ویزای انگلیس

ویزای انگلیس را می توان یکی از مهمترین مدارکی دانست که قبل از سفر مورد نیاز خواهد بود و بدون داشتن این مدرک امکان عبور از مرز به شما داده نخواهد شد. ویزاهای انگلیس را می توان به انواع مختلفی دسته بندی نمود که متناسب با خواسته خود می توانید ویزای مورد نظر را انتخاب نمایید.

یکی از مهمترین مدارکی که قبل از سفر حتما باید نسبت به اخذ آن اقدام نمایید ویزا می باشد و بدون داشتن این مدرک اجازه خروج از کشور به شما داده نخواهد شد و اجازه وارد شدن به خاک کشور مقصد را نیز نخواهید داشت. توجه داشته باشید که ویزای انگلیس مستلزم ورود به خاک انگلیس خواهد بود و در هر صورت و با هرگونه دلیلی که تمایل به سفر به خاک این کشور داشته باشید باید حتما نسبت به اخذ ویزا اقدام نمایید.

جهت اخذ ویزا انگلیس انتخاب های مختلفی پیش رو خواهید داشت و ابتدا باید مشخص کنید که تمایل به گرفتن چه نوع ویزایی دارید و در همین راستا نسبت به گرفتن آن اقدام کنید. هر یک از انواع ویزاهای انگلیس مدارک خاصی نیاز دارد و برای هر یک از آنها باید شرایط ویژه ای داشته باشید و قبل از هرگونه اقدامی ابتدا باید با این شرایط آشنایی داشته باشید تا هزینه شما هدر نرفته و بتوانید بهترین نتیجه را شاهد باشید. ویزاهای انگلیس از نظر تعداد روزهای اقامت نیز از یکدیگر تفکیک می شوند اما مهمترین دلیل تمایز آنها را می توان نوع سفر دانست چرا که هر یک از انواع ویزاها در قالب فعالیت خاصی صادر می شوند.

ویزای توریستی انگلیس

یکی از پرطرفدارترین ویزاهای انگلیس را می توان ویزا انگلیس توریستی دانست که با داشتن این ویزا می توانید به گشت و گذار در تک تک شهرهای این کشور بپردازید و جهت اخذ این ویزا نیازی به اسپانسرشیپ و مراحل دشوار نخواهد بود اما این ویزا شرایط خاصی دارد که از جمله مهمترین آنها می توان به عدم امکان کار کردن در انگلیس با داشتن این ویزا اشاره نمود. به این منظور که فرد دارای ویزای توریستی انگلیس به هیچ عنوان نمی تواند مشغول کار کردن در این کشور شود و در صورت مشاهده برخورد قانونی با وی خواهد شد. ویزای انگلیس توریستی را می توان از انواع موقت ویزاها به شمار آورد و با داشتن این ویزا حتما باید در زمان مقرر نسبت به بازگشت اقدام نمایید و امکان تمدید دوباره این ویزا وجود نخواهد داشت.

ویزای کاری انگلیس

انگلیس از جمله کشورهایی است که موقعیت های شغلی متنوعی را در آن شاهد هستیم و به همین دلیل خیل عظیمی از مردم هر ساله با داشتن این ویزا وارد خاک انگلیس می شوند. توجه داشته باشید که اخذ ویزای کاری انگلیس شرایط خاصی دارد و برای اخذ آن باید حتما مدارک خاصی ارائه نمایید. مهمترین مورد جهت اخذ این نوع ویزا داشتن اسپانسر شیپ از انگلیس می باشد و در سال های اخیر گرفتن رضایت از کارفرمایان انگلیسی و تمامی کشورهای اروپایی بسیار دشوارتر شده است و می توان گفت غیر ممکن شده است. با داشتن ویزای کاری فرد تنها می تواند به کار کردن در خاک انگلیس بپردازد و با استفاده از این ویزا امکان اخذ اقامت دائم انگلیس نیز وجود خواهد داشت و به همین دلیل با استقبال عظیم مردم همراه می باشد.

ویزای تحصیلی انگلیس

دانشگاه های انگلیس از رتبه علمی بالایی برخوردار هستند و به همین دلیل بسیاری از دانشجویان تمایل دارند که بتوانند با استفاده از ویزا تحصیلی به این کشور مهاجرت نمایند اما باید بدانید که دانشگاه های انگلیس شرایط خاص خود را دارند و برای اخذ بورسیه تحصیلی هر یک از دانشگاه های این کشور باید به وب سایت آن دانشگاه مراجعه نموده و درخواست خود را ثبت نمایید. شرایط اخذ ویزای انگلیس تحصیلی نیز دشوار است و امکان گرفتن آن برای همگان وجود نخواهد داشت و تنها افرادی می توانند آن را دریافت کنند که درجات علمی بالایی دارند. با داشتن ویزای انگلیس تحصیلی فرد امکان کار کردن پاره وقت و سازمان دهی شده که ساعات خاصی برای مقاطع مختلف دارد خواهد داشت و می تواند بخشی از نیازهای مالی خود را از طریق کار کردن جبران نماید. جهت اخذ این ویزا فرد باید حتما تمامی مدارک تحصیلی خود را به زبان انگلیسی ترجمه کرده و به صورت اسکن شده ارسال نماید.

قیمت اخذ ویزای انگلیس

بسیاری این سوال را دارند که برای گرفتن ویزای انگلیس باید چه مقدار هزینه کرد که در پاسخ به این سوال باید گفت: نمی توان قیمت دقیقی برای ویزای انگلیس در نظر گرفت و این قیمت می تواند متناسب با نوع ویزای درخواستی شما متفاوت باشد. مهمترین دلیلی که سبب تمایز قیمت ویزای انگلیس خواهد شد نوع آن می باشد چرا که ویزاهای انگلیس را در حالت کلی می توان به 3 نوع سینگل، مولتی و سوپر دسته بندی نمود که منظور از ویزای سینگل این است که تنها می توانید یک بار از مرز انگلیس رد شوید و اجازه ورود دوباره به خاک انگلیس داده نخواهد شد اما با داشتن ویزا مولتی انگلیس می توانید به دفعات مکرر از مرز خارج و به آن وارد شوید اما این مدت زمان نباید بیشتر از 6 ماه باشد. با ویزا سوپر می توانید بدون هیچ قید و شرطی به خاک انگلیس وارد شده و یا از آن خارج شوید. جهت مشاهده قیمت دقیق ویزا انگلیس نیز می توانید به وب سایت های معتبر در این زمینه مراجعه نمایید.

نحوه اخذ ویزای انگلیس

جهت اخذ ویزای انگلیس راه های مختلفی پیش رو خواهید داشت که هر یک از این راه ها مزایا و معایبی در پی خواهد داشت و می توانید متناسب با خواسته خود روش مورد نظر را انتخاب نمایید. یکی از روش های اخذ ویزا را می توان مراجعه به مراکز و آژانس های هواپیمایی در سطح شهر دانست که با مراجعه به این مراکز می توانید نوع ویزای مورد نظر خود را دریافت نمایید و مسئولین این مراکز می توانند تمامی راهنمایی های لازم را به شما ارائه داده و شما را با راه های ساده تر اخذ آن آشنا نمایند اما این روش های درخواست به دلیل وقت گیر بودن کمتر مورد توجه قرار گرفته اند و کم کم جای خود را به مراکز اینترنتی داده اند و به همین دلیل تنها کافی است به وب سایت های معتبر مراجعه کرده و اخذ ویزای خود را به این مراکز بسپارید. مسئولین این مراکز به دلیل آشنایی کاملی که با راه های اخذ ویزا دارند می توانند در کمترین زمان ممکن ویزای شما را دریافت نمایند.

لوکس تریپ مجری تخصصی اخذ ویزای توریستی انگلیس و شینگن به شما کمک میکند تا به راحتی ویزای مورد نظر خود را دریافت کنید، جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان مجرب ما در ارتباط باشید.