تلفن ویژه مشاوره 02122430535

تور ژاپن 7 و 14 شهریور | 10 شب و 11 روز

3 شب اوساکا + 2 شب کیوتو + 5 شب توکیو
7 و 14 شهریور
ایرلاین : امارات
10 شب و 11 روز
قیمت از
3990$ + 69.990.000 تومان

تور ژاپن و کره جنوبی 12 شهریور | 12 شب و 13 روز

3 شب سئول + 2 شب جیجو + 3 شب اوساکا + 4 شب توکیو
12 شهریور
ایرلاین : امارات
12 شب و 13 روز
قیمت از
5990$ + نرخ بلیط

تور ژاپن کره جنوبی 8 خرداد | 11 شب و 12 روز

3 شب سئول + 2 شب جیجو + 2 شب اوساکا + 4 شب توکیو
8 خرداد
ایرلاین : امارات
11 شب و 12 روز
قیمت از
5690 دلار + هزینه بلیط

تور ژاپن 29 اسفند | 9 شب و 10 روز

5 شب توکیو + 4 شب اوساکا
29 اسفند
ایرلاین : هواپیمایی قطر
9 شب و 10 روز
قیمت از
4290 دلار + 99.900.000 تومان

تور ژاپن 1 فروردین | نوروز 1403 – 10 شب و 11 روز

4 شب اوساکا + 6 شب توکیو
1 فروردین
ایرلاین : هواپیمایی قطر
10 شب و 11 روز
قیمت از
4390 دلار + 99.900.000 تومان

تور ژاپن 13 خرداد 1403 | 9 شب و 10 روز

3 شب اوساکا + 2 شب کیوتو + 4 شب توکیو
13 خرداد
ایرلاین : پرواز امارات
9 شب و 10 روز
قیمت از
4290$ + ۷۹.۹۹۰.۰۰۰ تومان

همه چیز درباره تور ژاپن

اگر از طرفداران سامورایی و مردان هنر شمشیر زنی هستید، امروز قرار است که با هم سفر به کشوری داشته باشیم که مادر همه این هنر هاست، یعنی ژاپن. کشوری ساخته شده با فرهنگ و هنر، کشوری که هر گوشه اش را بگردید آمیخته هنر و معماری را میتوانید ببینید. تور لوکس ژاپن ترکیبی از سبک سنتی و مدرن میباشد.

ژاپن به انگلیسی (Japan) کشور جزیره‌ای بنام به نیهون (Nihon / Nippon، 日本) است. پایتخت این کشور زیبا شهر محبوب توکیو و ژاپنی زبان رسمی اش میباشد. همچنین ارز رایج کشور ژاپن نیز ین (به ژاپنی: 円 ) است که با نماد (¥) نشان داده میشود. از منظره شهری فوق مدرن توکیو گرفته تا معابد باستانی کیوتو، امروز قرار است که شما را به یک سفر اکتشافی ببریم و نکات برجسته فرهنگی و همچنین برخی از گنجینه های پنهان کمتر شناخته شده را با هم ببینیم. بیایید در ابتدا با اینکه ژاپن در کدام قاره واقع شده است شروع کنیم.

نقشه ژاپن

میتوانید ژاپن روی نقشه را در زیر مشاهده کنید:

کشور ژاپن روی نقشه، در شرق آسیا که زنجیره ای از جزایر بین دریای ژاپن (دریای شرقی) و اقیانوس آرام شمالی در شرق شبه جزیره کره را اشغال می کند. این کشور جزیره ای از دریای اوخوتسک در شمال تا دریای چین شرقی در جنوب امتداد دارد. ژاپن با روابط عمومی چین، کره شمالی، کره جنوبی، فیلیپین، روسیه، جزایر ماریانای شمالی (ایالات متحده آمریکا) و جمهوری چین (تایوان) مرزهای دریایی مشترک دارد. جزایر اصلی ژاپن، از شمال به جنوب، روی نقشه نشان داده شده است: هوکایدو (北海道)، هونشو (本州)، شیکوکو (四国) و کیوشو (九州).

ژاپن در نقشه موقعیت بسیار مناسبی دارد، چرا که از یک طرف به اقیانوس آرام، و از طرفی با کشور کره جنوبی و چین ارتباط دارد. همچنین چون جزیره ای کشیده است، بندر های متعددی برای تجارت و بازرگانی دارد.

ما به شما تور نوروزی ژاپن را نیز پیشنهاد میکنیم که موقعیت مناسبی است اگر میخواهید از تعطیلات عید نوروز نهایت استفاده را ببرید و همچنین سفری با کیفیت را تجربه کنید. لوکس تریپ به عنوان مجری مستقیم تور ژاپن به شما کمک میکند تا بهترین مقصد را برای گردش انتخاب کنید و کیفیت واقعی سفر را تجربه کنید.

جاذبه های گردشگری ژاپن

قرار است پا به کشوری بگذارید که هیچوقت قرار نیست جاذبه های گردشگری آن تمام شود، چرا که به قدری زیاد هستند که حتی بسیاری از ساکنین ژاپن نیز نتوانستند به حتی نیمی از آنها سر بزنند. حال میپرسید چرا؟ بیایید تا با هم نگاهی به مکان های دیدنی ژاپن بیندازیم تا در تور لوکس مان، به یک سری از معروف ترین آنها سری بزنیم.

معابد ژاپن ، معبد هایی که هرگز تمام نمیشوند

باید به عرضتان برسانیم که ژاپن بیش از ۸۰ هزار معبد دارد که یکی از دیگری باشکوه تر و تاریخی تر است، حتی قدمت برخی از آنها به هزارسال یا بیشتر نیز میرسد. یکی از معروف ترین معابد ژاپن را میتوان کینکاکو جی (Kinkaku-ji) نامید که بسیاری از ژاپنی ها نیز آن را با نام رُکواون جی (Rokuon-ji) میشناسند. هر ساله بسیاری از مسافرین ژاپنی و خارجی برای دیدن این بنای تاریخی و بسیار زیبا  با تور تفریحی ژاپن به شهر کیوتو سفر میکنند.

معبد معروف بعدی که قدمتی بیش از ۱۲۵۰ سال قدمت دارد، جایی نیست جز معبد معروف کیومیزو درا (Kiyomizudera) که در محدوده کوهستانی هیگاشیاما (Higashiyama) قرار دارد و یکی از دیدنی ترین جاذبه های گردشگری ژاپن نیز است. همچنین مردم اهل این مناطق نیز این معبد را با نام کانِن رِیجو (Kannon Reijo) نیز میشناسند. کلمه رِیجو (Reijo) در زبان ژاپنی به منطقه ای گفته میشود که به اصطلاح “مکان مقدس” نامیده شده باشد و از همین رو برای این معبد، این پسوند را انتخاب کرده اند.

جاذیه های گردشگری ژاپن

نوبت معبد بعدی است. معبدی که در محدوده آساکوسا (Asakusa) در مرکز شهر توکیو قرار گرفته است و به قدیمی ترین معبد توکیو نیز معروف است. معبد سنسو جی (Sensō-ji) که کمی قبل تر به آن اشاره کردیم، قدیمی ترین معبد شهر توکیو میباشد که به قلب آساکوسا نیز معروف است. بسیاری از مسافران هر ساله در تور مسافرتی ژاپن ، یکی از مکان های بایدی که سر میزنند این معبد باشکوه است. معماری و سبک سازه این معبد به نوبه خود یکی از زیباترین ها میباشد.

تودای جی (Tōdai-ji) معبد معروف بعدی ما است که در زمان های بسیاری قدیم، به یکی از هفت معبد قدرتمند ژاپن نیز نام برده اند. این معبد زیبا در شهر نارا (Nara) واقع شده است و به یکی از جاذبه های گردشگری معروف در این شهر تبدیل شده است. این معبد علاوه بر اینکه در مکانی خوش آب و هوا قرار گرفته است، در داخلش نیز قسمت بندی های مختلفی دارند که هر کدام به یک مکان خاصی میروند. برای مثال اصلی ترین قسمت این معبد، “تالار بزرگ بودا” است که در قلب این معبد واقع شده است. آیا میدانید که قدیمی ترین بنا در این معبد کجاست؟ هُکه دو (Hokke-dō) قدیمی ترین بنای این معبد است که در بین سالهای ۷۴۰ تا ۷۴۷ تخمین زده شده است که این بنای تاریخی را ساخته اند. همچنین در تور ژاپن ۱۴۰۳ ، بسیاری از مسافران حتما در نظر میگیرند تا این معبد جزئی از مقصد های تور باشد.

حدود ۱۳۰۰ سال پیش، دو مجسمه ساز ، از یک درخت مقدس دو مجسمه کنن (Kannon statues) تراشیدند. یکی از این مجسمه ها را با نام کنن یازده سر (Eleven-headed Kannon) میشناسند و دلیل آن هم بخاطر وجود یازده سر بر روی این مجسمه میباشد. این مجسمه در معروف ترین معبد شهر ساکورای (Sakurai) در استان نارا، یعنی معبد هاسا درا (Hase-dera) واقع شده است. آن یکی مجسمه که قبل تر گفتیم، به باور مردم و سازنده ها، برای نجات مردم در جاهای دیگر آن را به همراه یک عابد به اقیانوس پرت کردند.

جاهای دیدنی ژاپن

کشور ژاپن فقط به خاطر داشتن معابد بسیار زیاد معروف نیست،بلکه در گوشه کنار های شهر هایش نیز مکان های تفریحی متعددی وجود دارند که حتما پیشنهاد میکنیم در هنگام ثبت نام و گرفتن قیمت تور ژاپن خود، توجه کنید که به آنها نیز سری بزنید. میخواهیم امروز راجب معروف ترین آنها با هم صحبت کنیم. مکان هایی که بسیاری از مسافران و بازدید کنندگان هر ساله حتی چندین بار به آنها سفر میکنند.

شهر های دیدنی ژاپن

ژاپن هیچ گاه آدم را خسته نمیکند، چرا که همیشه مقصدی برای رفتن دارد.از دشت های پهناور و سرسبزش گرفته تا شهر های شلوغ و مدرنش، همگی نمونه از مقصد هایی اند که میتوان سفری دلنشین را به آنها شروع کرد و در حین سفر نیز به جاهای دیگر سر زد. پکیج های تور ژاپن نیز یکی از کامل ترین پیکیج های منتخب مسافران برای سفر کردن میباشد. جاذبه های گردشگری توکیو به نوبه خودشان بی همتا هستند، همین امر باعث شده تا توکیو به یکی از شهر های توریستی مهم این کشور نیز تبدیل شود.بیاید راجب چندتا از جاذبه های گردشگری پایتخت ژاپن بیشتر صحبت کنیم.

جاهای دیدنی ژاپن در شهر توکیو

اولین مقصدی که مد نظر داریم، معروف ترین برج شهر توکیو، یعنی برج مخابراتی توکیو (Tokyo Tower) است که یکی از برج های بلند جهان نیز شمرده میشود. این برج بسیار معروف، یک برج مخابراتی و رصدخانه ای و همچنین یکی از مقصد های گردشگری بسیار معروف شهر توکیو است که در سال ۱۹۵۸ میلادی ساخته شده است. در این برج قسمت های مختلفی از جمله مغازه های سوغاتی ، نوشیدنی و غذاخوری های مختلفی وجود دارند، همچنین باید بگوییم که مراسم های مختلفی نیز در این برج برگزار میشود که حتما پیشنهاد میکنیم اگر به آنها برخوردید از دستشان ندهید.

جاذبه های گردشگری در تور توکیو ویوی برج را نیز دست کم نگیرید. یکی از قشنگترین منظره هایی را که میتوانید در تمام شهر پیدا کنید از طریق قسمت رصد خانه ای این برج است، جایی که می توانید از چشم انداز منطقه توکیو لذت ببرید. از دیگر مواردی که میتوانید در این برج شگفت انگیز پیدا کنید، برگزاری نمایشگاه های مختلف است. شاید این بار در تور ژاپن ۱۴۰۳ خود، به یکی از بازیگران معروف ژاپنی در برج توکیو برخورد کردید.

کوه فوجی

نوبت به گل سرسبد کشور ژاپن و دیدنی ترین جاذبه گردشگری آن یعنی، کوه با شکوه فوجی (Mount Fuji) رسیده است. کوه فوجی، یک کوه آتشفشانی فعال است که حدود 100 کیلومتر دور تر در جنوب غربی شهر توکیو واقع شده است. یکی از دلایل معروفیت این کوه، شکل مخروطی اش است که باعث دیده شدن آن در جهان شده است. همچنین یکی از مکان های گردشگری برای تور لوکس ژاپن نیز به حساب میرود. شاید برایتان عجیب باشد که در اطراف این کوه و حتی روی آن نیز معبد هایی برپا کرده اند.

درباره کوه فوجی در ژاپن همچنین در اطراف این کوه زیبا، پنج دریاچه مختلف نیز میتوانید پیدا کنید. آیا از گل های همیشه سبز معروف این کوه خبر دارید؟ شیبازاکورا (Shibazakura) از معروف ترین نوع گل های این منطقه است که در بهار منطقه وسیعی را در اطراف کوه پوشش میدهد. همچنین در فستیوال معروف شیبا زاکورا (Shibazakura) این منظره حتی تماشایی تر است چرا که محل برگزاری آن در مقابل پس زمینه ای خیره کننده از کوه زیبای فوجی قرار گرفته است.

جاذبه های توریستی اوساکا

برای علاقه مندان به انیمه و نوجوانان عزیز نیز مقصد بعدی بسیار هیجان انگیز است. استودیو یونیورسال ژاپن (Universal Studios Japan) یکی از محبوب ترین مقصد های بعدی تور ژاپن است که همیشه مسافران در حال رفتن به این استودیو هستند. در اصل استودیو یونیورسال ، یک پارک موضوعی (Theme Park) است که در شهر اوساکا ژاپن واقع شده است. شاید برایتان جالب باشد که بگوییم این پارک شگفت انگیز، یکی از شیش پارک استودیو یونیورسال در سطح دنیاست، همچنین دومین پارک این استودیو که خارج از ایلات متحده آمریکا ساخته شده است.

جاذبه های توریستی در شهر اوساکا ژاپن

مکان های دیدنی این پارک به ۱۱ بخش مختلف تقسیم شده است که بخش دهم آن برای عاشقان جادوگری و سری فیلم های هری پاتر ساخته شده است. بخش یازدهم این پارک نیز بخش گیمر های عزیز است یعنی بخش نینتندو (Super Nintendo World). یکی دیگر از مکان های دیدنی ژاپن، رصدخانه معروف (Abeno Harukas 300 Observatory) است که منظره ۳۶۰ درجه از شهر اوساکا را به نمایش میگذارد. توصیه میکنیم حتما در هنگام شب به این رصدخانه سر بزنید چرا که علاوه بر تماشا کردن خیابان های پر زرق و برق اوساکا، میتوانید ستارگان و ماه را نیز به زیبایی هرچه تمام تر مشاهده کنید. البته از دیگر مکان های این رصدخانه غافل نشوید، کافه رستوران ها و شاپ های مختلفی را نیز میتوانید پیدا کنید و از خرید کردن و گذراندن اوقات خوش درش نهایت لذت را ببرید.

هزینه سفر به ژاپن

تور ژاپن قیمت مختلفی را در طول سال ممکن است داشته باشد، در بازه های زمانی ای ممکن است که سفر به این کشور ارزان تر باشد، اما ممکن است در زمانی دیگر قیمت بالاتری را شاهد باشیم.

در هنگام یافتن قیمت تور ژاپن باید حتما به بازه زمانی سفرتان دقت کنید. چرا که ممکن است در آن موقع، پیک گردشگرانی که به ژاپن میروند بیشتر باشد. ماه های بهار و پاییز برای سفر به ژاپن بهترند.

ژاپن تور از آن دسته تور های لوکسی است که در کنار عزیزانمان خاطرات زیادی را میسازیم. از شهر های شلوغ و پر جمعیتش گرفته تا روستا های خوش آب و هوایش، هر گوشه ای از این کشور شگفت انگیز را بگردید منظره های تماشایی و خیره کننده را میبینید.

اما مسئله ای میماند که فکر همگی ما مسافران را درگیر میکند، هزینه تور ژاپن . امروز قرار است با هم درباره این موضوع بسیار مهم صحبت کنیم. در ابتدا باید بگوییم هزینه سفر به ژاپن میتواند متغیر باشد. عوامل زیادی نیز در این امر دخیل هستند، برای مثال، اینکه چند نفر قصد سفر دارند، یا اینکه آیا با تور میخواهید سفر کنید یا دوست دارید که خودتان راه های مختلف و جدید را کشف کنید. حتی باید اضافه کنیم که سفر های تک مقصدی و چند مقصدی نیز میتوانند در هزینه نهایی تاثیر گذار باشند.

تور ژاپن ارزان چه زمانیست؟

در بازه های زمانی از سال، سفر کردن به ژاپن نسبت به دیگر مواقع مقرون به صرفه تر است. بخاطر اینکه حجم مسافران نیز در این مواقع از سال کمتر است و راحت تر میتوانید رزرو هتل و بلیط تهیه کنید. قیمت تور ژاپن را نمیتوان برای تمام سال یک رقم مشصی تایین کرد، باید بدانید که چه موقع بهترین قیمت ممکن را میتوانید برای خرید بلیط پیدا کنید.

برای خرید تور ژاپن میتوانید با کارشناسان مجرب ما در ارتباط باشید. luxtrip مجری مستقیم تور ژاپن با تجربه سالها در حوضه برگزاری و اخذ ویزای توریستی ژاپن میباشد.

هزینه سفر به ژاپن نیز از این قاعده جدا نیست. برای اینکه بهترین قیمت را داشته باشید، در ادامه با ما همراه باشید تا به صورت کامل تری به موضوع بپردازیم.

بهترین زمان سفر به ژاپن

هر سال، توریست ها از سراسر دنیا به کشور خورشید تابان، ژاپن سفر میکنند. جاذبه های گردشگری ژاپن، آب و هوای منحصر به فرد، فرهنگ بسیار غنی و حماسی، دست به دست هم داده اند تا این کشور در تمام طول سال مقصدی برای گردشگران باشد.اما چه موقع هایی از سال بهترین زمان برای سفر کردن به ژاپن است؟، یا بهترین ماه ها برای سفر کردن به ژاپن کدام ها هستند؟

بهترین ماه ها برای سفر به ژاپن

جزو کدام دسته مسافران هستید؟ مسافرانی که عاشق مناطق سردسیر هستند؟ یا از علاقه مندان به مناطق گرم تر هستید؟ با دقت به این سوال فکر کنید چرا که ژاپن از کشور هاییست که همه نوع آب و هوایی در آن میتوانید پیدا کنید. به طور کلی بهترین ماه ها برای رفتن به تور گردشگری ژاپن ، ماه های بهار (مارس تا می) و پاییز (سپتامبر تا نوامبر) است. اگر در این ماه ها به این کشور سفر کنید، میبینید که درختان معروف گیلاس در حال شکوفه دادنند و منظره هایی خیره کنند را به جا میگذارند، یا اینکه خیابان های شلوغش پر شده از برگ های سرخ رنگ درختان. آب و هوا نیز در این فصل ها خنک و معتدل است و برای مسافرت یکی از بهترین گزینه ها است. البته باید گفت که مسافران زیاد دیگری نیز برای سفر به ژاپن در این ماه ها در تور تفریحی ژاپن ثبت نام میکنند. که خب طبیعتا قیمت های نسبتا بیشتری در برابر ماه های دیگر باید در نظر داشته باشید.

ارزان ترین زمان برای سفر به ژاپن

برای آن دسته از علاقه مندان به سفر های کم خرج اما با کیفیت، به شماها میگوییم که ژاپن در زمستان را امتحان کنید. اگر از تعطیلات عید پرهیز کنید، زمستان یکی از بهترین فصل ها برای سفر کردن به ژاپن است.همچنین برای آن دسته از افرادی که میخواهند بعد از تعطیلات عید به ژاپن سفر کنند، ماه های ژانویه تا مارچ را نیز پیشنهاد میکنیم چرا که یکی از کم تردد ترین زمان ها و البته ارزان ترین زمان ها برای ثبت نام در تور ژاپن ارزان است.

تور ژاپن زمستان

همچنین در اواخر آپریل و اوایل مِی معروف به “هفته طلایی سفر” یکی دیگر از زمان های مناسب برای سفر به ژاپن است، چرا که در این ماه ها کمترین مقدار توریست هارا شاهد خواهید بود. اما مراقب باشید که در ماه های تعطیلات عید، یکی از شلوغ ترین هفته ها را شاهد خواهید بود، چرا که در این ماه علاوه بر توریست های زیاد، مردمان ساکن شهر های ژاپن نیز به خیابان ها و یا شهر های دیگر سفر میکنند تا از تعطیلاتشان نهایت استفاده را ببرند و همین موضوع باعث میشود تا قیمت تور های ژاپن نیز افزایش پیدا کنند.

زیبا ترین ماه ها برای سفر به ژاپن کدامند؟

خب باید بگوییم که زیباترین ماه ها برای سفر به ژاپن، سه ماه فصل بهار (Mars تا May) و پاییز (September تا November) میباشند. ما به شما پیشنهاد میکنیم اگر میخواهید از زیبایی های ژاپن نهایت استفاده را ببرید حتما در یکی از این ماه ها به ژاپن سفر کنید. نگران زمان هم نباشید، چرا که برای دیدن اصلی ترین جاهای ژاپن، به ۱۰ الی ۱۴ روز نیاز خواهید داشت، همچنین با خرید تور ژاپن لوکس نیز میتوانید به صرفه جویی در وقت و هزینه هایتان، به راحتی به سفری لذت بخش در کنار عزیزانتان بروید.

تور ژاپن در بهار

حال که مقصد های خود را شناختیم، این سوال را باید بپرسیم که ویزای ژاپن را چگونه باید دریافت کنیم؟

ویزای کشور ژاپن

شرایط ویزا برای ژاپن بسیار ساده است. اکثر مسافران بدون ویزا هستند و بسته به ملیت خود می توانند 15، 30 یا 90 روز اقامت داشته باشند. لطفاً قبل از تاریخ حرکت سفر خود به خوبی بررسی کنید. برخی از کشورها همچنین نیاز دارند که گذرنامه‌ها 3 تا 6 ماه قبل از تاریخ انقضا باقی مانده باشد، بنابراین قبل از رزرو سفر، حتماً این مورد را دوباره بررسی کنید.

شرایط اخذ ویزای تور ژاپن:

به طور کلی برای گرفتن ویزا به موارد زیر نیاز خواهید داشت:

  1. فرم درخواست ویزا
  2. گذرنامه فعلی
  3. یک قطعه عکس با پس زمینه سفید
  4. فیش حقوقی بانکی یا صورتهای بانکی سه ماه گذشته
  5. کارت ملی و شناسنامه
  6. ارائه مدارک شغلی با توجه به شرایط هر فرد

آژانس لوکس تریپ luxtrip به عنوان کارگزار تور ژاپن، به شما در خصوص دریافت ویزای کشور مورد نظر خود کمک میکند. جهت دریافت مشاوره رایگان با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.

هزینه بلیط تور ژاپن

به طور کلی باید گفت قیمت بلیط هواپیما ژاپن برای هر ۲ نفر از ۲۱۸ میلیون تومان و همچنین قیمت بلیط تور از ۸۹ میلیون تومان تا ۹۹ میلیون تومان برای ۱۰ روز و ۹ شب متغیر است. همگی این قیمت ها بسته به نوع سفرتان میتواند تغییر کنند. برای مثال سفر های چند مقصدی به طبع گران تر از سفر های تک مقصدی میباشند. اما باید این را هم اضافه کرد که مقصد های مشخص شده نیز باید در نظر گرفته شود تا بتوان قیمت نهایی سفر را بدست آورد.

برای سفر به ژاپن چقدر پول همراه خودمان ببریم؟

با صرف نظر کردن از هزینه های عوارض خروج از کشور و ویزای ژاپن، باید گفت معمولا برای هزینه روزانه خودتان نیاز به 60 دلار خواهید داشت، اما میخواهیم یک سری نکاتی را به شما بیاموزیم تا بتوانید یک تور ارزان ژاپن برای خود و عزیزانتان داشته باشید. در ابتدا باید گفت که اگر نگران هزینه های خواب و اتاق رزرو کردن هستید، باید به عرضتان برسانیم که ژاپن دارای خوابگاه های متعددی است که به نسبت هتل ها قیمت کمتری دارند. با پیدا کردن یک هاستل (خوابگاه) مناسب برای خودتان میتوانید در هزینه های اقامتی خودتان کاهش چشمگیری داشته باشید، اما در نظر داشته باشید که این هزینه ها در شهر های بزرگ تر مانند توکیو (Tokyo) میتوانند متغیر نیز باشند.

هزینه های سفر به ژاپن

کشور ژاپن با ابداع یک سری خوابگاه ها توانسته بسیاری از هزینه مسافران به این شکور زیبا را نیز کاهش دهد. اگر میخواهید در اقامتگاهی باشید که هم ارزان باشد و هم شخصی، به شما اتاق های کپسولی را پیشنهاد میکنیم، پیشنهاد میکنیم در تور مسافرتی ژاپن خود حتما سری به این هتل کپسولی ها بزنید.

نکته دیگری که میخواهیم در اختیاراتان بگذاریم این است که اکر بدنبال سفری مقرون به صرفه تر هستید و هزینه ها برایتان مهم است، حتما در زمان هایی سفر کنید که پیک مسافرین به این کشور کمتر است. معمولا ماه های پاییز و زمستان فصول بهتری برای خرید تور ژاپن میباشند.

معروف ترین هتل های کشور ژاپن

اما میرسیم به دوست داران سفر های لوکس و کسانی که هزینه ها برایشان مهم نیست. ژاپن مقصدی لوکس است برای مسافران و به همین دلیل بسیاری سفر به ژاپن را با نام تور لوکس ژاپن یاد میکنند. اگر دوست دارید سفری با کیفیت بالا و همچنین سفری لوکس را تجربه کنید، پیشنهاد میکنیم که حتما هتل های معروف شهر های بزرگژاپن را امتحان کنید، در اینجا لیستی از هتل های بسیار معروف و با کیفیت عالی ژاپن را برایتان آورده ایم.

  1. کالکشن هتل لوکس سایرن (Suiran, a Luxury Collection Hotel) :یکی از هتل های معروف در شهر کیوتو است که در قسمت خوش آب و هوای این شهر زیبا نیز قرار گرفته است.
  2. هتل ریتز کارلتون (Ritz Carlton Hotel): هتل مشهور در شهر نیکو (Nikko) ژاپن است که بسیار با کیفیت است. پیشنهاد ما این است اگر به شهر نیکو سفر کردید حتما یک شب را در این هتل زیبا اقامت داشته باشید.
  3. هتل هوشینویا (Hoshinoya Hotel): هتل معروف و لوکس توکیو است که خیلی از مسافران این هتل را به عنوان اقامت گاه برای خودشلان انتخاب میکنند.
  4. هتل کُنراد (Conrad Hotel): دیگر هتل معروف شهر توکیو هتل کنراد است که بسیار معروف است. همچنین جزو هتل های لوکس این شهر نیز به حساب میرود.

هتل های معروف در ژاپن

اینها نمونه هتل های بسیار معروف ژاپن هستند که پیشنهاد میکنیم  در پکیج تور ژاپن خود حتما آنها را در نظر داشته باشید.

از غذاهای ژاپنی غافل نشوید!

ژاپن یکی از متنوع ترین غذا هارا برای ارائه کردن دارد و پیشنهاد میکنیم که حتما خودتان را آماده کنید چرا که قرار است مزه های بسیار جدیدی را کشف کنید که قبلا مطمعناً جایی آن را تجربه نکردید. شاید تا الان معروف ترین غذای ژاپنی را شنیده باشید. سوشی یکی از غذاهای بسیار معروف ژاپنی است که در همه کشور های جهان در حال باب شدن است. ژاپن تور های مختلفی دارد که میتوانید به بسیاری از رستوران های لوکس در این کشور سر بزنید تا از خوردن معروف ترین غذاهای ژاپنی نهایت لذت را ببرید.

غذاهای معروف ژاپنی

بهترین غذا در تور گردشگری ژاپن

در تور های ژاپن نیز بسیاری از رستوران هایی که میروید این غذای محبوب را سرو میکنند. ژاپن یکی از محبوب ترین و لوکس ترین سفر های توریستی است که در تمامی فصل های سال عده زیادی به آن سفر میکنند. اما میتوانید ماه هایی را انتخاب کنید که حجم توریست ها نیز کمتر است، برای مثال ژوئن تا آگوست (خرداد تا اوایل شهریور) یکی از ماه هایی است که برای سفر کردن به ژاپن مناسب است.

همین الان تماس بگیرید