ویزای دبی

ویزای دبی مهمترین مدرکی است که قبل از سفر حتما باید نسبت به اخذ آن اقدام نمایید و این ویزا ها را می توان به انواع مختلفی دسته بندی نمود که هر یک از این ویزا ها تعداد روز های متفاوتی خواهند داشت.همچنین ویزای دبی جزو ویزاهای ارزشمند در سطح جهانی است. قیمت این ویزاها نیز متفاوت می باشد و جهت مشاهده قیمت می توانید به مراکز اینترنتی فعال در این زمینه مراجعه نمایید. در ادامه توضیحات کامل تری از این قبیل ارائه نموده ایم:

دبی یکی از بهترین شهر هایی است که هر ساله خیل عظیمی از گردشگران آن را هدف قرار می دهند. باید بدانید که ویزا دبی را می توان ویزای امارات دانست. با داشتن ویزای امارات می توانید تمامی شهر های این کشور را هدف قرار دهید که دبی از جمله این شهر ها می باشد. این ویزا به وسیله اداره مهاجرت و وزارت کار امارات صادر می شود و داشتن ویزا دبی از جمله ملزومات سفر به این کشور خواهد بود و بدون داشتن ویزا امکان سفر به این کشور برای هیچ فردی وجود نخواهد داشت. البته باید بدانید که برای برخی از کشور ها اخذ ویزای دبی ضروری نخواهد بود و از جمله این کشور ها می توان به کشور های حوزه خلیج فارس و همچنین برخی از کشور های اروپایی اشاره نمود. اخذ ویزا دبی برای مردم ایران ضروری بوده و حتما باید نسبت به اخذ ویزا اقدام نمایید. توجه داشته باشید که برای اخذ ویزای امارات باید حتما از طریق شرکت های هواپیمایی معتبر اقدام نمایید. ویزا های امارات را می توان به انواع مختلفی دسته بندی نمود که حتما باید متناسب با خواسته خود نسبت به اخذ ویزا اقدام نمایید و به همین دلیل ویزا های دبی را می توان به چند گروه مختلف دسته بندی نمود.

قیمت ویزای دبی

قیمت یکی از مهمترین مواردی است که همگان به آن توجه ویژه ای دارند که در رابطه با قیمت ویزای دبی باید گفت: قیمت ویزا دبی را می توان به انواع مختلفی دسته بندی نمود چرا که ویزا های دبی را می توان به انواع مختلف دسته بندی نمود. به همین دلیل است که نمی توان برای ویزا دبی یک قیمت دقیق در نظر گرفت و جهت مشاهده قیمت دقیق ویزا می توانید به مراکز هواپیمایی در سطح فضای مجازی مشاهده نمایید. در حالت کلی قیمت های حدودی انواع ویزا دبی را می توان موارد زیر دانست:

–         ویزای فوری دبی که با داشتن این ویزا اجازه اقامت 14 روزه خواهید داشت و اعتبار آن 30 روز می باشد و قیمت اخذ آن 410 درهم می باشد.

–         ویزای 14 روزه دبی 280 درهم بوده و با داشتن این ویزا می توانید 14 روز در امارات اقامت داشته باشید و این ویزا 60 روز اعتبار خواهد داشت.

–         ویزای دبی 1 ماهه سینگل از دیگر ویزا های دبی می باشد که 300 درهم هزینه داشته و 29 روز اجازه اقامت دارد.

–         ویزای 1 ماهه مولتی 745 درهم بوده و 29 روز اجازه اقامت داشته و مدت اعتبار آن 60 روز می باشد.

انواع دیگری نیز برای این ویزا وجود دارد که قیمت متفاوتی با یکدیگر خواهند داشت.

انواع ویزا دبی

همانطور که در بخش قبل نیز به آن اشاره شد ویزا دبی را می توان به انواع مختلفی دسته بندی نمود که از نظر تعداد روز های اقامت از یکدیگر تفکیک می شوند. در حالت کلی ویزا ها را می توان به دو گروه یک بار ورود و چند بار ورود دسته بندی نمود. در ادامه به انواع این ویزا ها اشاره نموده ایم:

–         ویزا 14 روزه و با استفاده از این ویزا اجازه اقامت 14 روزه در دبی و امارات خواهید داشت.

–         ویزا 30 روزه سینگل: این ویزا اجازه اقامت به مدت 29 روز را به شما خواهد داد.

–         ویزا 30 روزه مولتی: این ویزا اجازه اقامت 29 روزه را به شما خواهد داد.

–         ویزا 90 روزه سینگل: با این ویزا اجازه اقامت 89 روزه در دبی و امارات خواهید داشت.

–         ویزا 90 روزه مولتی: با داشتن این ویزا اجازه اقامت 89 روزه خواهید داشت.

–         ویزا 96 ساعته: با داشتن این ویزا می توانید به مدت 4 روز در امارات اقامت داشته باشید.

مدارک لازم برای اخذ ویزا دبی

برای اخذ ویزای دبی حتما باید مدارک کامل خود را ارائه نمایید تا بتوانید نسبت به دریافت ویزا اقدام نمایید. در ادامه به برخی از مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا اشاره نموده ایم:

–         برای اخذ ویزا دبی ابتدا باید نسبت به اخذ پاسپورت اقدام نمایید و پس از دریافت پاسپورت باید اسکن آن را ارسال نمایید. در صورت داشتن پاسپورت نیز باید حداقل 7 ماه به انقضای آن باقی مانده باشد.

–         تمامی مدارک احراز هویت خود را نیز باید ارائه نمایید و به همین منظور باید کارت ملی و شناسنامه خود را اسکن کرده و ارسال نمایید.

–         حتما باید اسکن عکس با سایز 3در4 تازه گرفته شده را که پشت آن سفید باشد نیز ارائه نمایید.

نکات دانستنی در رابطه با ویزا دبی

برای دریافت ویزای دبی باید حتما به مواردی دقت داشته باشید که از جمله این نکات می توان به موارد زیر اشاره نمود:

–         افراد زیر 18 سال و همچنین بالای 60 سال برای اخذ ویزا و سفر حتما باید یک همراه داشته باشند و بدون داشتن همراه امکان سفر برای آنها وجود نخواهد داشت و همراه وی باید حتما از فامیل های درجه یک باشد.

–         برای اینکه بتوانید در شهر های مختلف امارات گشت داشته باشید ابتدا باید روادید آن را دریافت نمایید و به همین دلیل باید حتما روادید دبی را دریافت نمایید و در صورت نداشتن روادید امکان جریمه شدن وجود خواهد داشت.

–         برای اخذ ویزای دبی نیازی به مصاحبه حضوری نخواهد بود و این امر به دلیل نداشتن دخالت توسط سفارتخانه می باشد.

راه های اخذ ویزای دبی

جهت اخذ ویزا دبی راه های مختلفی پیش رو خواهید داشت که از این میان باید بهترین مرکز را انتخاب نمایید. روش های اخذ ویزا را می توان به دو نوع حضوری و غیر حضوری دسته بندی نمود که جهت اخذ ویزا به صورت حضوری می توانید به مراکز پروازی و هواپیمایی سطح شهر مراجعه نمایید. پس از مراجعه به این مراکز مدارک از شما دریافت خواهد شد اما بهترین روش جهت اخذ ویزا را می توان به مراکز فعال در این زمینه نسبت داد. با مراجعه به این مراکز می توانید درخواست خود را ثبت نموده و اسکن تمامی مدارک خود را به این مراکز ارسال نمایید. پس از ارسال مدارک اخذ ویزا روال قانونی خود را طی خواهد نمود.

ویزای توریستی دبی را میتوانید از طریق لوکس تریپ به راحتی دریافت کنید، آژانس مسافرتی لوکس تریپ با تجربه چندین سال در رابطه با اخذ ویزای تضمینی دبی شما را در تمامی مراحل ثبت نام و دریافت ویزاها کمک میکند، جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان مجرب ما در ارتباط باشید.