تلفن ویژه مشاوره 02188874123

تور ژاپن و کره جنوبی 12 شهریور | 12 شب و 13 روز

3 شب سئول + 2 شب جیجو + 3 شب اوساکا + 4 شب توکیو
12 شهریور
ایرلاین : امارات
12 شب و 13 روز
قیمت از
5990$ + 69.900.000 تومان

در تور ژاپن کره جنوبی تابستان ۱۴۰۳ چه اتفاقاتی خواهد افتاد؟

دوتا از کشور های آسیایی که پرچمدار سفر های گردشگری در جهان میباشند. کشور ژاپن که بخاطر داشتن زیباترین مناظر و تاریخی کهن که ریشه در هر کجای جهان دارد، از طرفی کره جنوبی که یکی از توریستی ترین کشور های آسیایی میباشد. امروز میخواهیم سفری با هم به این دو کشور زیبا داشته باشیم.

تور ژاپن کره جنوبی تابستان ۱۴۰۳

تور ژاپن کره جنوبی تابستان ۱۴۰۳

درباره تور تابستانی ژاپن کره جنوبی 1403

سفر به کشور ژاپن و کره جنوبی، آن هم در یک تور میتوانید برای هر گردشگری، رویایی باشد. از همین رو باید گفت که برنامه ریزی برای چنین سفر هایی، میتواند بیشتر از حد معمول زمان بر باشد. در ادامه همراه لوکس تریپ باشید تا برنامه سفر به ژاپن و کره جنوبی را برایتان بیشتر توضیح دهیم.

برنامه سفر با تور ژاپن کره جنوبی در تابستان

سفر به کشور های ژاپن و کره جنوبی میتواند جزو یکی از بهترین تور هایی باشد که هر گردشگری تجربه اش خواهد کرد، در ادامه درباره مقاصد گردشگری هر کشور برایتان توضیح خواهیم داد تا بیشتر از سفری که میخواهید تجربه کنید، دانش بیشتری بدست بیاورید.

شهر سئول در تور کره جنوبی و ژاپن

اولین مقصدی که میخواهیم از آن دیدن کنیم، شهر زیبای سئول در کره جنوبی میباشد. این شهر جزو توریستی ترین شهر های کره جنوبی میباشد. بعد از ورود به هتل، در روز دوم گشتی تمام روز در شهر سئول خواهیم داشت و از جاذبه های گردشگری محبوب این شهر دیدن خواهیم کرد.

جاذبه های گردشگری شهر سئول

بعد از صرف صبحانه، گشتی تمام روز را در شهر آغاز خواهیم نمود. از مهم ترین مقاصدی که به طور حتم از آنها دیدن خواهیم کرد، میتوان به قصر گئونگ بوک، مقر ریاست جمهوری که معروف به خانه آبی نیز میباشد، بازار سنتی اینسادونگ اشاره کرد که جزو محبوب ترین مکان های توریستی برای مسافران میباشد. در ادامه هم به صرف نهار مشغول خواهیم شد.

در روز آزاد، به شما پیشنهاد میکنیم که حتما از دیگر جاذبه های گردشگری شهر دیدن کنید. میتوانید به دیدن از برج معروف سئول بروید و دیدی کامل از شهر و اطراف آن داشته باشید، یا اگر قصد آشنایی با گذشته این شهر دارید، پیشنهاد ما رفتن به دهکده باکچون هانوک میباشد.

شهر سئول در تور تابستانی ژاپن کره جنوبی 1403

شهر سئول در تور تابستانی ژاپن کره جنوبی 1403

معروف ترین جزیره در کره جنوبی، جیجو

در روز چهارم، بعد از صرف صبحانه ای با سبک کره ای، به سمت فرودگاه عازم میشویم تا به معروف ترین جزیره کشور، یعنی جزیره جیجو در تور ژاپن کره جنوبی تابستان، سفرمان را ادامه دهیم. بعد از ترانسفر فرودگاهی و تحویل اتاق ها، به استراحت مشغول خواهیم شد.

این جزیره با داشتن جاذبه های طبیعی زیبا و درخوری که دارد، مورد استقبال بیشماری از گردشگران در طول سال میباشد. در روز پنجم، بعد از صرف صبحانه در هتل، به انجام گشت جزیره خواهیم پرداخت که شامل بازدید از آبشار چئون جیئیون و قصر شیشه ای میباشد. در ادامه گشتی اختیاری در کشتی به همراه نهار را خواهیم داشت.

جزیره جیجو در تور کره جنوبی ژاپن تابستان ۱۴۰۳

جزیره جیجو در تور کره جنوبی ژاپن تابستان ۱۴۰۳

از کره جنوبی تا ژاپن در تابستان

در روز ششم، بعد از صرف صبحانه، کره جنوبی را به مقصد بعدی خودمان ترک میکنیم، یعنی ژاپن. کشور ژاپن با داشتن زیباترین مقاصد توریستی، مورد علاقه هر گردشگری میباشد. یکی از معروف ترین شهر هایی که قرار است با هم به دیدنش رویم، شهر زیبای اوساکای ژاپن میباشد.

جاذبه های گردشگری ژاپن در شهر اوساکا

مقصد بعدی در تور ژاپن کره جنوبی تابستان ۱۴۰۳، شهر زیبای اوساکا میباشد. این شهر خاطر داشتن زیباترین شب ها، غذاهای خیابانی لذیذش و مکان های تاریخی معروفی که در خود دارد، مقصدی مناسب برای توریست هاییست که قصد لذت بردن از سفرشان را دارند.

باید گفت که در این شهر، برای هر نوع سلیقه ای، پاسخ مناسبی وجود دارد. یکی از لقب هایی که به اوساکا داده اند، “آشپزخانه ژاپن” میباشد. چرا که با وجود غذاهای خیابانی معروفی که دارد، برای غذا دوستان مکانی مناسب میباشد. در حین ترانسفر به هتل، از محله دوتونبری و نامبا دیدن خواهیم کرد و سپس به هتل میرویم تا اتقا هایمان را تحویل بگیریم.

جاذبه های گردشگری شهر اوساکا

جاذبه های گردشگری شهر اوساکا

در روز هفتم، بعد از صرف صبحانه به روش قدیمی ژاپن، به سمت شهر کیوتو خواهیم رفت و از معروف ترین مکان های گردشگری آن دیدن میکنیم که شامل معبد طلایی، جنگل های بامبو و معبد کیومیزودورا میباشد. سپس به صرف نهار مشغول خواهیم شد و در انتهای روز به هتل بازخواهیم گشت.

بازدید از مکان های دیدنی ژاپن در تور ژاپن کره جنوبی تابستان

در روز هشتم از سفر هیجان انگیزمان، بعد از صرف صبحانه، به سمت شهر نارا در تور کره جنوبی زاپن تابستان 1403 خواهیم رفت و از شهر نارا و پارک معروفش  دیدن خواهیم کرد. سپس به بازدید از معبد بودا بزرگ میرویم و در انتها، به دیدن معروف ترین آکواریوم در تمامی ژاپن، یعنی آکواریوم اوساکا خواهیم رفت. در ادامه روز بعد از صرف نهار در رستوران به سمت هتل بازخواهیم گشت.

بازدید از هاکونه در تور تابستانی کره جنوبی ژاپن

بعد از شهر اوساکا، نوبت به دیدن شهر توریستی بعدی، یعنی هاکونه رسیده است. در روز نهم، بعد از صرف صبحانه به سبک اوساکا، سفر خودمان برای تکمیل تور گردشگری ژاپن کره جنوبی را آغاز خواهیم کرد. از هتل خارج شده و به سمت ایستگاه قطار جهت عزیمت به هاکونه با معروف ترین قطار سریع السیر کشور، یعنی شینکانسن خواهیم رفت.

شهر هاکونه در تور ژاپن کره جنوبی 1403

شهر هاکونه در تور ژاپن کره جنوبی 1403

از هاکونه تا توکیو در تور ژاپن کره جنوبی تابستان

در حین سفر با قطار، از کشتی دزدان دریایی دیدن خواهیم کرد، همچنین سری به دریاچه آشی با تله کابین میزنیم و به تماشای معروف ترین نماد کشور، یعنی کوه فوجی خواهیم رفت. بعد از صرف نهار به سمت هتل معروف توکیو رفته و اتاق هایمان را تحویل خواهیم گرفت.

جاذبه های گردشگری شهر توکیو

شهر توکیو، به عنوان محبوب ترین شهر در تمامی ژاپن شناخته شده است. جاذبه های گردشگری توکیو نیز به نوبه خود بینظیرند. در روز دهم، بعد از صرف صبحانه در هتل توکیو، از محوطه بیرونی قصر امپراطوری دیدن خواهیم کرد. همچنین از منطقه معروف آساکوسا و معبد سنسوجی نیز در طول مسیر گذر میکنیم و به معروف ترین چهار راه در تمامی ژاپن، یعنی چهارراه شیبویا خواهیم رفت.

بعد از شیبویا، نوبت به دیدن منطقه هاراجوکو و مرکز خرید معروف ناکمیسه همراه با صرف نهار در رستوران ایرانی خواهیم پرداخت. در روز بعد، بعد از صرف صبحانه، از موزه دیجیتال تیم لب دیدن میکنیم و سپس به منطقه اودایبا با سوار شدن به کروز، به دید نبرج اسکار تری خواهیم رفت و ناهاری به سبک شهر توکیو خواهیم داشت.

در روز آخر، بعد از صرف صبحانه، از هتل خارج شده و به دیدن شهر یوکوهاما و منطقه چینی ها میرویم. در آنجا از برج لندمارک گذر خواهیم کرد و بعد از صرف نهار، عازم فرودگاه برای برگشت به ایران خواهیم کرد و به تور ژاپن کره جنوبی تابستان ۱۴۰۳ پایان خواهیم داد.

تجربه سفر به ژاپن و کره جنوبی با لوکس تریپ

دو کشور کره جنوبی و ژاپن، جزو یکی از زیباترین مسیر های گردشگی برای ما تابحال بوده است. مجموعه luxtrip بیش از پنج دهه است که به صورت تخصصی فعالیت خود را در حوضه سفر به مقاصد خاص از جمله ژاپن و کره آغاز نموده است.

خرسندیم که در طول این سالها، با تکیه بر دانش ومهارتی که بدست آورده ایم، رضایت مشتری هایمان را بدست اورده ایم و امروز، آزانس لوکس تریپ به عنوان مجری مستقیم تور ژاپن و کره جنوبی، فعالیت خود را به صورت جدی تری دنبال میکند.

میتوانید جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان مجرب ما از طریق شماره های درج شده تماس حاصل فرمائید تا به تمامی سالاتتان پاسخ دهند. همچنین توصیه میکنیم برای اطلاع از آخرین اخبار مربوط به چارت پرواز ها و پکیج های موجود، به آدرس اینستاگرام ما به نشانی luxtriip سر بزنید.

همین الان تماس بگیرید