تلفن ویژه مشاوره 02122430535

تور چین 11 شهریور | 10 شب و 11 روز

4 شب پکن + 2 شب هانگژو + 4 شب شانگهای
11 شهریور
ایرلاین : ماهان
10 شب و 11 روز
قیمت از
1990$ + هزینه بلیط

همه چیز درباره تور چین

کشور چین جزو یکی از دیدنی ترین مقاصد گردشگری در آسیا میباشد که بخاطر داشتن کلان شهر های مدرن و همچنین صنعت تکنولوژی ای که در خودش جای داده است، مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. تور چین نیز به عنوان یکی از محبوب ترین تور هاییست که در حال برگزاری در این قاره میباشد. قصد داریم تا بیشتر درباره جاذبه های گردشگری این کشور و مکان های دیدنی آن صحبت کنیم.

تور چین در سال 1403 چگونه خواهد بود؟

سفر به چین میتواند جزو یکی از لذت بخش ترین سفر هایی باشد که هر سال در سطح جان به صورت گسترده انجام میشود. این کشور به عنوان یکی از ابرقدرت های جهان نیز شناخته شده است و همچنین با داشتن جاذبه های گردشگری فوق العاده ای که در خود دارد، مورد توجه بسیاری قرار گرفته است.

تور چین 1403

تور چین 1403

یکی از محبوب ترین انواع سفر هایی که به کشور محبوب چین انجام میپذیرد، دسته تور های گروهی میباشد. میتوان گفت برای افرادی که علاقه مند به تجربه سفر هستند و یا اولین بار میخواهند به کشوری خارجی بروند، این نوع از تور ها بهترین گزینه میباشد.

چرا تور چین را انتخاب کنیم؟

کشور چین، دارای تاریخی بسیار کهن و همچنین حماسی است. شهر های مختلف این کشور به همراه جاذبه های گردشگری فوق العاده ای که در آنها وجود دارد، میتواند دل هر مسافری را بدست بیاورد. از غذاهای معروف این کشور نیز نباید غافل شد که به نوبه خود جزو لذیذ ترین ها میباشند.

برنامه سفر به کشور چین در سال 1403

ما در لوکس تریپ، برنامه ای دقیق و راحت را برای شما در نظر گرفتیم تا به راحتی بتوانید تجربه ای خوش را در کنار عزیزانتان داشته باشید. همچنین از تعطیلاتتان نهایت استفاده را ببرید. در ادامه میخواهیم تا بیشتر درباره برنامه سفری که ما برای شما در سال ۱۴۰۳ درنظر گرفته ایم صحبت کنیم.

درباره شهر پکن، پایتخت کشور چین

مقصد اولی که ا برای شما در نظر گرفته ایم، محبوب ترین شهر در تمامی کشور چین میباشد، یعنی شهر بیجینگ Beijing یا پکن. بعد از ورود به فرودگاه و دریافت اتاق ها، در روز دوم به بازدید تمام روز از این شهر محبوب خواهیم رفت.

شهر پکن در تور چین ۱۴۰۳

شهر پکن در تور چین ۱۴۰۳

از محبوب ترین مکان های دیدنی شهر پکن میتوان به شهر ممنوعه، میدان تیان آنمن، کارخانه مروارید و معروف ترین معبد شهر یعنی معبد بهشت اشاره کرد. در گشت شهری که خواهیم داشت از این مناطق دیدن خواهیم کرد و در انتها با صرف نهاری به سبک چین، به هتل بازخواهیم گشت.

جاذبه های توریستی شهر پکن در تور چین

باید گفت که شهر پکن به تنهایی، چندین جاذبه گردشگری جهانی را در خود جای داده است. یکی از محبوب ترین مکان هایی که هر گردشگری از آن خبر دارد، بزرگ ترین دیوار در تمامی جهان، یعنی دیوار چین میباشد. در روز سوم علاوه بر دیدن این جاذبه گردشگری خیره کننده، همچنین از کارخانه پشم و کاخ تابستانی نیز بازدید خواهیم کرد و در ادامه به قایق سواری و صرف نهار خواهیم پرداخت.

دیوار بزرگ چین

دیوار بزرگ چین

باید این را هم اضافه کنیم حتما در طول روز آزادی که خواهیم داشت، به مراکز خرید شهر پکن نیز سر بزنید. مطمعن باشید که در مدت زمانی که از این مراکز دیدن میکنید، خرید های جذاب و همچنین سوغاتی های شکیلی را میتوانید پیدا کنید. البته اضافه کنیم از غذاهای خیابانی چین نیز غافل نشید.

شهر هانگژو در تور چین 1403

بعد از شهر پکن، نوبت به بازدید از شهر زیبای بعدی د سفر توریستی ما به چین خواهد رسید. شهر زیبای هانگژو. این شهر بخاطر داشتن جاذبه های گردشگری ساحلی که دارد، یکی از بهترین گزینه های برای سفر در تابستان خواهد بود. ما در تور چین ۱۴۰۳ قصد داریم تا به دیدن از این شهر زیبا برویم و از معروف ترین جاذبه های گردشگری آن دیدن کنیم.

شهر هانگژو در تور گردشگری چین

شهر هانگژو در تور گردشگری چین

محبوب ترین جاذبه های گردشگری شهر هانگژو

در روز پنجم بعد از صرف آخرین صبحانه در هتل پکن، به سمت شهر هانگژو با قطار سریع السیر خواهیم رفت. بعد از تحویل اتاق های هتل، در روز ششم به بازدید از شهر خواهیم پرداخت. از معروف ترین فعالیت هایی که قرار است با هم انجام بدهیم، قایق سواری بر روی دریاچه معروف، بازدید از چنگ هوانگ و سپس صرف نهار خواهیم پرداخت.

مدرن ترین شهر در تمامی چین، شانگهای

میتوان گفت که مقصد بعدی سفر ما، به عنوان محبوب ترین شهر در تمامی چین شناخته شده است. شهر زیبای شانگهای با آسمان خراش های لوکسش. جاذبه های توریستی این شهر، بی نظیرند، هر گوشه کناره ای را که در شانگهای بگردید، تجربه ای جدید را برایتان خواد داشت.

بعد از صرف صبحانه در هتل، حرکت خودمان به مسیت شهر شاگهای را آغاز خواهیم کرد. سپس از خیابان بسیار معروف نانجینگ دیدن میکنیم و به صرف نهار مشغول خواهیم شد. در انتها به هتل رفته و اتاق هایمان را تحویل خواهیم گرفت و به استراحت میپردازیم.

شهر معروف شانگهای در سفر به چین

شهر معروف شانگهای در سفر به چین

دیدنی های شهر شانگهای در تور گردشگری چین ۱۴۰۳

در روز هشتم، قصد داریم تا گشتی تمام روز را در این مقصد توریستی داشته باشیم. از مهم ترین مکان های دیدنی شانگهای میتوان به بازدید از برج تلویزیون و موزه تاریخ اشاره کرد. همچنین بعد از صرف نهار به سبک چینی سنتی، از شو آکروباتیک معروف شهر نیز دیدن خواهیم کرد.

پیشنهاد ما برای شما در روز آزاد، سر زدن به مراکز خرید معروف شهر است. اگر نتوانستید تا در پکن سوغاتی های مورد نظرتان را پیدا کنید، مطمعن باشید که در شانگهای همه آنها جبران خواهند شد. در روز دهم نیز بعد از صرف صبحانه در هتل، به بازدید از کارخانه ابریشم و باغ یو خواهیم پرداخت و در انتها نیز با صرف نهار به گشتمان در این شهر پایان خواهیم داد.

برج تلویزیون در شهر شانگهای

برج تلویزیون در شهر شانگهای

چه زمانی تور چین را انتخاب کنیم؟

کشور چین، در تمامی فصول سال میزبانی چندین میلیون توریست از سرتاسر جهان را انجام میدهد. از این رو، برنامه ریزی دقیق برای سفر جزو یکی از مهم ترین کار های ابتدایی ما خواهد بود. چرا که در اینصورت میتوان از پرداخت هزینه های بیشتر و اتلاف وقت جلوگیری به عمل آورد.

در برخی از بازه های سال، شاهد افزایش چشمگیر گردشگران در سرتاسر جهان هستیم، اصطلاحا به این بازه ها، زمان طلای تور نیز گفته میشود. ممکن است که در طول این مواقع، شاهد افزایش قیمت تور ها باشیم که بخاطر ازدحام زیادی مسافران و کمبود هتل، این اتفاق خواهد افتاد.

بهترین زمان سفر با تور چین

بهترین زمان سفر با تور چین

تجربه سفر به چین با لوکس تریپ

تور چین، جزو یکی از مقاصدی است که همیشه برای ما خاطره انگیز بوده است. علاوه بر آن، بسیار خرسنیدم که در طول این سالها، توانسته ایم  با تکیه بر دانش و مهارتی که بدست آورده ایم، بهترین ها را برای مشتریان عزیزمان به ارمغان بیاوریم.

آژانس مسافرتی لوکس تریپ بیش از پنج دهه میباشد که به صورت تخصصی فعالیت خود را در حوضه تور های مقاصد خاص شروع کرده است، لطف مسافران همیشه شامل حال ما بوده و رضایتمندی شما انرژی بیشتری برای ادامه کارمان. از همین رو امروز، لوکس تریپ به عنوان مجری مستقیم تور چین فعالیت خود را به صورت جدی تری دنبال میکند.

اگر شما نیز قصد سفر به این کشور زیبا را دارید، توصیه میکنیم که حتما از طریق شماره های درج شده با کارشناسان مجرب ما تاماس حاصل فرمائید تا برای شما بهترین گزینه ها را ارائه دهند. همچنین برای اطلاع از آخرین اخبار مربوط به چارت پرواز ها و اخبار تور ها، میتوانید به آدرس اینستاگرام ما به نشانی luxtriip مراجعه بفرمائید.

همین الان تماس بگیرید