تلفن ویژه مشاوره 02188874123

تور ویتنام و کامبوج 28 اسفند | نوروز 1403 – 13 شب و 14 روز

2 شب هانوی + 2 شب هالونگ (کشتی کروز) + 3 شب دانانگ + 3 شب هوشی مین + 3 شب سیئه م ریپ
3 فروردین
ایرلاین : هواپیمایی قطر
13 شب و 14 روز
قیمت از
2990 دلار + هزینه بلیط

تور ویتنام 3 فروردین | نوروز 1403 – 10 شب و 11 روز

3 شب هوشی مین + 3 شب دانانگ + 2 شب هانوی + 2 شب کشتی کروز
3 فروردین
ایرلاین : قطر ایرویز
10 شب و 11 روز
قیمت از
2590 دلار + 69.990.000 تومان

تور ویتنام، کامبوج و لائوس 2 فروردین | 17 شب و 18 روز

3 شب هانوی، 2 شب هالونگ + 3 شب دانانگ/ 3 شب هوشی مین + 3 شب سیم ریپ / 2 شب لوانگ پرابنگ + 1 شب وین تیان
2 فروردین
ایرلاین : پرواز قطری
17 شب و 18 روز
قیمت از
4290 دلار + هزینه بلیط

تور ویتنام و پوکت ۲۷ اسفند ۱۴۰۲ ، ۱۳ شب و ۱۴ روز

۲ شب هانوی + ۲ شب خلیج هالونگ (کشتی کروز) | ۳ شب دانانگ + ۲ شب هوشی مین + ۴ شب پوکت
۲۷ اسفند
ایرلاین : پرواز قطر
۱۴ روز و ۱۳ شب
قیمت از
۳۲۹۰ دلار + ۶۹.۹۰۰.۰۰۰ تومان

تور ویتنام نوروز ۱۴۰۳

تابحال شده که بخواهید به یک کشور آسیایی با فرهنگ غنی و مکان های طبیعی و جنگلی سفر کنید؟ یا اینکه دوست داشتید در کنار لذت بردن از غذاهای آسیایی خوشمزه، منظره ای زیبا و تماشایی را در کنار عزیزانتان نگاه کنید؟  پس تور نوروز ویتنام ۱۴۰۳ گزینه ای مناسب برای شماست. ویتنام معروف به رویایی ترین کشور آسیا، یهترین گزینه برای سفر شما است که میتوانید درکنار عزیزانتون، از این سفر مهیج نهایت لذت را ببرید. خب حال بیایید کمی اطلاعات راجب این کشور بسیار زیبا برای سفر دلچسبی که در پیش رویمان است جمع کنیم.

کشور ویتنام یک کشور آسیایی است که به داشتن جنگل های انبوه و همچنین شهر های تجملی و زیبای خود معرف است. یکی از مهم ترین شهر هایی که مقصد گردشگری در تور ویتنام عید ۱۴۰۳ ما میباشد، شهر هانوی است که از قضا، پایتخت این کشور نیز میباشد. اگر جزو دسته افرادی هستید که علاقه مند به معماری در کنار فضاهای طبیعی و همچنین رودخانه ای دارید، به شما قطعا شهر هانوی را پیشنهاد میدهیم که تمامی این گزینه های را در خود جای داده است. اما اجازه بدهید قبل از اینکه بیشتر راجب این شهر تاریخی بگوییم ، کمی راجب عجایب کشور ویتنام برایتان بگوییم.

 

 

در تور ویتنام عید نوروز ۱۴۰۳ به کدام شهر ها سفر کنیم؟

اولین مقصد ما در تور عید ویتنام ۱۴۰۳ ، پایتخت کشور ویتنام یعنی شهر هانوی (Hanoi) است. بیاید کمی جزئی تر به شهر نگاه کنیم که در هنگام سفر بتوانیم به راحتی مقصدی برای سر زدن پیدا کنیم. اگر میخواهید که از هوای مطبوع نهایت لذت را ببرید باید به شما بگوییم که بهترین فصل های سفر به این شهر در بهار و پاییز است. در کجا میتوانید شهری پیدا کنید که ۱۸ دریاچه در خود داشته باشد؟ شهر هانوی با داشتن این تعداد دریاچه توانسته محیطی بسیار منحصر به فردی را برای توریستان خود ایجاد کند. یکی از این دریاچه ها که پیشنهاد میکنیم حتما در اوقات آزاد خود به آن سر بزنید، دریاچه وست (West Lake) است. این دریاچه بزرگترین دریاچه شهر هانوی نیز میباشد، اگر هم دوست دارید در کنار عزیزانتان غروب آفتاب را تماشا کنید، دریاچه وست بهترین گزینه برای این امر است.

از دیگر مکان هایی که در تور نوروز ویتنام ۱۴۰۳ از آن دیدن کنید، پارک ملی کت با (Cat Ba National Park) است. آیا شما نیز علاقه مند به طبیعت و حیات وحش هستید؟ این پارک با جاذبه های گردشگری که دارد میتواند برایتان بسیار جالب باشد. به کدام یک علاقه دارید؟ تماشای منظره دریایی یا یک منظره جنگلی؟ خب باید بگوییم که این پارک ملی هر دو گرینه را درخود جای داده است. همچنین جنگل های خود رو طبیعی و جنگل هایی که با کمک انسان ها ساخته شده اند نیز میتوان در این پارک شگفت انگیز پیدا کرد که خانه گونه های بسیار متنوعی از حیوانات خشک زی و آبزی میباشد.

شهر بعدی که در نظر داریم درباره اش با شما صحبت کنیم، معروف به الماس ویتنام است. شهری که زیبایی خیره کننده اش باعث شده تا در تور عید نوروزی ویتنام نیز آن را داشته باشیم. بدنبال جایی هستید که بهترین غذاهای دریایی با تنوع بالا را در کنار رودخانه پر آب نوش جان کنید؟ یا دوست دارید در همان رودخانه ها قایق سواری کنید و غروب آفتاب را تماشا کنید؟ قطعا هرکسی باشد جوابش مثبت خواهد بود. پشس بگذارید شهر هوی آن (Hoi an) را به شما معرفی کنیم تا مقصد بعدی سفرتان را از همین حالا انتخاب کنید.

برای علاقه مندان به فضای اینترنتی و کسانی که دائما در حال عکاسی هستند، ما در تور ویتنام برای نوروز ۱۴۰۳ برای شما این شهر را نیز در نظر گرفته ایم زیرا گزینه ایست که نمیتوان به راحتی ردش کرد، این شهر دیدنی مکان های بسیار زیبایی را در خود جای داده است و دل هر مسافری را بدست می آورد. از آنجا که این شهر بخاطر موقعیت مناسبی که داشت، بین قرن های پانزدهم تا نوزدهم مقصد کشور های مختلفی برای تجارت بوده است، از جمله چین، فرانسه و ژاپن که میتوانید در معماری این شهر زیبا نیز پیدا کنید.

اگر دوست دارید در تور مسافرتی ویتنام نوروز امسال برای گذراندن وقت خود به جایی بروید که از فضای شهری دور باشد و منظره دریایی نیز داشته باشد، ساحل کاو دای (Cau Dai) برای شما گزینه ای مناسب است. تصور کنید که بعد از پیاده روی و شنا کردن در این ساحل، حال میخواهید برای صرف شام به جایی بروید، چه جایی بهتر از رستوران های ساحلی که انواع غذاهای دریایی را برایتان سرو میکنند.

آب و هوای ویتنام در نوروز ۱۴۰۳ چگونه است؟

کشور ویتنام بخاطر داشتن آب و هوای شرجیو مرطوب خود در طول سال، جنگل های متعدد و زیبایش، شهر های تاریخی که دارد بسیار محبوب مسافران قرار گرفته است، اما میخواهیم بدانیم که در تور مسافرتی ویتنام ۱۴۰۳ آب و هوای این کشور برای سفر کردن چطور میباشد؟

بهترین زمان سفر به کشور ویتنام در عید نوروز، از اوایل اصفند ماه تا اوایل فروردین ماه میباشد، چرا که حجم مسافران در این زمان نسبتا کمتر از بازه های قبل و بعدش است. لوکس تریپ به عنوان کارگزار رسمی تور نوروزی ویتنام ۱۴۰۳ ، به شما این کمک را میکند تا بتوانید بهترین سفر ممکن را برای خود و عزیزانتان فراهم کنید.

هزینه ها در تور نوروزی ویتنام چگونه است؟

خب حال که تصمیم گرفته اید به ویتنام سفر کنید، باید بگوییم نیازی به نگرانی درباره هزینه ها نمیخواهد داشته باشید، چرا که با کمترین هزینه ها، میتوانید یک سفری لاکچری و شگفت انگیز داشته باشید. بیاید کمی جزئی تر نگاه کنیم. اگر به دنبال مکانی هایی ارزان قیمت هستید که بتوانید امکاناتی نیز داشته باشد، در تور عید نوروزی ویتنام ۱۴۰۳ خوابگاه ها بهترین گزینه هستند چرا که تنها با 5 دلار هزینه کردن میتوانید از این خوابگاه ها استفاده کنید. اگر به دنبال یک پانسیون تمیز که امکانات بیشتری داشته باشد هستید، حدود 10 دلار باید هزینه کنید و بسته به مکانی که میخواهید در آن اقامت کنید میتواند هزینه ها متفاوت باشند. اگر شما نیز جزوه دسته افرادی هستید که دلتان میخواهد در یک هتل با سوییت شخصی درسفرتان اقامت کنید، هتل های ارزان قیمتی هستند که با امکاناتی نظیر تخت دونفره، وای فای و صبحانه رایگان حدود ۱۰ دلار باید هزینه کنید. اگر هم دوست دارید در هتل هایی با نامکانات بیشتر شب خود را بگذرانید، باید از 50 دلار هزینه هایتان را برای یک شب در نظر بگیرید که نسبت به امکاناتی که در اختیارتان قرار میگیرد، بسیار مناسب است.

تصور کنید که بعد از سر زدن به تمامی این مکان ها و کلی فعالیت، حال بدنبال این هستید تا شامی به سبک ویتنام میل کنید، باید بگوییم که غذاهای ویتنامی به نوبه خود بسیار محبوب هستند و ما در تور ویتنام عید ۱۴۰۳ حتما برایتان در نظر گرفته ایمشان. باید بگوییم که خوراک های ویتنامی طرفداران زیادی از بین گردشگران برای خود پیدا کرده اند. سوپ ونتون، کاری گوشت و ماهی کبابی از غذاهای محبوب در ویتنام به شمار می روند که میتوانید در گوشه کنار هر خیابان پیدایشان کنید. این درحالیست که در کنار کیفیت خوب غذاها، بسیار مقرون به صرفه نیز هستند به گونه ای که میتوانید تنها با یک دلار یه وعده کامل نوش جان کنید.

لوکس تریپ به عنوان مجری مستقیم تور ویتنام ، شما را در تجربه ی سفری امن و با کیفیت در کنار عزیزانتان همراهی خواهد کرد. همچنین کارشناسان مجرب ما به صورت تمام وقت پاسخگوی سوالات شما هستند. با ما در ارتباط باشید

همین الان تماس بگیرید