تلفن ویژه مشاوره 02188874123

متاسفانه مطلبی وجود ندارد

رزرو تور ژاپن پاییز ۱۴۰۲

رزرو تور ژاپن در پاییز چیزهای زیادی برای ارائه دارند. اگرچه این فصل میتواند با کمی باران همراه باشد، اما برگ های رنگارنگ پاییزی را به ارمغان می آورد که میتوان آن را همتراز با شکوفه های معروف گیلاس در نظر گرفت. به علاوه، دمای ملایم پاییز برای گردش ایده آل است. هوا نیز معتدل می‌شود.

میتوانید در هر جا در ژاپن از برگ های پاییزی لذت ببرید چه در حال برنامه‌ریزی یک سفر گردباد به معروف‌ترین زیارتگاه‌ها و مکان‌های دیدنی باشید، یا یک سفر طولانی‌تر در میان شهرها و حومه‌ها، تقریباً مطمئن هستید که مناظر زیبای پاییزی را به هر کجا که در ژاپن سفر کنید، پیدا خواهید کرد.

رزرو تور ژاپن پاییز ۱۴۰۲

آب و هوا در تور ژاپن پاییز ۱۴۰۲

آغاز پاییز در ژاپن از سپتامبر تا نوامبر (شهریور تا آذر) است، آب و هوا با فرارسیدن پاییز بسیار معتدل و رو به خنکی میرود. معمولا دمای هوا در این فصل بین 8 تا 10 درجه سانتی‌گراد است و بارش باران امکان غافل گیری شما را دارد پس بهتر است با خودتان لباس گرم و چتر حمل کنید.

اما درختان از یک برنامه دقیق پیروی نمی کنند. مانند همه پدیده های طبیعی، عوامل محیطی مانند دما، عرض جغرافیایی و ارتفاع در هنگام چرخش برگ ها تأثیر می گذارد. با این حال، قاعده کلی این است که هر چه منطقه سردتر باشد، برگ ها رنگارنگ تر هستند. به همین دلیل شمالی ترین جزیره هوکایدو اولین جزیره ای است که تغییر می کند و پس از آن هونشو، شیکوکو و کیوشو قرار دارند.

آب و هوا در تور ژاپن پاییز ۱۴۰۲

مکان های دیدنی ژاپن در پاییز

پاییز، زمانی که کل ژاپن با برگ های پاییزی دیدنی رنگ آمیزی شده است، فصلی است که ژاپن میتواند زیبایی های چهار فصل را بیشتر درک کند. بهترین بخش از تور پاییزی ژاپن “کیوتو”  پایتخت باستانی با تاریخ هزار ساله، “هوکایدو” با مناظر طبیعی باشکوه، و حومه “توکیو” و “اوزاکا” – شهرهای دروازه به ژاپن بازدید از نقاط پاییزی هر شهر منحصر به فرد است.

در اینجا لوکس تریپ برخی از تورهای پاییزی محبوب را اراِئه میدهد که به شما امکان میدهد پاییز زیبای ژاپن را تجربه کنید. در فصل پاییز ژاپن هر سال، معابد و زیارتگاه‌های باستانی توسط دریاهایی از شاخ و برگ‌های زرشکی تغییر شکل می‌دهند. پس از ماه‌ها هوای گرم، تحولی حماسی در سراسر ژاپن آغاز می‌شود.

درختان ظاهراً یک شبه از سبز به قرمز، نارنجی و زرد تغییر می‌کنند و مناظر را به پالت رنگ‌های پاییزی هنرمند تبدیل می‌کنند. چه در حال تور توکیو باشید و چه در حومه شهر، شاخ و برگ های آتشین آن چنان پر جنب و جوش است که گویی شخصی اشباع را افزایش داده است.

مکان های دیدنی ژاپن در پاییز

مشهورترین گل در این زمان از سال “گل داودی” نماد خانواده امپراتوری ژاپن میباشد. با این حال، هفت گل سنتی در ژاپن با فصل مرتبط است. اینها به نام aki no nankusa شناخته میشوند و قرن ها در ادبیات و هنر برجسته شده اند. آنها عبارتند از: هاگی (شدر بوته ای)، نادشیکو (دیانتوس)، کیکیو (گل زنگ چینی)، ominaeshi (سنبل الطیب)، فوجیباکاما (بنیست)، کودزو (کوزو) و سوسوکی (علف پامپاس ژاپنی).

دقیقاً مانند فصل شکوفه های گیلاس، آکی (پاییز) در سنت ژاپنی جا افتاده است. حتی اصطلاحی وجود دارد که به جستجوی شاخ و برگ های پاییزی اشاره دارد: momijigari. برای قرن ها، مردم ژاپن برای قدردانی از مناظر پاییزی و یافتن کویو (برگ های پاییزی) به زیارت در سراسر حومه شهر رفته اند. همه برای تحسین زیبایی طبیعی ژاپن برخی به پیاده روی می روند. و برخی دیگر در زیر درختان افرا وسیع پیک نیک می گذارند.

مکان های دیدنی ژاپن در پاییز

چرا ژاپن در پاییز زیبا به نظر می رسد؟

دلیل اصلی اینکه پاییز ژاپن را به طرز چشمگیری متحول میکند، فراوانی درختان برگریز است. بسیاری از مشهورترین درختان کشور، مانند افرا و جینکو، در این دسته قرار می گیرند. آنها با فصول سازگار می شوند و در طول سال بسته به آب و هوا متفاوت ظاهر می شوند. پاییز پایان فصل رشد درختان برگریز را نشان می دهد، بنابراین برگ های آنها معمولاً قبل از ریزش و خاموش شدن در زمستان تغییر رنگ می دهند.

چرا ژاپن در پاییز زیبا به نظر می رسد؟

تور گردشگری ژاپن

مجموعه لوکس تریپ به عنوان کارگزار تور ژاپن، در تورهای پاییز 1402 علاوه بر در نظر گرفتن بهترین گشت ها و خدمات، پرداخت عوارض خروج از کشور و خدمات CIP برای پرواز تورهای خود و تدارک پرواز رفت از تهران و برگست از توکیو با هواپیمایی قطر را هم به عنوان یک هدیه نوروزی برای مسافران محترم در نظر گرفته است.

تور گردشگری ژاپن

همین الان تماس بگیرید