تلفن ویژه مشاوره 02188874123

تور سوئیس 7 شهریور ۱۴۰۳ | 10 شب و 11 روز

3 شب ژنو، 3 شب لوگانو، 4 شب زوریخ
7 شهریور
ایرلاین : امارات
10 شب و 11 روز
قیمت از
2590 یورو + 49.990.000 تومان

در تور سوئیس تابستان ۱۴۰۳ چه در پیش است؟

کشور سوئیس، یکی از آرام ترین و البته زیباترین مقاصد گردشگری در جهان. باید گفت مقصدی که قرار است با هم امروز بیشتر درباره اش بدانیم، جزو یکی از دیدنی ترین جاهاییست که هر ساله توریست های بسیار زیادی به آن سفر میکنند. در ادامه همراه لوکس تریپ باشید تا بیشتر درباره سوئیس و جاذبه های گردشگری آن اطلاعات بدست بیاورید.

تور سوئیس ۱۴۰۳

تور سوئیس ۱۴۰۳

چرا کشور سوئیس را برای سفرمان انتخاب کنیم؟

این سرزمین زیبا، بخاطر داشتن موقعیت جغرافیایی خاصی که دارد، طبیعت زیبایی را برای مردمانش ایجاد کرده است. البته نباید فراموش کرد که تاریخ سوئیس نیز با وجود اتفاقات و حوادث مختلفی که داشته، جاذبه های تاریخی فوق العاده ای را بر جای گذاشته است.

باید گفت که برنامه سفر به این کشور نیز جزو یکی از مهم ترنی برنامه ریزی های تور های گردشگری بحساب میرود. چرا که زمان بندی مناسب در کنار میزان بودجه ای که به صورت متوسط برای انواع مختلفی از توریست ها باید در نظر داشت، میتواند تاثیر زیادی در افزایش کیفیت سفرمان داشته باشد. از همین رو میخواهیم تا برنامه سفر با تور سوئیس با لوکس تریپ را بیشتر توضیح دهیم.

جاذبه های گردشگری کشور سوئیس در تابستان 1403

جاذبه های گردشگری کشور سوئیس در تابستان 1403

برنامه سفر با تور سوئیس ۱۴۰۳

در ابتدا میخواهیم تا درباره جاذبه های گردشگری کشور سوئیس بیشتر توضیح دهیم تا سفرمان را به خوبی بشناسیم. همچنین برنامه سفری که ما برای شما در تور سوئیس 1403 در نظر گرفته ایم را بگوییم. قرار است تا یکی از خاطره ساز ترین سفر های ممکن به کشوری با مظهر صلح جهانی داشته باشیم.

شهر ژنو در تور گردشگری سوئیس

اولین مقصد گردشگری ما در تور سوئیس، شهر زیبای ژنو میباشد. میتوان گفت که این شهر، مهم ترین شهر در تمامی اروپا میباشد. چرا که با داشتن ارگان های مهمی در خودش، مورد توجه بسیاری قرار دارد. یکی از مهم ترین این ارگان ها، سازمان ملل متحد میباشد.

شهر ژنو در تور گردشگری سوئیس

شهر ژنو در تور گردشگری سوئیس

جاذبه های گردشگری شهر ژنو در تور سوئیس

در روز دوم، میخواهیم به گشت شهری تمام روز این شهر بسیار زیبا بپردازیم. نکته قابل توجه شهر ژنو، این است که علاوه بر داشتن سازمان های بین المللی در خود، جاذبه های طبیعی زیادی نیز در خودش دارد. همین نکته مهم باعث شده تا به یکی از جذاب ترین مقاصد گردشگری تور سوئیس بدل شود.

از جاذبه های مهم این شهر، میتوان به محله قدیمی شهر، آبنمای معروف  جت دیو “Jet d’Eau”، میدان سازمان ملل، موزه کرسنت، دریاچه ژنو که به عنوان نماد این شهر میباشد، پارک ملی ژنو و بسیاری دیگر از جاذبه های طبیعی و انسانی اشاره کرد که همگی به نوبه خود، جزو خاص ترین های ژنو و سوئیس میباشد.

پیشنهاد ما در روز آزاد این است که حتما به یکی از این جاذربه های گردشگری بروید، مطمعن باشید که اوقات بسیار خوشی را میتوانید در کنار عزیزانتان داشته باشید، چرا که هر کدام از این مکان های توریستی، دارای فعالیت های مختلف و خاصی هستند که مانندشان را نخواهید یافت.

جاذبه های گردشگری شهر ژنو در تابستان ۱۴۰۳

جاذبه های گردشگری شهر ژنو در تابستان ۱۴۰۳

از شهر ژنو تا لوگانو در تور سوئیس 1403

روز چهارم، زمان خداحافظی با شهر زیبای ژنو و آماده شدن برای مقصد بعدی تور مسافرتی سوئیس ما میباشد. این روز را با صرف صبحانه ای به سبک سوئیسی شروع خواهیم کرد، باید گفت که کشور سوئیس بخاطر داشتن پنیر های فوق العاده اش و همچنین صنعت شکلات سازی سنتی ای که دارد، یکی از لذیذ ترین دستور پختن ها را برای جهانیان فراهم کرده است.

بعد از صرف صبحانه، با خروج از هتل، سفر خودمان به شهر زیبای لوگانو آغاز خواهیم کرد. اما باید گفت که در حین سفرمان، سری نیز به شهر میلان خواهیم زد. باید گفت که شهر میلان، جزو شهر های کشور ایتالیا بحصاب میرود. در ادامه نیز به سمت شهر لوگانو به مسیرمان ادامه خواهیم داد.

جاذبه های شهر لوگانو در سفر به سوئیس 1403

جاذبه های شهر لوگانو در سفر به سوئیس 1403

جاذبه های شهر لوگانو در سفر گردشگری سوئیس 1403

شهر لوگانو، منطقه ای ایتالیایی زبان در کشور سوئیس میباشد. این شهر همانگونه که از زبان رسمی اش میتوان فهمید، فرهنگی تلفیق شده از ظرافت سوئیس و خلاقیت ایتالیا را در خودش دارد. از همین رو باید گفت که جاذبه های گردشگری مختلف و البته غذاهای بسیار لذیذی را در اینجا خواهید یافت.

از جاذبه های گردشگری شهر لوگانو در تور سوئیس تابستان 1403 که میخواهیم حتما به آن سر بزنیم، میتوان به پارک های معروفش، میدان های به سبک مدیترانه ای، کوه های معروف مونته بِره و مونته سن اشاره کرد. کشور ایتالیا را همه بخاطر غذاهای خوشمزه اش و همچنین، صنعت طراحی و مدی که زبان زد تمامی جهان میباشد، میشناسند. از همین رو باید گفت که مراکز خرید و مزون های زیادی را میتوانید در شهر لوگانو بیابید که برای سوغاتی گرفتن بسیار گزینه مناسبی خواهند بود.

در روز آزادی که خواهید داشت، پیشنهاد میکنیم که حتما از نظرات لیدر استفاده کنید و از فستیوال هایی که در شهر برگزار میشود نیز غافل نشوید. چرا که این جشنواره ها جزو یکی از دیدنی ترین های سوئیس میباشند. و یا از امکانات هتل نیز استفاده کنید و به استراحت بپردازید.

شهر زوریخ در تور تابستانی سوئیس ۱۴۰۳

در روز هفتم از سفرمان به کشور سوئیس، بعد از صرف صبحانه ای به سبک ایتالیایی، آخرین دیدارمنا با شهر لوگانو را خواهیم داشت و سپس به سمت مقصد آخرمان، یعنی شهر زیبای زوریخ آغاز خواهیم کرد. در طول مسیر نیز از طبیعت زیبای سوئیس دیدن خواهیم کرد و همچنین به شهر لوسرن خواهیم رفت.

شهر زوریخ در تور تابستانی سوئیس ۱۴۰۳

شهر زوریخ در تور تابستانی سوئیس ۱۴۰۳

جاذبه های گردشگری شهر زوریخ در تور گردشگری سوئیس 1403

در روز بعد، با صرف صبحانه در شهر زوریخ، گردشمان را آغاز خواهیم کرد. این شهر به عنوان بزرگترین شهر کشور سوئیس شناخته میشود. از همین رو باید گفت که حتما در نظر داشته باشید جاذبه های گردشگری این شهر، جزو مهم ترنی ها در تمامی تور سوئیس تابستان 1403 خواهد بود.

شهر زوریخ، شهری با فرهنگی تلفیق شده و متنوع است که باعث شده تا جاذبه های توریستی زیادی را در خود بوجود بیاورد. همچنین غالب فرهنگ شهر به سمت و سوی آلمان رفته است. از همین رو شهری صنعتی و جذاب را در پیش رویمان خواهیم داشت. از جاذبه های معروف زوریخ، میتوان به محله قدیمی، کلیسا ها، خیابان های معروفش و بسیاری دیگر موارد اشاره کرد.

جاذبه های گردشگری شهر زوریخ در سفر توریستی سوئیس

جاذبه های گردشگری شهر زوریخ در سفر توریستی سوئیس

تجربه سفر به کشور سوئیس با لوکس تریپ

کشور سوئیس جزو یکی از دیدنی ترین مقاصد توریستی در میان دیگر جاذبه های اروپا میباشد. مجموعه luxtrip بیش از 5 دهه میباشد که به صورت تخصصی فعالیت خود را در حوضه تور مقاصد خاص از جمله سوئیس آغاز نموده است. از همین رو برای علاقه مندان به سفر های گردشگری، بار دیگر تور سوئیس تابستان ۱۴۰۳ را برگزار کرده است.

خرسندیم که در طول این سالها، با تکیه بر دانش و تجربه ای که بدست آورده ایم، بهترین پکیج های موجود و همچنین برنامه سفری را برای شما عزیزان طراحی کرده ایم تا نهایت استفاده صرفه جوی در وقت و هزینه را داشته باشیم. لطف مسافران نیز همیشه شامل حال ما بوده است و انرژی ای برای ادامه راهمان شده. از همین رو امروز لوکس تریپ به عنوان مجری مستقیم تور سوئیس، فعالیت خود را به صورت حرفه ای تر دنبال میکند.

اگر شما نیز میخواهید در میان دیگر مسافران، سفری هیجان انگیز به این کشور و یا دیگر کشور های توریستی داشته باشید، توصیه میکنیم که حتما برای دریافت مشاوره رایگان از طریق شماره های درج شده با کارشناسان مجرب ما تماس حاصل فرمائید تا بهترین گزینه ها را برایتان ایجاد کنند. همچنین برای اطلاع از آخرین اخبار مربوط به پکیج های تور ها و چارت پرواز ها، به آدرس اینستاگرام ما به نشانی luxtriip سر بزنید.

همین الان تماس بگیرید