تلفن ویژه مشاوره 02188874123

تور برزیل و آمازون 11 شهریور | 12 شب و 13 روز

2 شب سائو + 3 شب ایگواسو+ 3 شب آمازون + 5 شب ریو
11 شهریور
ایرلاین : امارات
12 شب و 13 روز
قیمت از
4590$+ 69.990.000 تومان

تور برزیل و آمازون هتل جنگلی 27 اسفند | نوروز 1403 – 12 شب و 13 روز

1 شب سائوپائولو + 3 شب ایگواسو + 3 شب آمازون + 5 شب ریودوژانیرو
27اسفند
ایرلاین : قطر ایرویز
12 شب و 13 روز
قیمت از
4890 $ + هزینه بلیط 89.990.000 تومان

تور برزیل 2 فروردین | نوروز 1403 – 10 شب و 11 روز

1 شب سائوپائولو + 3 شب ایگواسو + 5 شب ریودوژانیرو + 1 شب کمپوس دوجردا
2 فروردین
ایرلاین : قطر ایرویز
10 شب و 11 روز
قیمت از
3890$ + 79.900.0000 تومان

تور برزیل + آرژانتین + آمازون با کشتی کروز 24 اسفند | نوروز 1403 – 14 شب و 15 روز

1 شب سائوپائولو + 3 شب بوئنوس آیرس + 3 شب ایگواسو + 3 شب آمازون + 4 شب ریودوژانیرو
24 اسفند
ایرلاین : قطر ایرویز
14 شب و 15 روز
قیمت از
5990 $ + 79.900.000 تومان

تور برزیل و آمازون با کشتی کروز 27 اسفند | نوروز 1403 – 12 شب و 13 روز

1 شب سائوپائولو + 3 شب ایگواسو + 3 شب آمازون(کشتی کروز) + 5 شب ریودوژانیرو
27 اسفند
ایرلاین : قطر ایرویز
12 شب و 13 روز
قیمت از
4890 $ + 89.990.000 تومان

تور برزیل و آمازون با کشتی کروز 5 فروردین | 12 شب و 13 روز

1 شب سائوپائولو + 3 شب ایگواسو + 3 شب آمازون + 5 شب ریودوژانیرو
5 فروردین
ایرلاین : قطر ایرویز
12 شب و 13 روز
قیمت از
4890 دلار + هزینه بلیط

تور برزیل و آمازون با کشتی کروز 5 فروردین | 12 شب و 13 روز

1 شب سائوپائولو، 4 شب ریودوژانیرو، 3 شب آمازون، 3 شب ایگواسو، 1 شب کمپوس دوجردا
5 فروردین
ایرلاین : پرواز امارات
12 شب و 13 روز
قیمت از
4990 + هزینه بلیط

همه چیز درباره تور برزیل

برزیل کشوری با نام Republica Federativa do Brasil، جمهوری فدرال برزیل بزرگ و پر جنب و جوش با تاریخی غنی و رنگارنگ است. برزیل که در آمریکای جنوبی قرار دارد، پنجمین کشور بزرگ جهان و بزرگترین کشور آمریکای جنوبی است. این شهر به خاطر مناظر زیبا، فرهنگ پر جنب و جوش و مردم متنوعش شناخته شده است.

از جنگل های آمازون گرفته تا سواحل شنی سفید سواحل کارائیب، برزیل چیزی برای ارائه به هر مسافری دارد. برزیل با جمعیتی بالغ بر 210 میلیون نفر، دیگ ذوب فرهنگ ها، زبان ها و مذاهب است. برزیل از شهرهای پر جنب و جوش گرفته تا حومه وسیع آن کشوری پر از فرهنگ و تنوع است. واحد پول آن 1 واقعی = 100 سنتاووس است. در تور برزیل، قرار است تا به دیدنی ترین مکان های این کشور زیبا سری بزنیم تا بیشتر در مورد فرهنگ و آداب و رسوم مردم برزیل بدانیم. در ادامه همراه لوکس تریپ باشید.

تور سفر به برزیل

درباره برزیل

کشوری رنگارنگ و پر از مکان های دیدنی، جشنواره های متعدد و زیبا. مردم خون گرم و مهمان پذیر، اینجا برزیل، مهد فوتبال در جهان است. آب و هوای مناسبی که برزیل داشته باعث شده تا جنگل های زیادی را در خود جای بدهد. یکی از معروف ترین رودخانه های جهان، آمازون از این کشور رد میشود که معمولا با تور برزیل با کشتی کروز، از آن دیدن میکنند. توصیه میکنیم حتما اگر قصد سفر به این کشور زیبا را دارید، به رودخانه پر آب آمازون نیز سر بزنید.

برزیل کجاست؟

برزیل در قاره آمریکای جنوبی واقع شده و متعلق به کشور های لاتین است. همچنین موقعت خوبی که در کنار اقیانوس اطلس دارد، سواحل زیادی را در این کشور ایجاد کرده. اگر بخواهیم راجب مرز های مشترکش صحبت کنیم، باید بگوییم به جز شیلی و اکوادور، با سایر کشور های آمریکای مرکزی مرز مشترک دارد. طولانی ترین مرز مشترکش با بولیوی است و 3400 کیلومتر در 2113 مایل طول دارد. شاید برایتان جالب باشد اگر بگوییم که کشور برزیل دارای چهار منطقه زمانیست، دلیل آن هم بخاطر وسعت زیادیست که دارد و باعث شده تا این پدیده نادر را شاهد باشیم.

آیا درباره پایتخت برزیل میدانید؟ بزرگترین شهر برزیل، یعنی ریودژانیرو است که یکی از معروف ترین شهر های آمریکای لاتین است. رنگ و بوی این شهر با بقیه جاها متفاوت است. به گونه ای که تابحال نظیرش را ندیده اید. باید اضافه کنیم که شهر ریو مرکز جشنواره ها مختلف است.

تور کارناوال برزیل، یکی از معروف ترین هاییست که گردشگران زیادی را هر ساله به خود فرا میخواند. جشنواره های زیادی را در طول سال میتوانید در برزیل و مخصوصا ریودژانیرو پیدا کنید. اما باید این را در نظر داشته باشید که هنگام سفر به در این بازه های زمانی از سال، ممکن است شاهد حجم زیادی از دیگ گردشگران باشید.

هتل های معروف برزیل

جزو مهم ترین گزینه هایی که باید هنگام سفر به یک کشور در نظر بگیرید، انتخاب محل اقامتتان است. قیمت تور برزیل نیز نسبت به محلی که برای خودتان انتخاب میکنید میتواند متفاوت باشد. بنابراین بسته به نوع جا و میزان هزینه ای که میخواهید پرداخت کنید، باید خود را آماده نگه دارید.

معروف ترین هتل های کشور برزیل در سائوپائولو است. قیمت پرواز تهران به سائوپائولو نیز در طول سال تفاوت های زیادی میکند، چرا که در هتل های این شهر امکانات و خدماتی که ارائه داده میشود، نسبت به بقیه محل های اقامتی، هزینه بالاتری دارد. بنابر این باید بدانید که چگونه سفر را میخواهید انجام بدهید تا از پرداخت هزینه های اضافی جلوگیری کنید.

همچنین در تور برزیل و آرژانتین، مهم ترین محل های اقامتی که در این کشور زیبا رزرو میشود، هتل های شهر سائوپائولو است. البته مزایا و امکاناتی که ارائه میشود نیز به نوبه خود بسیار مناسب است. برای مثال امکان استفاده از استخر، وعده های غذایی رایگان و دیگر امکانات از نمونه هاییست که باید اشاره کرد.

مکان های دیدنی برزیل

برزیل کشوریست پر از عجایب و شگفتی های زیبا و حتما باید یک بار به آن سفر کنید تا از طبیعت بکر و زیبایش نهایت لذت را ببرید. آژانس هواپیمایی luxtrip با سالها تجربه در خصوص برگزاری تور های مسافرتی برزیل ، همچنین به شما علاقه مندان پیشنهاد میکند تا به صفحه تور نوروزی برزیل سر بزنید. عید نوروز یکی از بهترین زمان های ممکن برای این است تا در  کنار عزیزانتان نهایت لذت را ببرید.

جاذبه های گردشگری برزیل

بسیاری از ما وقتی نام برزیل می آید، به فوتبال و جام های قهرمانی فکر میکنیم. تا به حال شده است که بدنبال مکان های دیدنی برزیل بروید یا به این کشور همیشه سبز سفر کنید؟ یا برایتان سوال شده که اصلا برزیل کجاست؟ امروز قرار است راجب جاذبه های آن صحبت کنیم. جاذبه هایی که در کمتر کشوری میتوانید پیدا کنید. کشور برزیل دارای مکان های دیدنی زیادی است. بیاید در مورد معروف ترین های آن صحبت کنیم.

رودخانه آمازون

رودخانه آمازون، پر آب ترین رودخانه جهان است. این رودخانه که در آمریکای جنوبی قرار گرفته است نیز دومین رود بزرگ جهان است و موجودات دریایی زیادی در این رود زندگی میکنند. یکی از معروف ترینان این موجودات دلفین های رود آمازون است. شاید برایتان جالب باشد بگوییم که رودخانه آمازون بین 20 تا 50 متر عمق دارد. البته باید این را هم اضافه کنیم که در بعضی مناطق عمق رودخانه به حتی 100 متر نیز میرسد. در تور برزیل با کشتی کروز، حتما به این رودخانه زیبا و معروف سری بزنید.

رودخانه آمازون در برزیل

آبشار (Foz do Iguaçu)

شهر (Foz do Iguaçu) یک شهر زیبا در استان پارانا (Paraná) است و به خاطر داشتن آبشاری با همین نام بسیار معروف شده است. این آبشار به این دلیل معروف شده است که یکی از بلند ترین آبشار های جهان است. رفتن به این مکان جزو قسمت های مهم تور لوکس برزیل است.

مجسمه بزرگ مسیح (Christ the Redeemer)

همه ما شهر ریو دِ ژانیرو را با معروف ترین مجسمه اش ینی مجسمه مسیح که با دستان باز در حال مراقبت از شهر است را میشناسیم. این مجسمه بسیار معروف در سطح جهان در پارک ملی تیجوکا (Tijuca National Park) بر فراز کوه ها قرار گرفته است و منظره ای بسیار تماشایی را به جای گذاشته است. در سفر به برزیل باید بدانید که این مجسمه حدود 30 متر ارتفاع دارد و  فاصله هر دست با آن یکی حدود 28 متر است. آیا میدانستید که این مجسمه بزرگ حتی جزو هفت عجایب جهان نیز میباشد؟

کوه شوگر لوف (Sugarloaf Mountain)

کوه شوگرلوف از جمله قله هاییست که باید حتما در تور گردشگری برزیل به آن سر زد. آیا میدانید مکان دقیق این قله در کجاست؟ این قله در دهانه خلیج گوانابارا ریو دِ ژانیرو، بر روی شبه جزیره ای قرار دارد که به اقیانوس اطلس میرسد. ارتفاع این قله به ۳۹۶ متر میرسد. اما شاید برایتان جالب باشد چرا چنین نامی را برایش انتخاب کرده اند؟ دلیل معروفیت این قله بخاطر این است که شکل منحصر به فردش به مانند کله قند است و همین امر باعث شده تا این نام را به آن بدهند.

جاذبه های گردشگری برزیل

ریو دِ ژانیرو (Rio de Janeiro)

شهر همیشه سبز برزیل که همه عاشقان فوتبال طرفدار آن هستند. این شهر بسیار زیبا، یک شهر ساحلی بزرگ در برزیل است و دو ساحل بسیار معروف کوپاکابانا و ایپانما (Copacabana and Ipanema) در این شهر قرار دارند. غیر ممکن است که در انواع پکیج تور برزیل این شهر را جزو شهر های مقصد نبینید. همانطور که میدانید هم مجسمه بزرگ مسیح نیز در قله کوه این شهر واقع شده است. طبیعت بکر، ساحل های بزرگ  زیبا، شهری پر از جنب و جوش با انرژی خالص، فستیوال های متعدد و رنگارنگ همگی از جاذبه های گردشگری برزیل است.

برازیلیا (Brasilia)

یکی از شهر های با معماری مدرن و بسیار زیباست که در برزیل قرار گرفته است. شهری که برای علاقه مندان به هنر مکان بسیار مناسبیست. شهری که هنرمندان در آن متولد میشوند. برازیلیا مقصد همیشگی تور برزیل است، مکان های دیدنی زیادی را میتوانید در هنگام سر زدن به این شهر بروید. شاید برایتان جالب باشد که این شهر بخاطر معماری هوشمندانه اش جزو میراث های یونسکو به ثبت رسیده است. اما جالب ترین قسمت این است که چیدمان و ساختار شهر به گونه یست که آن را شبیه هواپیما نشان میدهد.

سالوادور (Salvador)

سالوادور، شهری که با داشتن یکی از معروف ترین ساحل های دنیا شناخته شده است، ساحل معروف (Porto da Barra). دلیل معروفیت این ساحل به خطر طولانی بودنش است، طول این ساحل حدود 80 کیلومتر است و همین امر باعث شده در تور های برزیل، مقصد همیشگی مسافران باشد. حتما به فضاهای سبز شهر نیز سر بزنید، چرا که در هر گوشه از شهر میتوانید رد پای آنها را ببینید.

بهترین سواحل برزیل

همگی این ها تنها گوشه کناره ای از این کشور بسیار زیبا هستند، برزیل بخاطر آب و هوای عالی اش، جنگل های انبوه و معروفش و آبشار های بلند و طبیعت بکری که دارد همیشه مقصد مسافران و علاقه مندان به سفر بوده است. لوکس تریپ به عنوان کارگزار تور برزیل بدون واسطه به صورت مستقیم بهترین خدمات را خدمت شما مشتریان عزیز ارائه میدهد.

بهترین زمان سفر به برزیل

برزیل جزو آن دسته کشور هاییست که بسیاری از مسافران راهر ساله به خود فرا میخواند، سواحل زیبایش و طبیعت بسیار زیبایی که دارد همگی باعث شده اند تا به مقصد همیشگی گردشگران تبدیل شود. اما صحبت اصلی ما این است که چه موقع به برزیل برویم؟ امروز قرار است که به آن بپردازیم.

بهترین ماه ها برای سفر به برزیل

کشور برزیل بدلیل داشتن آب و هوای مناسب در تمامی فصل ها تور گردشگری برزیل را برگزار میکند. اما مانند همه کشور های توریستی، این کشور نیز دارای ماه های بسیار شلوغ و ماه هایی است که جمعیت مسافرین نیز کمتر است میباشد. اما میخواهیم به شما راهکار هایی بدهیم که سفری مناسب با سلیقه خودتان داشته باشید.

یکی از زمان های مناسب برای سفر به برزیل بین ماه های مارس (March) تا نوامبر (November) میباشد. این ماه ها گرمترین ماه های سال میباشند که برای لذت بردن از فستیوال و جشنواره های مختلف بسیار مناسب است. البته برخی نیز میگویند از ماه های دسامبر (December)  تا مارس (March) میباشد ولی به طور کلی باید گفت برای سفر به برزیل، این ماه ها جزو پر جمعیت ترین ماه های سال هستند.

ارزان ترین ماه ها برای سفر به برزیل کدام ها هستند؟

ماه های شلوغ و گران برای سفر به برزیل ماه ژانویه (January) در نظر گرفته شده است. ماه های نوامبر و دسامبر نیز جزو ماه های پر تردد در نظر گرفته شده اند. اما اگر بدنبال ماهی ارزان برای سفر به این کشور زیبا هستید، باید بگوییم که هزینه تور برزیل در ماه سپتامبر نسبت به سایر ماه ها کمتر است.

برای سفر به برزیل هم نیازی نیست که حتما زمان زیادی را بخواهید در آنجا بمانید. معمولا سه هفته برای سفر کردن و دیدن معروف ترین مکان های برزیل کافی است، هرچند دیدنی های برزیل هیچوقت تمامی ندارند. تور های مختلفی از جمله تور لوکس برزیل جزو دسته سفر هایی اند که میتوانید بهترین زمان را کنار عزیزانتان داشته باشید.

جزو کدام دسته از مسافران هستید؟ علاقه مند به آب و هوای گرم یا آب و هوای سرد؟ یا شاید هم جزو دسته افرادی هستید که دلتان میخواهند موقعی سفر کنندتا هوای معتدلی را تجربه کنند؟  باید بگوییم که آب و هوای گرم و آفتابی را از ماه های دسامبر تا مارس (به شمسی از آذر ماه تا فروردین ) و ماه های سرد را از ژوئن (June) تا سپتامبر (به ماه شمسی از خرداد تا مهر) برای انتخاب تور مسافرت به برزیل هستند.

جشن کارناوال در برزیل

جشن کارناوال معروف جهان در برزیل و ریتم‌های سامبا مسری نشان دهنده ترکیب پر جنب و جوش این کشور از فرهنگ‌های پرتغالی، آفریقایی و بومی است. برزیل به خاطر فضای شاد و پر جنب و جوشش در زمان کارناوال که از جمعه قبل از چهارشنبه خاکستر شروع می شود، شناخته شده است. تور کارنوال برزیل در بسیاری از شهرها مانند سائوپائولو، سالوادور یا ریودوژانیرو جشن گرفته می شود. کارناوال برزیل در روز جمعه قبل از چهارشنبه خاکستر یا آغاز دوره روزه مسیحی به نام لنت آغاز می شود. این معمولا در ماه فوریه است. در برزیل، کارناوال با رژه مدارس مختلف سامبا جشن گرفته می شود. جوامع معمولاً به طور گسترده درگیر هستند، زیرا طبل زدن، رقصیدن و راهپیمایی در تمام طول سال برای این رویداد سالانه ویژه انجام می شود.

جشن کارناوال در برزیل

هزینه سفر به برزیل چقدر است؟

شاید در نگاه اول برزیل کشوری باشد که به نظر گران بیاید ولی باید بگوییم که برخلاف تصورات برزیل میتواند کشوری بسیار مقرون به صرفه باشد. حتی میتوانید با انتخاب تور ارزان برزیل به مسافرتی ارزان اما با کیفیت بروید. با این حال اگر آگاهی نداشته باشید ممکن است که هزینه بیشتری پرداخت کنید. پس امروز میخواهیم به آگاهی خودمان اضافه کنیم تا بتوانیم سفر بهتری داشته باشیم.

آیا برزیل جزو کشور های گران برای سفر است؟

اگر بخواهیم صادقانه بگوییم. کشور برزیل نیز قیمت های متغیری برای ارائه دارد اما اگر با آگاهی سفر کنید، میتوانید مقدار هزیه ها را کاهش چشمگیری بدهید. برای مثال اگر بخواهید بدون تور سفر کنید باید برنامه ریزی منظم داشته باشید. اما هنگام قیمت تور برزیل ۱۴۰۳ باید مطمعت شوید آژانس هوایی مورد اطمینانی را انتخاب کرده اید.

حال بیایید در مورد هزینه بلیط برزیل صحبت کنیم. هزینه بلیط برزیل برای ۱۰ شب و ۱۱ روز برای هر نفر حدود ۳۸۹۰ دلار میشود. اما میتواند تغییراتی نیز کند. برای مثال اگر سری چند مقصدی مورد نظر دارید هزینه ای که پرداخت میکنید ممکن است بیشتر شود.

این را هم در نظر داشته باشید که در فصل هایی که پیک توریست ها دراین کشور زیاد است ممکن است هزینه های بیشتری نیز برای اقامت و خورد و خوراک بپردازید. هزینه تور سفر به برزیل نیز میتواند در فصل هایی که توریست های زیاد تری سفر میکنند تغییر کند.

چه مقدار پول نیاز است که با خود به برزیل ببریم؟

هزینه های متفاوتی ممن است بر اساس نیازتان برآورد شود. برای اگر بخواهید در خوابگاه اقامت داشته باشید هزینه های خیلی کمتری پرداخت میکنید تا یک هتل 4 ستاره . قیمت تور برزیل شما نیز بر همین اساس میتواند تغییر کند. اما به طور کلی برای خرج روزانه ای اقتصادی  حدود 20 دلار نیاز خواهد شد. و حدود 280 دلار برای دو هفته. البته باید این را هم در نظر داشته باشید که این هزینه ها برای زمانیست که موج جمعیت کم باشد.

هزینه تور برزیل نیز مانند دیگر کشور ها بسته به نوع سفری که دارید متفاوت است. بیشتر طرفدار چه نوع سفری هستید؟ سفر تک مقصدی یا چند مقصدی ؟ آیا به سفر های دسته جمعی علاقه دارید یا به سفری که خودتان باشید؟ بر اساس خواسته هایتان هزینه ای که پرداخت میکنید متفاوت میشود.

باید اضافه کنیم در زمان های مشخصی از سال، حجم درخواست رای سفر کردن به طور کلی بیشتر است، این بدان معناست که اگر شما قصد دریافت قیمت تور برزیل ۱۴۰۳ را داشته باشید، ممکن است که افزایش قیمتی شاهد شوید که در دیگر بازه های زمانی چنین چیزی را شاهد نباشیم. اصطلاحا به این مواقع از سال که میزان درخواست برای سفر کردن بیشتر است، زمان طلایی تور یا Golden Time میگویند. یکی از نمونه های این زمان های طلایی، عید کریسمس است.

غذاهای برزیل، مورد علاقه برای علاقه مندان به غذا

اگر از دسته کسانی هستید که علاقه مند به غذا هستید، با خرید تور برزیل غذاهای بسیار متنوعی را قرار است تجربه کنید. همانطور که میدانید قهوه های برزیل جزو معروف ترین قوه های جهان است. حتی صادرات این نوع از قهوه نیز به کشور های مختلف انجام میگیرد و قیمتش هم به نسبت سایر قهوه های رده معمولی بالاتر است.

کشور برزیل یکی از معدود کشور هاییست که میتوانید با ریختن یک برنامه مناسب و انتخاب محل اقامت درست میتوانید به راحتی سفری مقرون به صرفه و خوبی را تجربه کنید. لوکس تریپ به عنوان مجری مستقیم تور برزیل ، به شما کمک میکند تا بتوانید سفری با کیفیت و امن را برای شما و عزیزانتان به ارمغان می آورد.

ستاره های روی پرچم برزیل

شب پر ستاره بر روی پرچم برزیل دارای نمادهای مهمی است و جنبه های خاصی از تاریخ و آرزوهای این کشور را نشان می دهد. ستارگان روی پرچم برزیل نمایانگر آسمان شب است که از ریودوژانیرو در 15 نوامبر 1889 مشاهده شد. این تاریخ از اهمیت تاریخی بالایی برخوردار است زیرا نشان دهنده اعلام جمهوری برزیل است که منجر به استقرار یک رژیم سیاسی جدید در این کشور شد.

صورت فلکی نشان داده شده بر روی پرچم برزیل “Matarazzo” است. این صورت فلکی خاص که به نام خانواده تأثیرگذار ماتارازو در سائوپائولو نامگذاری شده است، از 27 ستاره تشکیل شده است که هر کدام نماینده یکی از واحدهای فدرال برزیل هستند: 26 ایالت و ناحیه فدرال. ستارگان در موقعیت های مربوط به خود چیده شده اند همانطور که در آسمان شب در آن شب تاریخی ظاهر شدند. برزیل تور های مختلفی را هر ساله میزبانی میکند، ما نیز برای مردم کشورمان به صورت تخصصی فعالیت خود را در حوضه برگزاری تور های برزیل شروع کرده ایم تا بتوانید دیدنی ترین مکان های این کشور زیبا را با تمام وجود لمس کنید.

luxtrip مجری مستقیم و کارگزار رسمی تور برزیل و سایر کشور های آمریکای جنوبی و مرکزی است. جهت ارتباط بیشتر میتوانید با کارشناسان تخصصی ما از طریق شماره تلفن های درج شده تماس حاصل فرمائید. همچنین از طریق آدرس اینستاگرام ما به نشانی luxtriip نیز میتوانید از آخرین اخبار مربوط به چارت پرواز ها و رزرو بلیط باخبر شوید.

همین الان تماس بگیرید