تلفن ویژه مشاوره 02188874123

   

  ژاپن، جایی که سنت با آینده ملاقات می‌کند!

  ژاپن یکی از شگفت‌ انگیز‌ترین، زیبا‌ترین و دوست داشتنی‌ترین کشور‌های دنیا است. ژاپن کشوری است با تکنولوژی پیشرفته که این توسعه در کنار سنت‌های گذشته، شکل بسیار زیبایی به خود گرفته است.

  در ژاپن ریتم همه چیز تندتر از سایر نقاط دنیا است. جایی که اسم آن سرزمین خورشید است و از زمانی که بشر هنوز درک درستی از آب ها و خشکی ها نداشت مردم ژاپن فهمیده بودند اولین کشوری که خورشید را می‌بیند ژاپن است.

  ساعت رسمی این کشور ۵ و نیم ساعت از تهران جلوتر است، واحد پول رایج این کشور، ین (Yen) است و هر ین به ۱۰۰ سن (Sen) تقسیم می‌شود.

  غذاهای فوق‌العاده، معابد زیبا، باغ‌های بی نظیر، جشنواره های معروف و دیدنی، شهر های پوشیده از تکنولوژی و آمیخته با سنت‌های اصیل، زیبایی بصری حاصل از تلفیق معماری مدرن و سنتی، ژاپن را مورد توجه گردشگران قرار داده است.

  در تور ژاپن، می‌توان در کنار لذت بردن از گشت های فراوان از تماشای معابد و موزه‌ها، مراکز تفریحی و خرید پر انرژی، سوشی های تازه و شب های نورانی و پر هیجان شهر، دیدار برج ها و پارک ها و … لذت برد.

  لازم به ذکر است که مجموعه لوکس تریپ در نوروز 1402، به عنوان مجری مستقیم تور ژاپن و تور کره جنوبی، علاوه بر ژاپن، تور ژاپن و کره جنوبی را نیز به درخواست تعدادی از مسافران عزیز تکرار میکند.

  مجموعه ما به عنوان کارگزار تور ژاپن و کارگزار تور کره جنوبی، در تورهای نوروز 1402 علاوه بر در نظر گرفتن بهترین گشت ها و خدمات، پرداخت عوارض خروج از کشور و حدمات CIP را هم به عنوان یک هدیه نوروزی برای مسافران محترم در نظر گرفته است.

   

  همین الان تماس بگیرید