ویزای اتریش

کشور اتریش یکی از بهترین و پرطرفدارترین مقاصد برای بسیاری از گردشگران می باشد که سالانه شاهد مسافرت میلیون ها افراد به این کشور هستیم. ویزای توریستی اتریش نیز یکی از ویزاهای بسیار معروف در سطح جهانی است.افراد به خوبی می دانند که برای سفر به کشور اتریش بایستی ویزای اتریش را تهیه و اخذ نمایند. برای دریافت ویزای کشور اتریش مسافران بایستی یک سری مدارکی را از قبل تهیه و آماده کنند تا بتوانند در زمان مقرر شده به سفر خود بپردازند. افراد می توانند در مورد هزینه های اخذ ویزای کشور اتریش نیز سری به وب سایت کنسولگری این کشور زده و اطلاعات دقیق تری را به دست بیاورند.

کشور اتریش یکی از کشورهای واقع در اروپای مرکزی می باشد که پایتخت این کشور شهر زیبای وین بوده و از جمله زیباترین شهرهای اروپایی می باشد . توجه داشته باشید که سالانه میلیون ها نفر مسافر با اهداف مختلفی به این کشور مسافرت می کنند. افرادی که به کشور اتریش سفر می کنند بایستی ویزای مربوط به این کشور را اخذ نمایند. کشور اتریش یکی از اعضاء شینگن می باشد که همین امر سبب شده است ویزای دریافتی از این کشور نیز شینگن بوده و مسافران با داشتن این ویزا در حوزه کشورهای عضو شینگن به مسافرت بپردازند. بهترین زمان برای دریافت ویزای اتریش چند ماه قبل از سفر و پروازتان می باشد، چرا که تعداد متقاضیان برای سفر به کشور اتریش بسیار زیاد می باشد و بررسی تمام این درخواست ها و صدور ویزای مورد نظر نیاز به زمان زیادی دارد. به همین جهت توصیه می شود که با کارشناسان ما در شرکت مجموعه لوکس تریپ فردوس در ارتباط باشید تا ضمن صرفه جویی در وقت و همینطور هزینه های اضافه، از روند پیشرفت و نتیجه گیری سریع تر بهره مند گردید. در این مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد انواع ویزای اتریش، مدت اعتبار هر کدام از این انواع ویزای کشور اتریش و هزینه های مربوط به اخذ ویزای کشور اتریش توضیحاتی را برای علاقه مندان ارائه دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

انواع ویزای اتریش

افراد با اهداف و مقاصد بسیار مختلفی به سوی کشور اتریش سفر می کنند که هر کدام از این اهداف نیز نیازمند دریافت و اخذ ویزای مختص به خود می باشد. کشور اتریش نیز سعی بر آن دارد تا با ارائه خدمات بهتر، مراحل دریافت و اخذ ویزاهای مربوط را تسهیل کرده و رضایت مسافران ورودی خود را به دست بیاورد. از مهم ترین انواع ویزای اتریش می توان به موارد زیر اشاره کرد:

–          ویزای گردشگری کشور اتریش

–          ویزای تحصیلی کشور اتریش

–          ویزای نمایشگاهی کشور اتریش

–          ویزای سرمایه گذاری کشور اتریش

–          ویزای کار کشور اتریش

–          ویزای ازدواج کشور اتریش

–          ویزای تولد کشور اتریش

افراد با توجه به هدف سفر خود، یکی از ویزاهای مذکور را انتخاب کرده و اقدام به دریافت آن می کنند، تا بتوانند در فاصله زمانی پرواز خود به کشور اتریش ویزای این کشور را داشته باشند. توجه داشته باشید که برای اخذ هر کدام از انواع ویزای اتریش بایستی مدارک متفاوت تری را ارائه دهید که افراد می توانند در مورد مدارک ریز و دقیق هر کدام از این انواع ویزا، به وب سایت کنسولگری کشور اتریش مراجعه کرده و اطلاعات لازم را به دست بیاورند. در ادامه راجع به برخی از مدارک عمومی توضیحاتی را ارائه خواهیم داد.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای اتریش

افرادی که به دنبال اخذ ویزای اتریش هستند به خوبی می دانند که بایستی یک سری مدارک را از قبل تهیه و آماده کنند که از مهم ترین مدارک لازم جهت اخذ ویزای اتریش می توان به موارد زیر اشاره کرد:

–          دعوتنامه در صورت وجود داشتن

–          بلیط هواپیمای رزرو شده

–          در صورت وجود داشتن اسناد مربوط به رزرو هتل

–          گردش حساب 3 ماهه اخیر (در این مورد هرچه تعداد تراکنش بالاتر باشد از شانس بیشتری برخوردار خواهید بود)

–          ارائه مدرک زبان معتبر که بایستی حداقل ترین نمره را کسب کرده باشید

–          اصل مدارک شناسایی

–          اصل پاسپورت

–          کپی ویزاهای قبلی خود

–          گواهی مبنی بر نداشتن هیچ گونه سوء پیشینه

–          ارائه رسید هزینه های پرداخت شده

در صورتی که به دنبال دریافت ویزای تحصیلی کشور اتریش هستید بایستی رزومه ای از مقالات علمی و مدارک تحصیلی خود را نیز اضافه کنید. هم چنین اگر به قصد سرمایه گذاری می خواهید به این کشور سفر کنید بایستی سپرده بانکی بسیار معتبر و مبلغ تعیین شده را نیز ارائه دهید. توجه داشته باشید که افراد می توانند در صورت بروز هرگونه مشکل یا سوالی با ماموران کنسولگری در تماس باشند و اطلاعات مورد نیاز خود را به دست بیاورند. در ارائه مدارک سعی بر آن داشته باشید که مدارک اصل و معتبری را ارائه داده و از ارائه هرگونه مدارک فیک جدا خودداری نمایید که در این صورت نه تنها ویزای مد نظرتان صادر نخواهد شد بلکه طبق قوانین نیز با شما رفتار خواهد گردید.

مدت اعتبار هر یک از انواع ویزای اتریش

یکی از مهمترین موضوعاتی که افراد بایستی به آن توجه ویژه ای داشته باشند، مدت اعتبار ویزای دریافتی می باشد. مدت اعتبار هر یک از ویزاهای اتریش با یکدیگر متفاوت می باشد که این امر سبب شده است افراد در مدت زمان اقامت خود در اتریش نهایت دقت را داشته باشند تا قبل از به پایان رسیدن اعتبار ویزای اتریش، کشور مربوطه را ترک کنند. کوتاه ترین زمان اعتبار مربوط به ویزای گردشگری و نمایشگاهی کشور اتریش می باشد که معمولا زمان آنها بین چند روز تا چند هفته می باشد و بلندترین مدت اعتبار ویزای اتریش نیز مربوط به ویزای تحصیلی و سرمایه گذاری کشور اتریش می باشد که مدت آنها از چند ماه تا چند سال خواهد بود. افراد متقاضی می توانند با توجه به ویزای مورد نظر خود در مورد مدت اعتبار آن نیز اطلاعاتی را به دست آورده و در زمان مقرر شده کشور اتریش را ترک کنند. در غیر این صورت ممکن است با مشکلات ناگواری مواجه شوند. برای آنکه بتوانید به راحتی از کشور اتریش بازدیدهای خود را به عمل بیاورید می توانید قبل از سفر خود در مورد فرهنگ و آداب و رسوم مردم کشور اتریش اطلاعاتی را به دست آورده و سپس اقدام به مسافرت داشته باشید.

هزینه های اخذ ویزای اتریش

یکی از مهم ترین و رایج ترین سوالاتی که برای افراد در اخذ ویزای کشور اتریش به وجود می آید، هزینه های اخذ ویزای اتریش می باشد. افراد بایستی توجه داشته باشند که هزینه های اخذ ویزای کشور اتریش با توجه به نوع ویزای دریافتی متفاوت تر خواهد بود که برای کسب اطلاعات دقیق تر در این حوزه می توانند به سفارت خانه کشور اتریش که در شهر تهران واقع است مراجعه کرده و اطلاعاتی را در این مورد جویا شوند. توجه داشته باشید که تمام این هزینه ها صرف بررسی درخواست افراد شده و در صورت عدم صدور ویزای کشور اتریش به هر دلیلی، هیچ گونه هزینه ای را نمی توانید عودت کنید. به همین جهت نهایت توجه و دقت خود را در آماده کردن و ارائه مدارک مورد نیاز به کار بگیرید تا هزینه های اضافه تری را متقبل نشوید. در مورد هزینه ها می توانید از طریق سایت اینترنتی سفارت این کشور نیز اقدامات لازم را انجام دهید.

لوکس تریپ به عنوان مجری اخذ ویزای تضمینی اتریش به شما کمک میکند تا بتوانید در سریع ترین زمان بتوانید ویزای مورد نظر خود را دریافت نمائید، جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان مجرب ما در ارتباط باشید.