تلفن ویژه مشاوره 02188874123

تور سریلانکا 9 خرداد ۱۴۰۳ | 10 شب و 11 روز

2 شب دامبولا + 2 شب کندی + 3 شب بنتوتا + 2 شب تنگاله + 1 شب کلمبو
9 خرداد
ایرلاین : امارات
10 شب و 11 روز
قیمت از
1690$ + نرخ بلیط

همه چیز درباره تور سریلانکا تابستان ۱۴۰۳

جزیره ای بسیار زیبا در جنوب آسیا، کشوری که دارای تنوع آب و هوایی و طبیعتی بکر و زیباست. سریلانکا، یکی از مهم ترین مقاصد توریستی در جهان که سالانه میزبان بیش میلیون ها گردشگر میباشد. قصد داریم تا درباره این جزیره زیبا بیشتر توضیح بدهیم و توریستی ترین مناطق آن را با هم مرور کنیم تا در تور سریلانکا تابستان مقصد بعدی خودمان را پیدا کنیم. در ادامه همراه لوکس تریپ باشید.

چرا سریلانکا را انتخاب کنیم؟

کشور سریلانکا جزو یکی از دیدنی ترین مقاصد توریستی در جهان به حساب میرود. از جاذبه های گردشگری که به فراوانی در آن میتوان یافت تا شهر های زیبا و سواحل طلایی اش، همگی دست به دست هم داده اند تا برای تعطیلات و گذران اوقات خوش مسافران، بهترین را به ارمغان بیاورند.

از مهم ترین نکاتی که باید در نظر داشت، برنامه ریزی مناسب و همچنین انتخاب زمان مناسب برای سفر میباشد. چرا که در غیر اینصورت، ممکن است با مشکلاتی از قبیل سختی پیدا کردن بلیط و یا نبود آن دست و پنجه نرم کنید. از همین رو، برنامه ای که ما برایتان در نظر گرفتیم، به صورت کامل و بسیار دقیق بوده که به راحتی بتوانید از سفری که در پیش رویتان میباشد، نهایت لذت را ببرید، در ادامه بیشتر به این موضوع خواهیم پرداخت.

تور جزیره سریلانکا در تابستان ۱۴۰۳

تور جزیره سریلانکا در تابستان ۱۴۰۳

برنامه سفر به سریلانکا در تابستان 1403

سفر به سریلانکا، میتواند برای هر مسافری تجربه بسیار خوشی را به همراه داشته باشد. از هتل های لوکس 5 ستاره تا انجام خدمات VIP و CIP فرودگاهی، برنامه ای کامل و دقیق برای سفری خوش را در نظر داریم تا بتوانید نهایت لذت را در کنار عزیزانتان داشته باشید. بی معطلی به سراغ سفرمان برویم.

از فرودگاه کلمبو تا اولین مقصد توریستی جزیره سریلانکا

بعد از فرود در کلمبو، قصد داریم تا سفری به سمت دامبولا داشته باشیم (لازم به ذکر است که تمامی ترانسفر های بین شهری با ماشین های توریستی صورت میگیرد.). در حین مسیر نیز بازدیدی از بچه فیل و فیل های پیناوالا خواهیم داشت و همچنین بعد از صرف نهار، به سمت هتل دامبولا و تحویل گرفتن اتاق ها خواهیم رفت.

بازدید از مهم ترین قطب گردشگری سریلانکا

در روز دوم، به مهم ترین جاذبه گردشگری جزیره خواهیم رفت. یعنی صخره معروف سیگیریا. این صخره به عنوان یکی از مهم ترین مقاصد توریستی سریلانکا بحساب میرود و به همین منظور، گردشگران زیادی سالانه برای دیدن آن سفر های مختلفی را آغاز میکنند.

صخره سیگیریا در تور سریلانکا

صخره سیگیریا در تور سریلانکا

این صخره همچنین به عنوان نمادی برای کشور در نظر گرفته شده و بسیاری از محلی ها آن را با نام Lion Rock یا صخره شیر نیز یاد میکنند. در آخر این را هم باید اضافه کرد که سیگیریا جزو میراث یونسکو میباشد. همچنین مقصدی گردشگری برای توریست هایی که میخواهند طبیعت گردی انجام بدهند.

از دامبولا تا شهر کندی در تور تابستانی سریلانکا

از دیگر مقاصد گردشگری بسیار زیبا در سریلانکا، شهر کندی و جاذبه های توریستی اش میباشد. این شهر به عنوان یکی از زیبا ترین و البته مهم ترین شهر های سریلانکا شناخته میشود که بسیاری از ادویه جات و دیگر موارد را در این شهر تولید و توزیع میکنند.

شهر کندی در تور تابستانی سریلانکا

شهر کندی در تور تابستانی سریلانکا

در روز چهارم قصد داریم تا گشتی تمام روز در شهر کندی داشته باشیم. از جمله جاذبه های گردشگری که حتما به آنها سر خواهیم زد، بازدید از باغ گیاهشناسی سلطنتی و گالری جواهرات، بازدید از معبد معروف دندان بودا که به عنوان ارزشمند ترین دارایی سریلانکا شناخته میشود.

در ادامه نیز به یکی از مهم ترین مقاصد تور سریلانکا تابستان ۱۴۰۳ خواهیم رفت، که آن دریاچه معروف شهر کندی است. این دریاچه، نقطه ای بسیار مناسب برای عکاسی میباشد، بعد از دریاچ کندی، به هتل باز خواهیم گشت و شامی به سبک سریلانکا با هم خواهیم داشت.

شهر بنتوتا  و نوارالیا در تور تابستانی سریلانکا ۱۴۰۳

در روز پنجم، با شهر زیبای کندی خداحافظی میکنیم و خود را آماده رفتن به مقصد بعدیمان، یعنی شهر بنتوتا میکنیم. از بعد از صرف کردن صبحانه در هتل، به سمت ایستگاه مترو کندی خواهیم رفت و سفر خود را آماده میکنیم. پیش از آنکه به مقصد خود برسیم، در ابتدا به نوارالیا میرویم و از آبشار معروف آن، یعنی آبشار رامبودا دیدن میکنیم.

شهر بنتوتا در تور سریلانکا تابستان 1403

شهر بنتوتا در تور سریلانکا تابستان 1403

در کنار این آبشار، رودخانه ای نیز وجود دارد که محلی ها به آن، رودخانه گرگوری میگویند. بعد از دیدن این جاذبه های گردشگری و صرف نهار سریلانکایی، حرکت خود به سمت شهر بنتوتا ادامه خواهیم داد و از مناظر زیبای جزیره سریلانکا از داخل قطار نهایت لذت را خواهیم برد. سپس به هتل معروف بنتوتا رفته و به صرف شام میپردازیم.

معروف ترین شهر بندری سریلانکا

بنتوتا، از محبوب ترین شهر های بندری سریلانکا که جاذبه های گردشگری دریایی آن نیز محبوب همگان بوده است. در هنگام اقامتمان، گشتی تمام روز در بنتوتا خواهیم داشت، همچنین در رودخانه معروف شهر، یعنی مادو، قایق سواری خواهیم کرد. سپس سری به مراکز نگهداری از لاکپشت ها میزنیم و از ورزش های آبی معروف بنتوتایی دیدن میکنیم.

فعالیت های معروف آبی در سریلانکا

فعالیت های معروف آبی در سریلانکا

توصیه میکنیم که در روز آزاد، حتما به توصیه های راهنمای تور گوش کنید. یکی از پیشنهاد هایی که برایتان داریم، بازدید از وال های معروف سریلانکا میباشد. توریست های بسیار زیادی برای دیدن این وال های معروف، صف میبندند. در غیر اینصورت میتوانید از خدمات هتل نیز استفاده کنید. (لازم به ذکر است هتل با خدمات ALL  میباشد)

درباره جاذبه های گردشگری زیبای تنگاله

بعد از صرف صبحانه در هتل بنتوتا، از آن خارج خواهیم شد و حرکت خود به سمت شهر تنگاله حرکت خود را آغاز میکنیم. در این حین، از اسکله معروف میرسا دیدن خواهیم کرد و در کنار ماهیگیران سنتی شهر، از تماشای زیبای اسکله نهایت لذت را خواهیم برد. لازم به ذکر است که این منطقه جزو زیباترین مقاصد تور گردشگری سریلانکا میباشد.

جاذبه های گردشگری سریلانکا در تنگاله

جاذبه های گردشگری سریلانکا در تنگاله

سپس حرکت خود به سمت تنگاله را ادامه میدهیم. در روز دهم، بعد از صرف صبحانه، حرکت خود به سمت کلمبو آغاز میکنیم. یکی از زیبا ترین شهر هایی که قرار است ببینید، کلمبو میباشد. جاذبه های گردشگری معروفی در این شهر قرار دارد.

جاذبه های گردشگری شهر کلمبو

قرار است تا گشتی تمام روز در این شهر داشته باشیم. از مکان های گردشگری معروف این شهر، میتوان به قلعه قدیمی انگلیسی، خیابان دریا، میدان معروف استقلال اشاره کرد. لازم به ذکر است که این شهر، دارای مراکز خرید متنوعی است که برای خرید سوغاتی، مکانی مناسب است. بعد از تکمیل گشت خود، به سمت هتل میرویم و از خدمات آن استفاده خواهیم کرد. در روز بعد، با صرف صبحانه در هتل، به سمت فرودگاه رفته و به ایران بازخواهیم گشت و تور تابستانی سریلانکا ما در اینجا به پایان خواهد رسید.

شهر کلمبو در تور تابستانی سریلانکا

شهر کلمبو در تور تابستانی سریلانکا

تجربه سفر به سریلانکا با لوکس تریپ

کشور سریلانکا، جزو مقاصد گردشگری محبوب در میان توریست ها میباشد. سفر به این کشور و برنامه ریزی مناسب برای آن همیشه جزو چالش هایی بوده که ممکن است در برخی موارد موجب به مشکلاتی از قبیل سختی پیدا کردن بلیط هواپیما و یا دیگر موارد شود.

مجموعه لوکس تریپ، بیش از پنج دهه میباشد که به صورت تخصصی فعالیت خود را در حوضه تور های مقاصد خاص، از جمله سریلانکا، آغاز نموده است. تجربه ای که در طول این سالها، با دانش و مهارت هایی که توانستیم بدست بیاوریم، کمک زیای برای یافتن بهترین گزینه ها جهت راحتی بیشتر مسافرانمان بوده است.

خرسندیم که لطف مشتریان عزیز، و اعتمادشان همیشه شمال حال ما بوده است و انرژی برای ادامه راه ما شده. از همین رو امروز، آژانس لوکس تریپ به عنوان مجری مستقیم تور سریلانکا، سفر به این جزیره زیبا را برای علاقه مندان گردشگر ایجاد کرده است تا نهایت لذت را در کنار دوستان و خانواده هایشان داشته باشند.

میتوانید برای دریافت مشاوره رایگان، از طریقشماره های درج شده با کارشناسان مجرب ما تماس حاصل فرمائید. همچنین اگر بدنبال دریافت آخرین اخبار مربوط به چارت پرواز ها و یا پکیج های سفر هستید، توصیه میکنیم که به آدرس اینستاگرام ما به نشانی luxtriip سر بزنید.

همین الان تماس بگیرید