو آثار یونسکو به ثبت رسیده است.

وجود این معبد بسیار مهم است، چرا که از طرفی به عنوان قطب گردشرگری مهم برای سریلانکا بخساب میرود، و از طرفی دیگر نیز یکی از مهم ترین مراکز اصلی عبادت برای شهروندان بودایی میباشد. ترکیبی از فرهنگ و هنر دست انسان که به زیبایی در کنار یکدیگر توانسته اند چنین شاهکاری را بوجود بیاورند.

باغ های ادویه معروف در تور بهاری سریلانکا

شاید کمتر شنیده باشید، اما سریلانکا یکی از صادر کنندگان ادویه نیز بحساب میرود، از همین رو میتوان گفت که بسیاری از ادویه های خاص و پر استفاده در سطح جهان را در انی جزیره خواهید یافت. لازم به ذکر است که مزارع چای این جزیره نیز جزو یکی از معروف ترین ها در آن میباشد.

شهر زیبای کندی در جزیره سریلانکا

در این شهر بسیار زیبا، یعنی شهر Kandy جزو بینظیر ترین شهر های این کشور بحساب میرود. در هنگام اقامت در کندی، معروف ترین مکان های دیدنی آن و البته سریلانکا را خواهیم دید. باغ گیاه شناسی سلطنتی، گالری جواهرات و از همگی آنها معروف تر، بازدید از معبد معروف دندان بودا که به عنوان ارزشمند ترین دارایی سریلانکا شناخته میشود.

شهر کندی در سفر به سریلانکا

شهر کندی در سفر به سریلانکا

هرچقدر که بخواهیم درباره زیبای این شهر صحبت کنیم ناکافیست. مزارع مختلف ادویه و چای که دورتا دور آن را پوشانده اند بهمراه مکان های دیدنی معروفی که در کندی وجود دارد، یکی از زیبا ترین مقاصدیست که در تور سریلانکا بهار 1403 قرار است به آن سر بزنیم.

از آبشار رامبودا معروف تا شهر بنتوتا

بعد از شهر زیبای کندی، نوبت به این است تا با قطار راهی بنتوتا شویم. در طول مسیر شاهد طبیعت زیبای سریلانکا خواهیم بود و سپس به سمت آبشار زیبای رامبودا خواهیم رفت تا از نزدیک شاهد عظمت آن باشیم. بعد از آن حرکت خود را به سمت شهر بنتوتا ادامه میدهیم.

شهر بنتوتا در تور سریلانکا بهار

جزو یکی از دیدنی ترین شهر های بندری که میتوانید در تمامی سریلانکا پیدا کنید، قطعا اینجاست. شهری که بخاطر داشتن سواحل بسیار زیبا و رویایی اش، بسیار مورد توجه قرار گرفته است. مکانی بسیار مناسب برای داشتن اوقات خوش و انجام فعالیت های ساحلی. مکانی بسیار زیبا برای ریلکس کردن و لذت بردن از بعد از ظهر آفتابی در کنار عزیزانتان.

همچنین یکی از گشت های تفریحی که پیشنهاد میکنی محتما به آنها سر بزنید، بازدید از وال ها و در کنار آن، استفاده از خدمات هتل شامل استخر، بازی های مختلف و غیره میباشد. از دیگر تفریحاتی که در هنگام اقامتامن در این شهر قرار است به آن سر بزنیم، قایق سواری در رودخانه مادو و همچنین بازدید از مرکز نگهداری لاکپشت ها میباشد.

تنگاله و سافاری حیات وحش در تور بهاری سریلانکا

زمان آن رسیده است تا به سمت شهر بندری بعدی، یعنی تنگاله یا Tangalle حرکت کنیم. در مدت زمانی که اقامت خود را در این شهر ادامه میدهیم، گشتی تمام روز در پارک ملی سافاری یالا شروع خواهیم کرد تا از دیدنی های آن نیز بیشتر بدانیم و همچنین حیات وحش زیبای آن را نیز کشف کنیم. همچنین یکی از دیدنی ترین هایی که با هم تجربه خواهیم کرد، استفاده از جیپ های سافاری میباشد که به صورت 2 ساعته میباشد.

سافاری های معروف تور سریلانکا بهار ۱۴۰۳

سافاری های معروف تور سریلانکا بهار ۱۴۰۳

شهر زیبای کلمبو در سفر به سریلانکا

مقصد بعدی که در نظر داریم تا به آن سفر کنیم، شهر زیبای کلمبو میباشد که کانون مناسبی برای تفریح کردن و خرید کردن میباشد. توصیه میکنیم که حتما اگر قصد خرید سوغاتی دارید، تمام نقاط کلمبو را بگردید، چرا که زیباترین هدیه ها را میتوانید در این شهر تهیه کنید.

همچنین مکان های دیدنی زیادی را با هم سر خواهیم زد، بازدید از قلعه قدیمی انگلیسی ها، خیابان دریا و میدان استقلال از مکان های معروفیست که تمامی آنها را میبینیم. پیشنهاد میکنیم که از سواحل این شهر نیز در اوقات فراغت دیدن کنید. چرا که جزو جاذبه های توریستی شهر کلمبو میباشند.

شهر کلمبو در تور سریلانکا بهار

شهر کلمبو در تور سریلانکا بهار

تجربه سفر به سریلانکا با لوکس تریپ

آژانس مسافرتی luxtrip، بیش از پنج دهه است که به صورت تخصصی فعالیت خودش را ذدر حوضه تور مسیر های خاص از جمله سریلانکا آغاز کرده است. خرسندیم که در طی این سالها توانستیم رابطه خوبی را با مسافران خود بوجود بیاوریم و دیدن لذت بردن توریست های عزیز از گشت ها، خود دلیلی برای بیشتر کردن تلاش هایمان بوده است.

سفر به سریلانکا نیز جزو آن دسته از تور هایی بوده است که تا به امروز جزو یکی از مقصد های زیبا و لوکسی بوده که توانسته ایم برای گردشگرانمان فراهم کنیم، به گونه ای که امروز با  افتخار میگوییم که لوکس تریپ، مجری مستقیم تور سریلانکا سفر به این کشور زیبا را در اختیار شما عزیزان قرار داده است تا نهایت لذت را در کنار خانواده و دوستانتان تجربه کنید.

همین الان تماس بگیرید