تلفن ویژه مشاوره 02122430535

تور مراکش 21 اردیبهشت | 7 شب و 8 روز

2 شب کازابلناکا +5 شب مراکش
21 اردیبهشت لغایت 28 اردیبهشت
ایرلاین : ترکیش
7 شب و 8 روز
قیمت از
2390$ + هزینه بلیط

تور مراکش – 7 شب و 8 روز – 8 دی – ویژه دارندگان پاسپورت دوم

2 شــب کـازابـلانکـا + 5 شــب مراکــش
8 دی
ایرلاین : ترکیش
7 شب و 8 روز
قیمت از
1990 $ + هزینه بلیط

درباره تور مراکش 1403

کشوری در گوشه کناره های آفریقای شمالی، در همسایگی با اقاینوس اطلس و دریای مدیترانه. کشوری که بخاطر جای دادن به چندین فرهنگ و تمدن مختلف، تاریخی حماسی را رغم زده است. اینجا مراکش است، کشوری که معروفیتش زبانزد عام و خاص است.

فرهنگ های مختلف مانند اروپایی، عرب و بربر، قسمتی عمیق از تاریخ مراکش را ساخته اند. امروز قرار است تا با هم سری به این کشور فوق العاده بزنیم. کشوری که میزبانی تورهای گردشگری بسیار زیادی در طول سال است. کشور مراکش چه جاهای دیدنی دارد؟ آب و هوای این کشور چگونه است؟ در ادامه با لوکس تریپ همراه باشید تا به جواب تک تک این سوالات برسیم.

مراکش چگونه کشوری است؟

کشور مراکش بخاطر موقعیت خوبی که از لحاظ جغرافیایی دارد. به همین دلیل نیز کشوری بسیار حاصل خیز است. تور به مراکش ۱۴۰۳ نیز جزو یکی از بهترین تجربه هاییست که هر مسافری میتواند تجربه اش کند. مسجد و ساختمان هایی که در این کشور وجود دارند، معماری بی نظیری را به دید عموم گذاشته اند.

 

مکان های دیدنی مراکش

قصد داریم کمی درباره مهم ترین مکان های دیدنی مراکش صحبت کنیم تا بیشتر در مورد موقعیت های مختلفی که هنگام سفر به این کشور، اطلاعات مناسبی در دست داشته باشید.

بهترین مکان های دیدنی مراکش کدام ها هستند؟

این کشور بخاطر داشتن تاریخی غنی، سازه های بسیار زیبایی را در خود دارد، و به همین خاطر موقعیت های گردشگری فوق العاده ای نیز در دسترستان قرار خواهد داد. از موزه ها گرفته تا مسجد و معبد هایی که دراین کشور قرار دارد، داستان هایی از گذشته مراکش را برای ما به تصویر میکشند. تور مراکش از ایران نیز، جزو دیدنی ترین سفر هاییست که هر گردشگری باید آن را تجربه کند.

اولین مقصدی که درباره اش میخواهیم صحبت کنیم، شهری بندریست که در بسیاری از فیلم ها وجود داشته، شهر زیبای کازابلانکا جایی که بسیار مورد توجه گردشگران قرار گرفته است. موقعیت دقیق کازابلانکا در کناره های اقیانوس اطلس میباشد، همچنین بخاطر داشتن تاریخی آمیخته شده با فرهنگ فرانسوی میراث های فراموش نشدنی در آن خواهید یافت.

مقصد بعدی ما، در ساحل غربی اقیانوس اطلس خوابیده است، شهر بندری و زیبای اساویرا (Essaouira) بخاطر ساحل های زیبایی که در خودش دارد بسیار مورد توجه قرار گرفته است. در این شهر میتوانید فعالیت هایی از جمله ماهیگیری، استفاده از امکانات ساحل و بسیاری دیگر از رستوران ها را تجربه کنید.

بهترین مقاصد تور مراکش

شهر بعدی که در نظر داریم، هزارتویی از خیابان ها و کوچه هاییست که به یکدیگر وصل میشوند، هزارتویی عجیب و شگفت انگیز که با حفظ کردن سنت گرایی مراکش، توانسته انتظارات توریست های مدرنیزه شده را برآورده کند، شهر زیبای فز (Fez). فز  به عنوان یکی از قدیمی ترین شهر های مراکش نیز شناخته میشود که آمیخته شده با فرهنگ و سنت قدیمی مراکشیست. میتوانید همگی این هارا تنها با یک گشتو گذار ساده در کوچه های تنگ  باریکی که دارد ببینید.

کاخ باهیا (Bahia Palace) یکی دیگر از مکان های دیدنی مراکش است، زمانی که گردشگران برای اولین بار قدم به این مکان میگذارند، این جمله که محلی های مراکش میگویند: قصر باهیا زیباترین سازه در تمام مراکش است. را با تمام وجود باور خواهند کرد. نوع معماری که در این کاخ بکار رفته یکی از شاهکار هایست که در هر جایی نمیتوانید نمونه اش را پیدا کنید.

یکی از معروف ترین صحرا ها در تمام دنیا، یعنی Sahara Desert یا صاحارا، در این کشور قرار دارد، میتوان گفت بزرگ ترین صحرایی که میتوانید در تمام مراکش پیدا کنید همین جا باشد. شب هایی که در این منطقه سپری میشود، زیبایی آسمان شب را به بهترین شکل به تصویر میکشد. لوکس تریپ به عنوان مجری مستقیم تور مراکش، برنامه ریزی مناسبی را برای علاقه مندان به سفر در نظر گرفته است تا بتوانند اوقات خوشی را داشته باشند، در ادامه با ما همراه باشید.

بهترین زمان سفر به کشور مراکش

شاید مهم ترین نکته برای سفر کردن به یک کشور، زمان یابی مناسب برای رفتن باشد. با اینکه سفر کردن به مراکش در تمام طول سال انجام میشود، اما مهم ترین نکته این است که در چه زمانی سفر کنیم که هم از لحاظ گردشگری خوب باشد، هم از نظر آب و هوایی.

فصل پاییز یکی از بهترین زمان ها برای خرید تور مراکش 1403 است. در این بازه زمانی بخاطر اینکه آب و هوای خوبی در این کشور وجود دارد، یک موقعیت بسیار مناسبی است تا به راحتی سفر خوبی را تجربه کنید. یکی از نکته های مهم، زمانی که حجم زیادی از مسافران در طول بازه های زمانی خاصی به کشور سفر میکنند، اصطلاحا به آن زمان طلایی سفر میگویند.

در این بازه های زمانی از سال قیمت تور مراکش، نسبت به باقی سال بالاتر میرود. به همین دلیل باید حتما توجه کنید که اگر جزو کسانی هستید که نمیخواهید هزینه زیادی را محتمل شوید، در زمان طلایی سفر به مراکش باید حواستان باشد که قیمت رزرو بلیط و هتل بیشتر است.

شهر های دیدنی مراکش

Luxtrip به عنوان مجری مستقیم تور مراکش، شما را در تمامی مراحل از جمله اخذ ویزای توریستی مراکش، همراهی خواهد کرد. جهت دریافت مشاوره رایگان میتوانید با کارشناسان مجرب ما در تماس باشید. همچنین در صورت رزرو زودهنگام خدمات VIP شامل پرداخت عوارض خروج از کشور و فرودگاه امام را ما به عهده خواهیم گرفت.

همین الان تماس بگیرید