تلفن ویژه مشاوره 02122430535

تور ویتنام 13 شهریور | 10 شب و 11 روز

2 شب هوشی مین + 4 شب دانانگ + 2 شب هانوی + 2 شب کشتی کروز
13 شهریور
ایرلاین : پرواز امارات
10 شب و 11 روز
قیمت از
2490$ + 59.990.000 تومان

تور ویتنام کامبوج 11 شهریور ۱۴۰۳ | 13 شب و 14 روز

2 شب هانوی + 2 شب کشتی کروز+ 3 شب دانانگ + 2 شب هوشی مین + 2 شب سیم ریپ + 2 شب پنوم پن
11 شهریور
ایرلاین : پرواز قطری
13 شب و 14 روز
قیمت از
2990$ + نرخ بلیط

تور ویتنام 20 تیر | 10 شب و 11 روز

2 شب هوشی مین + 4 شب دانانگ + 2 شب هانوی + 2 شب کشتی کروز
20 تیر
ایرلاین : پرواز قطری
10 شب و 11 روز
قیمت از
2390$ + نرخ بلیط

تور ویتنام 9 و 26 خرداد، 20 تیر | 10 شب و 11 روز

2 شب هوشی مین + 4 شب دانانگ + 2 شب هانوی + 2 شب کشتی کروز
9 و 26 خرداد، 20 تیر
ایرلاین : پرواز قطر
10 شب و 11 روز
قیمت از
2390$ + نرخ بلیط

در تور ویتنام تابستان ۱۴۰۳ چه میگذرد؟

کشور ویتنام، یکی از دیدنی ترین مکان هاییست که در تابستان امسال باید به آن سفر کنید. شهر های دیدنی معروف ویتنام و البته غذاهای بسیار لذیذی که قرار است با هم شاهدش باشیم. امروز میخواهیم درباره بهترین فعالیت هایی که میتوانید در تابستان امسال به آن سر بزنید.

ویتنام در تابستان چگونه است؟

به طور کلی ویتنام در تابستان، یکی از دیدنی ترین هاست. چرا که فعالیت های خارج از خانه زیادی را میتوانید تجربه کنید. نمونه ای از آنها میتواند مربوط به گشت و گذار در شهر و دیدن قدمتی ترین سازه های بشری باشد. البته در نظر داشته باشید که اینها تنها نمونه ای کوچک از کار هایی اند که میتوانید انجام بدهید.

تور ویتنام تابستان

تور ویتنام تابستان

آب و هوای ویتنام در ماه های گرم سال

این کشور شگفت انگیز بخاطر داشتن جنگل های انبوه و مجاورتی که با دریا و آب های آزاد دارد، آب و هوای گرم و مرطوبی دارد، در طول سال شاهد بارندگی های زیاد و همچنین هوایی شرجی را خواهید یافت، اما در فصل تابستان انتظار هوایی گرم و مرطوب را بیشتر داشته باشید.

همچنین نکته مهم این است که اگر به مناطق شمالی کشور ویتنام سفر کنید، شاهد آب و هوای مرطوب و باران های تابستانی زیاد تری هستید، این درحالیست که در قسمت های مرکزی و جنوبی هوای کم باران تری را خواهیم داشت. همچنین قسمت های جنوبی نسبت به مناطق شمالی گرم تر نیز هستند.

فعالیت های تور ویتنام تابستان ۱۴۰۳

از آن رو که ویتنام در تابستان آب و هوایی گرم را دارد، برای انجام فعالیت های خارج از خانه بسیار مناسب خواهد بود. فعالیت هایی مانند کوهنوردی و گشت و گذار در جنگل های بسیار زیبای این کشور، همچنین بازدید از شهر های بندری و معروفش نیز نمونه ای کوچک از فعالیت هاییست که میتوانید در هنگام بازدید از ویتنام انجام بدهید که در ادامه به برخی از آنها خواهیم پرداخت.

در خیابان های معروف هوی آن قدم بزنید

شهر هوی آن، از معروف ترین شهر های تمام آسیا. دیدنی هایی که در این شهر بندری وجود دارد تمام نشدنیست. همچنین یکی از معروف ترین مکان هایی که باید در هنگام گشت زنی هایتان به آن حتما سر بزنید، منطقه باستانی شهر هوی ان میباشد که جزو محله های به ثبت رسیده در یونسکو میباشد.

شهر هوی آن در ویتنام

شهر هوی آن در ویتنام

شهر نین بین، زیباترین شهر ویتنام

این شهر یکی از دیدنی ترین هاییست که در تمامی ویتنام میتوانید آن را بیابید، از شالیزار های معروفی که در این منطقه قرار گرفته اند تا قصر امپراطوری اش، همگی نمونه ای کامل برای تجربه ای دلپذیر میباشند. همچنین ناگفته نماند که قلعه باستانی نیز یکی از دیدنی ترین هاییست که باید از ان دیدن کنید.

کشتی کروز، سفری هیجان انگیز بر فراز دریا

یکی از بهترین گزینه هایی که میتوانید در هنگام اقامت ویتنامتان داشته باشید، سفر با کشتی کروز بر فراز آب های آزاد باشد. همچنین در تور ویتنام تابستان نیز قرار است تا تجربه سفر بر روی آب های این کشور بسیار زیبا را داشته باشیم. همچنین از امکاناتی مانند قایق سواری و شنا نیز امکان پذیر خواهد بود.

همچنین از زیباترین فعالیت هایی که در هنگام سفر با کشتی کروز قرار است انجام بدهیم، بازدید کردن از غار معروف خلیج میباشد که جزو یکی از لوکس ترین تفریح های کشتی محسوب میشود. همچنین از دیگر مواردی که بسیار سفر را دلنشین میکند، سرو غذاهای تازه و شام در کشتی کروز به همراه تماشای غروب آفتاب میباشد.

شهر دانانگ، مرکز خرید ویتنام

شهر دانانگ جزو شهر های بندری معروف در ویتنام میباشد که بازدید از آن میتواند موقعیتی مناسب برای تفریح کردن در ساحل باشد. همچنین مراکز خریدی که در این شهر قرار دارند نیز از دیدنی های مهمی هستند که برای خرید سوغاتی میتوانند گزینه مناسبی باشند.

دهکده باناهیلز

بانا هیلز یکی از دیدنی ترین مناطق نزدیک به دانانگ میباشد و مقصد توریستی بسیار مهم درویتنام نیز بشمار میرود. همچنین یکی از مناطق بسیار مناسب برای کوهنوردی و فعالیت های سالم نیز میباشد. همچنین بخاطر اینکه جزو مناطقی کوهستانی محصوب میشود، آب و هوای خنک تری نسبت به باقی مناطق را خواهیم داشت.

 بزرگترین شهر در تمامی ویتنام، هوشی مین

شهر زیبای هوشی مین، به عنوان بزرگترین شهر در تمامی ویتنام نیز شناخته شده است که بخاطر داشتن فرهنگی سرزنده و خیابان های شلوغ و پر انرژی اش بسیار معروف شده است. البته باید این را نیز اضافه کنیم که تاریخ بسیار غنی ای نیز در جای جای این شهر وجود دارد که قرار است ما را بیشتر با گذشته ویتنام و هوشی مین آشنا کند.

کلان شهر هوشی مین در ویتنام

کلان شهر هوشی مین در ویتنام

در تور تابستانی ویتنام، یکی از مهم ترین رودخانه های این کشور، یعنی ذلتای مکونگ را قرار است ببینیم که به عنوان بزرگترین رودخانه آسیا نیز معروف است. همچنین از دیگر مکان هایی که در هنگام اقامتمان در هوشی مین به آن سر خواهیم زد، جزیره زیبای لاکپشت ها یا Tortoise میباشد.

چه زمانی برای سفر به ویتنام مناسب تر است؟

بهار و تابستان، بهترین زمان هایی اند تا از تفریحات ساحلی و بازدید از مناطق باستانی کشور ویتنام نهایت لذت را ببرید. نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که برنامه ریزی دقیق برای سفر داشته باشید، چرا که در برخی از بازه های سال، شاهد افزایش قیمت بلیط و هتل ها خواهیم بود.

بنابراین موضوع، اگر بدنبال این هستید تا تجربه ای لذت بخش را داشته باشید، توصیه میکنیم که به طور حتم از این بازه ها که اصطلاحا زمان طلایی تور یا Golden Time میگویند دوری کنید. تعطیلات تابستانی نیز یکی از این بازه هایی اند که این مشکلات را خواهد داشت.

تجربه تور ویتنام با لوکس تریپ

آژانس مسافرتی luxtrip بیش از پنج دهه است که به صورت تخصصی در حال برگزاری و لیدری تور های مختلف از جمله تور ویتنام میباشد. بسیار خرسندیم که در طی این سالها با تمامی توان، باعث ایجاد اعتماد در مشتریان خود بوده ایم وخوشحالی آنها انرژی ای برای ادامه کارمان بوده است.

در صورت تمایل به رزرو تور ویتنام و دریافت مشاوره رایگان توسط کارشناسان مجرب ما از طریق شماره های درج شده ویا آدرس اینستاگرام ما به نشانی luxtriip در ارتباط باشید.

همین الان تماس بگیرید