تلفن ویژه مشاوره 02188874123

تور گروهی کره جنوبی – ۹ شب و ۱۰ روز – خرداد

4 شب سئول + 3 شب جیجو + 2 شب بوسان
9 و 31 خرداد
ایرلاین : امارات
9 شب و 10 روز
قیمت از
3290 دلار + هزینه بلیط

تور گروهی کره جنوبی – ۹ شب و ۱۰ روز – شهریور

4 شب سئول + 3 شب جیجو + 2 شب بوسان
14 شهریور
ایرلاین : امارات
9 شب و 10 روز
قیمت از
3290 دلار + هزینه بلیط

تور ژاپن + کره جنوبی – ۱۴ شب و ۱۵ روز – شهریور

4 شب سئول + 2 شب جیجو + 3 شب اوزاکا + 5 شب توکیو
21 شهریور
ایرلاین : قطر ایرویز
14 شب و 15 روز
قیمت از
6190 $ + 59.900.000 تومان

 

کره جنوبی، ترکیب تاریخ و آینده!

کره ی جنوبی یک کشور بسیار دیدنی، پر هیاهو و زنده در آسیای شرقی است که سالانه مسافران زیادی را به سمت خود جذب می‌کند.

فرهنگ کره جنوبی قدمتی ۵۰۰۰ ساله دارد، اما در این کشور هم معابد و کاخ‌های تاریخی وجود دارد و هم بناهای مدرن و جدید، جاذبه‌های این شهر هم به‌خوبی نشان‌دهنده‌ این چهره‌ دوگانه و البته جالب کره جنوبی است.

اینترنت، کل این کشور را پوشش می دهد و اکثرا رایگان است. مثلا در ایستگاه های مترو یا حتی اتوبوس های کره جنوبی، اینترنت بی سیم به صورت رایگان برای عموم ارائه می شود.

در کره جنوبی علاوه بر معابد و بناهای تاریخی، می‌توان از شیک ترین مراکز خرید، شگغت انگیز ترین بناهای مدرن، برج هایی با چشم انداز پاناروما، بهترین رستوران ها و موزه ها و … بازدید کرد و از لحظه به لحظه سفر لذت برد.

زبان رسمی این کشور کره ای است، ساعت رسمی کره جنوبی ۵ و نیم ساعت از تهران جلوتر است و واحد پول رایج این کشور، وون (₩) است.

غذاهای فوق‌العاده لذیذ، معابد و بناهای تاریخی زیبا، شهر های پوشیده از تکنولوژی و آمیخته با سنت‌های اصیل، زیبایی بصری حاصل از تلفیق معماری مدرن و سنتی، کره جنوبی را مورد توجه گردشگران قرار داده است.

لازم به ذکر است که مجموعه لوکس تریپ در نوروز 1402، به عنوان مجری مستقیم تور کره جنوبی و تور ژاپن، علاوه بر کره جنوبی، تور ژاپن و کره جنوبی را نیز به درخواست تعدادی از مسافران عزیز تکرار میکند.

مجموعه ما به عنوان کارگزار تور ژاپن و کارگزار تور کره جنوبی، در تورهای نوروز 1402 علاوه بر در نظر گرفتن بهترین گشت ها و خدمات، پرداخت عوارض خروج از کشور و حدمات CIP را هم به عنوان یک هدیه نوروزی برای مسافران محترم در نظر گرفته است.

همین الان تماس بگیرید