تلفن ویژه مشاوره 02188874123

تور گروهی کنیا – ۹ شب و ۱۰ روز – مرداد و شهریور

2 شب نایواشا + 2 شب ماسای‌مارا + 1 شب نایروبی + 4 شب مومباسا
18 مرداد و 14 شهریور
ایرلاین : قطر، امارات
9 شب و 10 روز
قیمت از
2190 دلار + هزینه بلیط

 

کنیا، بهترین ماجراجویی زندگی هر مسافر!

تور کنیا این فرصت را به گردشگران می‌دهد تا سیر و سیاحتی در یک منطقه ناب و کم نظیر داشته باشند و لحظات به یادماندنی و بی نظیری را به ثبت برسانند. همچنین اقیانوس هند باعث پدید آمدن سواحل زیبای این کشور شده که گشت و گذار در کنیا را لذت بخش‌تر خواهد کرد.

کنیا با طبیعت، فرهنگ و آداب رسوم‌ خاص خود، یکی از مقاصد مهم گردشگری در جهان است که با سایر نقاط آفریقا از جنبه‌های مختلف متفاوت است و هر ساله میزبان خیل عظیمی از گردشگران نقاط مختلف جهان می‌باشد.

زبان مردم کنیا، انگلیسی و سواحلی است، ساعت رسمی این کشور نیم ساعت از تهران عقب‌تر است و واحد پول رایج این کشور شیلینگ است.

کنیا یعنی ماجراجویی پر هیجان در طبیعت بکر و خاص!

بدون شک اصلی‌ترین دلیل انتخاب کنیا به عنوان مقصد گردشگری تفریحی، وجود باغ وحش منحصر به فرد آن است‌. طبیعت بکر و وسیع کنیا باعث شده تا بتوانید در آن بهترین و خاص‌ترین گیاهان و جانوران را مشاهده کنید. زرافه ها، شیر ها، فیل ها، کرگدن ها و … در کنیا جریان زندگی جانوری را به بهترین شکل ممکن، برای شما به تصویر خواهند کشید.

همچنین لازم به ذکر است که مجموعه لوکس تریپ به عنوان مجری مستقیم تور کنیا، در نوروز 1402 بهترین شرایط را برای مسافران خود در نظر گرفته است.

مجموعه ما به عنوان کارگزار تور کنیا، در تور کنیا نوروز 1402 علاوه بر در نظر گرفتن بهترین گشت ها و خدمات، پرداخت عوارض خروج از کشور و حدمات CIP را به عنوان یک هدیه نوروزی برای مسافران محترم در نظر گرفته است.

همین الان تماس بگیرید