ویزای سنگاپور 

ویزای سنگاپور یکی از پرتقاضاترین و پرطرفدارترین ویزاهایی می باشد که در سال های اخیر ایرانیان قصد اخذ و مهاجرت به این کشور را دارند. از انواع ویزای این کشور می توان به ویزای تحصیلی، ویزای توریستی و ویزای کار اشاره نمود. برای اخذ و دریافت ویزای کشور سنگاپور بایستی شرایط لازم را داشته باشید از این جهت دریافت مشاوره های لازم در این خصوص را در اولویت کارهای خود قرار دهید.

سنگاپور کشوری در جنوب شرقی آسیا می باشد که با داشتن جاذبه های تاریخی و گردشگری مقصد بسیاری از مسافران و توریست ها واقع می باشد. برای سفر و ورود به کشور سنگاپور بایستی اقدام به دریافت و اخذ ویزای سنگاپور کنید که در حال حاضر روادید سنگاپور در ایران به صورت آنلاین صادر می گردد. با توجه به این که افراد با اهداف خاص و مختلف به این کشور سفر می کنند انواع مختلف ویزا صادر می گردد از این جهت افراد با مشخص کردن هدف سفر خود ویزای مربوط به آن را دریافت کنند. توجه داشته باشید که سفارت خانه سنگاپور در کشورمان وجود نداشته و برای اخذ و دریافت ویزای سنگاپور بایستی از طریق آژانس های مسافرتی اقدام به ثبت درخواست خود نموده و یا به سفارت خانه سنگاپور در کشورهای همسایه مراجعه نمایید. در وهله اول برای ثبت درخواست خود باید به صورت اینترنتی و آنلاین اقدام نموده و فرم مربوط را که حاوی اطلاعات شخصی می باشد را پر کرده و تمامی مدارک خواسته شده را در بخش مربوط اسکن نمایید.

اخذ ویزای کشور سنگاپور

همانطور که در بخش قبلی اشاره کردیم برای ورود به کشور سنگاپور بایستی ویزای سنگاپور را دریافت و اخذ نمایید. توجه داشته باشید که ویزای سنگاپور به دو صورت فوری و عادی صادر می شود که افراد با توجه به خواست و شرایط خود یکی از دو نوع ویزای این کشور را درخواست و تقاضا می کنند. متقاضیان اخذ ویزای سنگاپور می توانند قبل از هر اقدامی با کارشناسان و مشاوران مربوط در این حوزه مشورت کرده و اطلاعات کافی در خصوص شرایط لازم برای دریافت ویزا را به دست آورند. ایرانیان برای درخواست ویزای کشور سنگاپور می توانند به دو روش زیر اقدام کنند:

 • درخواست آنلاین ویزا: در این روش می توانید به صورت اینترنتی و آنلاین از طریق وب سایت های مربوط اقدام نموده و در عرض چندین دقیقه درخواست خود را به ثبت رسانید. این روش یکی از راحت ترین روش های اخذ ویزای سنگاپور می باشد.
 • درخواست ویزا از سفارت سنگاپور: در این روش درخواست ویزا با به همراه داشتن مدارک لازم به سفارت خانه کشور سنگاپور مراجعه کنید که به دلیل نبود سفارت خانه در ایران روش اول مورد انتخاب متقاضیان قرار می گیرد.

مدارک مورد نیاز برای ویزای سنگاپور، ویزای سنگاپور  

پس از ثبت درخواست و کسب اطلاعاتی در خصوص مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای سنگاپور  متقاضیان بایستی در جهت تهیه و مهیا کردن تمامی اسناد و مدارک اقدام نمایند توجه داشته باشید که وجود کم و کسری در میان مدارک سبب کنسل شدن وقت سفارت و عدم صدور روادید سنگاپور می شود از جمله ضروری ترین مدارک مورد نیاز می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • تکمیل فرم های 14A و V39A
 • کپی شناسنامه و کارت ملی
 • ترجمه شناسنامه و کارت ملی
 • یک قطعه عکس با زمینه سفید
 • آدرس کامل محل سکونت، محل کار و عنوان شغل متقاضی
 • گذرنامه با اعتبار حداقل 6 ماهه به همراه کپی
 • واچر هتل هماهنگ با زمان درخواستی سفر
 • بلیط هواپیما
 • بیمه مسافرتی
 • دعوتنامه

از نکات قابل توجه در خصوص درخواست ویزای سنگاپور می توان به این مورد اشاره کرد که هزینه درخواست صدور ویزا بایستی به صورت اینترنتی و آنلاین پرداخت شود و این هزینه به منظور رسیدگی به کارهای صدور ویزا اخذ می گردد و در صورتی که با عدم صدور مواجه باشید این هزینه پرداختی قابل برگشت نمی باشد. هم چنین در برخی مواقع با ریجکت شدن ویزای سنگاپور مواجه می باشید که این موضوع به دلایل بسیاری بستگی دارد.

انواع ویزای سنگاپور  

ویزای سنگاپور در انواع مختلفی با توجه به اهداف مختلف متقاضیان صادر می گردد که از جمله انواع مختلف آن می توان به ویزای تحصیلی، ویزای توریستی، ویزای کار، ویزای سرمایه گذاری و ویزای ثبت شرکت اشاره نمود. در سال های اخیر بسیاری از ایرانیان با اهداف مختلف خواستار مهاجرت به این کشور می باشند که می توان گفت ویزای کشور سنگاپور از پرطرفدارترین و پر تقاضا ترین ویزاهای درخواستی در میان ایرانیان می باشد. در ادامه مطلب در خصوص ویزای تحصیلی و توریستی سنگاپور صحبت خواهیم کرد.

ویزای تحصیلی سنگاپور

ویزای تحصیلی سنگاپور در سال های اخیر بسیار مدنظر دانشجویان ایرانی واقع شده است با توجه به سیستم آموزشی پیشرفته در این کشور، دانشگاه ها و کالج هایی با امکانات درجه یک افراد بسیاری خواهان تحصیل در این کشور هستند. برای دریافت ویزای تحصیلی کشور سنگاپور بایستی شرایط لازم را داشته و مدارک مورد نیاز را تهیه و به سفارت خانه تحویل دهید از جمله مدارک ویزای تحصیلی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • فرم درخواست تحصیلی ویزای دانشجویی
 • نامه پیشنهاد دانشگاه
 • گواهی تمکن مالی از بانک
 • نامه وام بانکی
 • مدرک ها، دیپلم، مدارک تحصیلی یا مدارک دوره هایی که در آن حضور داشتید
 • نامه ای مبنی بر این که شما هزینه تحصیل در این کشور را پرداخت خواهید کرد

ویزای توریستی سنگاپور

همانطور که می دانید سنگاپور کشوری با جاذبه های تاریخی و گردشگری بیشماری می باشد که در سال های اخیر مقصد سفرهای تفریحی بسیاری از توریست ها و مسافران واقع شده است از این جهت ویزای توریستی سنگاپور از پرتقاضاترین ویزاهای این کشور بوده و از اعتبار کوتاه مدتی برخوردار است. ویزای توریستی سنگاپور به دو صورت فوری و عادی با مدت زمان یک ماه اعتبار صادر می گردد و دارنده این ویزا تا زمانی که اعتبار آن باقی است می توانند در خاک این کشور اقامت داشته باشند اما در صورت اتمام اعتبار بایستی خاک این کشور را ترک کنند و با تمدید دوباره ویزای توریستی می توانند حق ورود به کشور را داشته باشند. هم چنین افرادی که می خواهند به مدت یک ماه در سنگاپور اقامت داشته باشند و قصد دیگری از این سفر دارند می توانند ویزای توریستی را نیز دریافت کنند قیمت ویزای توریستی این کشور برای ایرانیان برابر 85 دلار آمریکا می باشد.

با لوکس تریپ که به عنوان مجری تخصصی اخذ ویزای تضمینی سنگاپور و دیگر کشورها در حال فعالیت است، به راحتی ویزای کشور مورد نظر خود را دریافت کنید، جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان مجرب ما تماس حاصل فرمائید.