تور پاییز و زمستان 1402

مشاهده تورها
تلفن ویژه مشاوره 02188874123

تور برزیل + آمازون – ۱۲ شب و ۱۳ روز – شهریور

1 شب سائوپائولو + 3 شب کشتی کروز + 1 شب مانائوس + 3 شب ایگواسو + 4 شب ریودوژانیرو
8 شهریور
ایرلاین : قطر ایرویز
12 شب و 13 روز
قیمت از
4290 دلار + هزینه بلیط

تور برزیل – ۱۱ شب و ۱۲ روز – شهریور

1 شب سائوپائولو + 3 شب ایگواسو + 5 شب ریودوژانیرو + 2 کمپوس دوجردا
14 شهریور
ایرلاین : قطر ایرویز
11 شب و 12 روز
قیمت از
3190 دلار + هزینه بلیط

برزیل، بزرگترین کشور آمریکای جنوبی و یکی از بزرگترین مقاصد گردشگری دنیاست.

زبان رسمی برزیل، پرتغالی است که تقزیبا تمام جمعیت این کشور به این زبان صحبت می‌کنند. ساعت رسمی این کشور ۵ و نیم ساعت از تهران عقب‌تر است، واحد پول رایج این کشور، رئال (real) است که با نشانه‌ R$ شناخته می‌شود و هر رئال به ۱۰۰ سنتاوو (centavos) تقسیم می‌شود.

سواحل برزیل، همیشه جزو زیباترین و جذاب‌ترین سواحل دنیا بوده است، و همینطور همیشه با هنر های خیابانی و رقص و موسیقی و شادی شناخته شده است.

در تور برزیل، می‌توان در کنار لذت بردن از گشت های فراوان از تماشای هنرهای خیابانی، رقص و موسیقی، تماشای کارناوال های مختلف، دیدار حیات وحش بی نظیر جنگل‌های بارانی آمازون، پاراگلایدرسواری، کایت سواری، غواصی و … لذت برد.

اگر علاقه‌مند به ساحل‌گردی، رقص و موسیقی خیابانی، طبیعت‌گردی حرفه‌ای و… هستید، تورهای برزیل یکی از بهترین پیشنهاد های ما برای شما خواهد بود.

همچنین لازم به ذکر است که مجموعه لوکس تریپ به عنوان مجری مستقیم تور برزیل، در نوروز 1402 بهترین شرایط را برای مسافران خود در نظر گرفته است.

مجموعه ما به عنوان کارگزار تور برزیل، در تور برزیل نوروز 1402 علاوه بر در نظر گرفتن بهترین گشت ها و خدمات، پرداخت عوارض خروج از کشور و حدمات CIP را به عنوان یک هدیه نوروزی برای مسافران محترم در نظر گرفته است.

همین الان تماس بگیرید