تلفن ویژه مشاوره 02122430535

تور ژاپن و کره جنوبی 12 شهریور | 12 شب و 13 روز

3 شب سئول + 2 شب جیجو + 3 شب اوساکا + 4 شب توکیو
12 شهریور
ایرلاین : امارات
12 شب و 13 روز
قیمت از
5990$ + نرخ بلیط

تور ژاپن کره جنوبی 8 خرداد | 11 شب و 12 روز

3 شب سئول + 2 شب جیجو + 2 شب اوساکا + 4 شب توکیو
8 خرداد
ایرلاین : امارات
11 شب و 12 روز
قیمت از
5690 دلار + هزینه بلیط

درباره تور ژاپن کره جنوبی

غیر ممکن است که تابحال درباره سرزمین سامورایی ها و مردان هنر جنگی شنا نباشید. کشر که بخاطر داشتن فرهنگ غنی خود در جهان مانند ندارد. جزیره ای در جنوبی شرقی آسیا که زبانزد خاص و عام است. اما بهترین چیزی که میتوانیم برایش توصیف کنیم، این است که اگر قرار باشد شخصی به این کشور سفر کند، دیگر دلش نمیخواهد که برگردد. اینجا ژاپن است، کشوری برای عاشقان سفر.

اما از مقصد بعدی ما غافل نشوید، کشوری که در شبه جزیره کره واقع شده است و دورتا دورش توسط دریا ها و اقیانوس های زیادی احاطه شده است. کره جنوبی که یکی دیگر از مقاصد معروف در جهان است، یکی از دیدنی ترین کشور هاییست که هر شخصی بعد از ژاپن باید به آن سفر کند. چرا که نزدیک ترین فرهنگ را با ژاپن دارد. با luxtrip در ادامه همراه باشید تا بیشتر راجب این دو کشور زیبا اطلاعات بدست آورید.

کره جنوبی در کجا واقع شده است؟

کشور کره جنوبی واقع شده در شرق آسیاست که با کره شمالی، تنها مرز خاکی مشترک را دارد. بخاطر موقعیت جغرافیایی مناسبی که دارد، خاک این کشور بسیار حاصل خیز است. اما نمیتوان به راحی این موضوع را نادیده گرفت که به همین دلیل جغرافیایی، کره جنوبی مکن های گردشگری زیادی را نیز دارا است.

کشور ژاپن در کدام قاره قرار دارد؟

ژاپن، کشور خورشید تابان و زادگاه مردان هنر شمشیر زنی، جایی که فرهنگ و هنر با تنیده شدن در یکدیگر، شاهکار هایی را برای این کشور به جا گذاشتند. این کشور زیبا در قسمت شرقی آسیا به صورت شبه جزیره ای کشیده شده قرار دارد که یکی از جغرافیا های بسیار زیبایی را در خود دارد.

شهر های دیدنی ژاپن

از لحاظ مرز دریایی با کشور کره جنوبی نیز مشترک است. به همین دلیل این دو کشور جزو یکی از دیدنی ترین مکان هایی هستند که هر گردشگری باید آن ها را ببیند. حال تصور کنید که تور ژاپن کره جنوبی چقدر میتواند برای مسافران عزیز جذاب و دیدنی باشد.

شهرهای دیدنی در تور ژاپن کره جنوبی

ژاپن و کره جنوبی جزو مقاصدی هستند که همیشه مورد توجه مسافران بوده است. به همین دلیل باید گفت که تور ترکیبی ژاپن و کره جنوبی جزو یکی از دیدنی ترین مقصدی هستند که هر شخص گردشگری که علاقه مند به دیدن مکان های تاریخی و البته مدرن را در کنار یکدیگر دارد باید به آن سفر کند.

یکی از شهر هایی که قرار است در ژاپن به آنها سری بزنیم تا بیشتر با فرهنگ ژاپنی آشنا شویم، تکیو، پایتخت ژاپن است. شهر زیبای توکیو بخاطر داشتن مکان های دیدنی فوق العاده اش، همیشه مورد توجه توریست هاییست که به این کشور سفر میکنند. بخاطر داشتن معابد فوق العاده ای که دارد، خیابان ها و رستوران های لوکسش و البته هتل های بسیار شیک توکیو، این شهر تبدیل به کانونی برای گردشگران تبدیل شده است.

شهرهای دیدنی کره جنوبی

بوسان، سئول، اینچئون، احتمالا اسم های آشنایی برایتان باشد. این شهر ها جزو دیدنی ترین مکان هایی اند که میتوانید در کره جنوبی آنها را ببینید. باید بگوییم که شهر های بوسان و ئول جز پرجمعیت ترین شهر های کره جنوبی هستند. سئول به عنوان پایتخت کره جنوبی، در کنار رودخانه بزرگ هان واقع شده است.

شهر های گردشگری کره جنوبی

بوسان، شهری بندریست که به همین دلیل شغل ماهیگیری جزو سنت هاییست که در این منطقه بسیار رونق دارد. با داشتن سواحل متعدد و زیبایی که در بوسان میتوانید پیدا کنید، هرگز حوصله تان سر نخواهد رفت. باید همچنین پارک ملی کره جنوبی که کوه بلند جیری سان را احاطه کرده است حدود سه ساعت با شهر بوسان فاصله دارد. توصیه میکنیم حتما در هنگام خرید تور ژاپن کره جنوبی، مطمئن شوید که شهر بوسان جزو جاهاییست که به آن سر خواهید زد.

ژاپن یا کره؟

کشور ژاپن جزو یکی از دیدنی ترین مکان های گردشگری به شمار میرود، از جاذبه های دیدنی و معابد فوق العاده اش گرفته تا شهر های مدرن و پیشرفته. از طرف دیگر کشور کره جنوبی نیز با داشتن جاذبه های توریستی زیاد و طبیعت بکر و زیبایش، بسیار مورد توجه مسافران قرار گرفته است.

چرا تور ژاپن کره جنوبی را انتخاب کنیم؟

یکی از دلایل برگزاری این نوع از تور، تفاوت ها و شباهت هاییست که این دو کشور با یکدیگر دارند، به گونه ای که مکمل همدیگر شده و سفری دلنشین را برای ما ایجاد کرده اند. از طرفی میتوان گفت که ژاپن با داشتن جاذبه های گردشگری فراوانی که دارد بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

از طرف دیگ نیز باید گفت که کشر کره جنوبی نیز با داشتن شهر های سنتی آمیخته شده با مدرنیته امروزی، توانسته تا به یکی از مقاصد گردشگری بسیار محبوبی در تمامی جهان به شمار برود. بنابر این موضوع میتوانیم این نکته را اشاره کنیم که اگر شما نیز بدنبال سفری هستید که در آن درباره تاریخ کشور های مختلف بیشتر بدانید، و از طرف دیگر نیز بدنبال این هستید تا از پیشرفت واقعی تکنولوژی و دنیای مدرن باخبر شوید، انتخاب تور ژاپن کره جنوبی میتواند یکی از بهترین گزینه ها باشد.

آب و هوای کشور ژاپن

کشور ژاپن جزو یکی از دیدنی ترین شهر هاییست که هر مسافری حداقل یکبار باید به آنجا برود. از همین رو، هر ساله مسافران زیدی به این کشور سفر میکنند. باید بگوییم کشور ژاپن در هر گوشه کناره هایش، آب و هوای متفاوتی دارد. اما به طور کلی جزو جزیره هاییست که دارای آب و هوای گرم و مرطوبی در طول سال است.

آب و هوای کره جنوبی چگونه است؟

کشور کره جنوبی، دارای یکی از منحصر به فرد ترین آب و هوا هاییست که در آسیا میتوانید آن را پیدا کنید. مانند ژاپن، کره جنوبی نیز دارای چهار فصل است. به همین دلیل باید بگوییم که در طول سال میتوانید به قسمت های مختلفی در این کشور سفر کنید تا از مکان های دیدنی که دارد استفاده خود را ببرید.

یکی از بهترین زمان هایی که میتوانید به تور ژاپن و کره جنوبی را تهیه کنید، در ماه های بهاری و پائیزیست، چرا که دراین بازه های زمانی از سال میتوانید به بسیاری از مکان های دیدنی و البته سواحل متعددی در این دو کشور زیبا بروید تا تجربه ای شیرین را در ذهنتان ثبت کنید.

جاذبه های گردشگری تور ژاپن کره جنوبی

البته یکی از موضوعات مهمی که باید هنگام خرید تور کره جنوبی ژاپن در نظر داشته باشید، این است که در برخی از بازه های زمانی سال که به آن اصطلاحا زمان طلایی سفر میگویند، حجم مسافران به صورت غیر قابل باوری زیاد تر از دیگر زمان ها میشود، یکی از این زمان ها، سال نو میلادی است که بدلیل فراگیر بودنش در بسیاری از کشور ها، باعث شده تا گردشگران زیادی را در این کشور های شاهد باشیم.

بهترین زمان سفر با تور ژاپن کره جنوبی

کشور های ژاپن و کره جنوبی، همیشه مسافران زیادی را میزبانی میکنند. اما نکته ای که باید در نظر داشت این است که این دو کشور در زمان های طلایی مسافرت متقاضیان، به صورت چشمگیری مسافران زیادی را دارد. اما نکته اصلی که باید در نظر داشته باشید این است که اگر جزو دسته افرادی هستید که دوست دارند به راحتی بلیط هواپیما و البته هتل مناسبی را برای خودشان پیدا کنند، زمان هایی نیز وجود دارند تا به راحتی میتوانید ژاپن کره جنوبی تور را تهیه کنید.

یکی از بهترین زمان ها، مربوط به نوروز امسال میباشد، چرا که در این بازه زمانی، سفر های کمتری را شاهد خواهید بود، و همین موضوع باعث آن میشود که بتوانید راحت تر به مکان های دیدنی و البته رزرو راحت تری را داشته باشید. البته فصل بهار نیز بسیار زمان مناسبی است تا هم بتوانید از سواحل ژاپن و کره جنوبی دیدن کنید.

لوکس تریپ به عنوان مجری مستقیم تور ژاپن کره جنوبی، شما را در تمامی مراحل اخذ ویزای توریستی ژاپن و ویزای توریستی کره جنوبی، رزرو بلیط هواپیما و هتل همراهی خواهد کرد.

توصیه میکنیم حتما از صفحه تور ژاپن ما دیدن کنید تا اطلاعات کامل تری راجب این کشور زیبا بدست بیاورید. همچنین میتوانید جهت دریافت مشاوره رایگان توسط کارشناسان مجرب ما، از طریق شماره های درج شده تماس حاصل فرمائید.

همین الان تماس بگیرید