تلفن ویژه مشاوره 02188874123

تور سوئیس 7 شهریور ۱۴۰۳ | 10 شب و 11 روز

3 شب ژنو، 3 شب لوگانو، 4 شب زوریخ
7 شهریور
ایرلاین : امارات
10 شب و 11 روز
قیمت از
2590 یورو + 49.990.000 تومان

تور کشتی کروز اروپا 20 شهریور | 12 شب و 13 روز

3 شب ژنو، 6 شب کروز (1 شب مارسی، 1 شب جنوا، 1 شب رم، 1 شب پالرمو، 1 شب دریا، 1 شب ایبیزا)، 3 شب بارسلون
20 شهریور
ایرلاین : امارات
12 شب و 13 روز
قیمت از
3990 یورو + 49.990.000 تومان

تور اسکاندیناوی 17 مرداد ۱۴۰۳ | 14 شب و 15 روز

4 شب هلسینکی + 1 شب کشتی + 3 شب استکهلم + 3شب اسلو + 3 شب کپنهاگ
17 مرداد
ایرلاین : امارات
14 شب و 15 روز
قیمت از
3990euro + تومان 49.900.000

تور انگلستان 26 مرداد | 7 شب و 8 روز

7 شب لندن
26 مرداد
ایرلاین : امارات
7 شب و 8 روز
قیمت از
2490 یورو + 49.900.000 تومان

تور اسکاندیناوی 17 مرداد ۱۴۰۳ | 13 شب و 14 روز

4 شب هلسینکی + 1 شب کشتی + 3 شب استکهلم + 3شب اسلو + 3 شب کپنهاگ
17 مرداد
ایرلاین : امارات
14 شب و 15 روز
قیمت از
3990euro + تومان 49.990.000

تور فرانسه ایتالیا 28 اسفند ۱۴۰۲ ، 9 روز و 8 شب

۴ شب پاریس + ۱ شب ونیز+ ۳ شب رم
28 اسفند
ایرلاین : پرواز امارات Emirates
۹ روز و ۸ شب
قیمت از
۳۴۹۰ یورو + ۵۹,۹۹۰،۰۰۰ تومان

تور فرانسه بلژیک اسپانیا ایتالیا 28 اسفند ۱۴۰۲ ، ۱۲ روز و ۱۱ شب

۴ شب پاریس + ۱ شب ونیز+ ۳ شب بارسلون + 3 شب رم / فلورانس
28 اسفند
ایرلاین : پرواز امارات Emirates
۱۲ روز و ۱۱ شب
قیمت از
۳۴۹۰ یورو + ۵۹,۹۹۰،۰۰۰ تومان

تور فرانسه دبی ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ ، ۱۰ روز و ۹ شب

۷ شب پاریس ۲ دبی
28 اسفند
ایرلاین : پرواز امارات Emirates
۱۲ روز و ۱۱ شب
قیمت از
۲۵۹۰ یورو +۴۶,۹۶۰,۰۰۰ تومان

تور انگلیس اسکاتلند ۲ فروردین ۱۴۰۳ ، ۱۲ روز و ۱۱ شب

6 شب لندن، 2 شب منچستر، 2 شب ادینبورگ
2 فروردین
ایرلاین : پرواز ترکیش
۱۲ روز و ۱۱ شب
قیمت از
۴۹۹۰ یورو + ۴۹,۹۹۰,۰۰۰ تومان

درباره تور اروپا

قاره اروپا از زمان های قدیم تا به حال، کانون اصلی ای برای سفر های گردشگری بوده. هر سال بیش از میلیون ها نفر برای خرید تور اروپا سر و دست میشکنند. کشورهایی نظیر انگلیس، فرانسه، اسپانیا و بسیاری دیگر، همگی به نوبه خود یکی از زیباترین و منحصر به فرد ترین شهر ها را در خود جای داده اند.

مقاصد مهم برای بهترین تور اروپا 1403

یک تور اروپایی خوب شامل چه چیزی است؟ مهم ترین نکته برای سفر کردن به اروپا زمانیست که شما مقصد های خوبی را برای گشتن انتخاب کنید، البته باید اضافه کنیم که هر کشوری که در این قاره قرار گرفته، جزو پرطرفدار ترین ها در جدول مسافرتی هر گردشگریست.

منظور از آن این است که مقاصدی را باید انتخاب کنید که از نظر گردشگری با یکدیگر همسو باشند و البته که نزدیک به یکدیگر. برای مثال یکی از تور های خوبی که میتوانید آن را انتخاب کنید، تور انگلیس اسکاتلند است. چرا که از لحاظ موقعیت جغرافیایی و حال و هوایی که در این دو کشور وجود دارد، آنها را مانند قاشق و چنگال به یکدیگر مربوط میکند.

تور اروپا از ایران

قاره اروپا بخاطر موقعیت جغرافیایی خوبی که دارد، بسیار مورد استقبال کشور های دیگر، از جمله ایران است. لوکس تریپ به عنوان مجری مستقیم تور اروپا، برای علاقه مندان به گشت و گذار در کشور های این قاره زیبا، برگزار میکند. همچنین یکی از موقعیت های مناسب برای سفر کردن به اروپا در نوروز امسال است تا در کنار عزیزانتان سفر خوشی را تجربه کنید.

سفر به اروپا از سمت ایران، یکی از موقعیت های مناسبیست تا بیشتر راجب کشور های اروپایی چیز های جدید یاد بگیرید. از همین رو باید بگوییم که انتخاب مقصد های بعدی خود در این سفر هیجان انگیز جزو مهم ترین کارهاییست که باید انجام دهید. امروز قرار است تا با برخی از بهترین مقصد ها صحبت کنیم. با ما در ادامه همراه باشید.

امروز قصد داریم درباره جایی با شما صحبت کنیم که خیلی از مسافران و توریست ها آرزو دارند به آن سفر کنند. میتوانید حدس بزنید کجا را میگویم؟ بگذارید راهنمایی کوچکی به شما بدهیم، قاره ای که بعد از اقیانوسیه کوچک ترین قاره جهان است، قاره ایست که در نیمکره شمالی کنار بزرگترین قاره جهان یعنی آسیا قرار دارد. فکر کنم فهمیدین کجا منظورمان است.

بهترین کشور ها در قاره اروپا

در زمان قدیم، قاره اروپا با این نام شناخته نمیشد، بلکه یکی ازمعروف ترین امپراتوری های جهان، یعنی امپراتوری روم باستان وجود داشته است که به دو بخش شرقی و غربی تقسیم شده بود، که اروپای امروزی نیز بخشی از آن است. امروزه قاره ای که ما به عنوان اروپا میشناسیم، یکی از مقصد های همیشگی توریست ها میباشد و مهد هنر و فرهنگ است. میخواهیم کمی درباره تور لوکس اروپا که در کشور های مختلف این قاره زیبا اتفاق می افتد صحبت کنیم. اولین مقصدی که میخواهیم به آن سر بزنیم جایی نیست جز:

فرانسه (France)

کشوری برای عاشقان تور اروپا، کشوری که اتفاقات تلخ وشیرین زیادی درش اتفاق افتاده است و امروز به یکی از بزرگترین مقصد های گردشگری جهان تبدیل شده. همگی ما میدانیم که پایتخت این کشور زیبا کدام شهر است.

پاریس (Paris)، اولنین مقصد تور اروپا لوکس

اگر بخواهیم لیستی از بهترین شهر های اروپا برای سفر بسازیم، قطعا پاریس جزو پنج شهر اول میباشد. بسیاری از بناهای مشهور اروپایی در این شهر ساخته شده اند. برج ایفل (Eiffel Tower)، کلیسای نوتردام (Notre Dame Cathedral)، کلیسای سکره کور دو مونمارتر (Sacre Coeur de Montmartre) و خیلی از مکان های معروف دیگر در این شهر قرار دارند که همگی به نوبه خود، شاهکاری هنری و فرهنگی بشمار میروند. یکی دیگر از جاهای بسیار معروف و دیدنی شهر پاریس، موزه لوور (Louver Museum) پاریس است، که یکی از معروف ترین موزه های جهان نیز میباشد.

خب حال نوبت آن رسیده که به مقصد بعدی سفرمان بپردازیم، شهری که در زمان قدیم بسیاری از مسابقات خطرناک و اما هیجان انگیز درش رخ میداده است.

ایتالیا (Italy)

برای غذا دوستان نیز در تور اروپا ، کشوری که داریم درباره اش صحبت میکنیم ، مهد این نوع غذاهاست. بیاید کمی راجب شهر های ایتالیا حرف بزنیم.

رم، پایتخت پادشاهان

شهری که پدران هنر و ادب در آن زاده شدند. شاید برایتان عجیب باشد که بگوییم هنوز هم سازه هایی در جهان وجود دارند که بیش از 2500 سال قدمت دارند. < کلوسئوم > نمونه ای از سازه هاست که در زمان های بسیار قدیم محل برگزاری مسابقاتی بسیار مرگبار بوده است. لازم به گفتن نیست که رم (Rome) به عنوان پایتخت ایتالیا نیز برگزیده شده است.

دیگر شهر معروف ایتالیای دوست داشتنی، شهر واتیکان (Vaticano) است.

واتیکان، دولت شهر ایتالیا

شاید برایتان عجیب باشد که شهر واتیکان در درون رم جای دارد، و بخاطر قدرتمند بودنش توانسته که به یک دولت شهر تبدیل شود. همچنین معروف ترین کلیسای جهان، کلیسای کاتولیک در این شهر قرار دارد. کلیسای واتیکان و کلیسای سنت پیتر از کلیساهای معروف دیگر این کشور به حساب میروند. و بله برای دسته افرادی که نمیدانستید، واتیکان کوچک ترین کشور جهان است. در اصل کلیسای کاتولیک محل زندگی پاپ هست و جالبی موضوع این است چون واتیکان به طور کلی یک کشور مستقل در قلب شهر رم به حساب میرود، و چون پاپ به عنوان بالاترین رده در این کشور حساب میشود، میتوان گفت که حاکم واتیکان نیز است.

بدون معطلی بریم سراغ مقصد بعدی سفرمان،

اسپانیا

اسپانیا، یکی از رنگین ترین کشور های اروپا است. و همچنین بعد از فرانسه دومین کشور بزرگ قاره اروپا به حساب میرود.

همچنین شهر های بسیار دیدنی که حتما باید به آنها سر بزنید.

سویا Seville

شهری که بخاطر هنر و تاریخ غنی اش و همچنین زادگاه آواز فلامنکو و درخت های پرتقال معروفش شناخته شده است. اگر جزو دسته افرادی هستید که علاقه مند به دریا و ساحل هستید، پس باید بگوییم که این شهر بسیار برای شما مناسب است. از جاهای معروف این شهر بسیار زیبا میتوانیم به کاخ (Alcázar Real de Sevilla) اشاره کرد که یکی از دیدنی ترین مکان هایی است که پیشنهاد میکنیم حتما به آن سر بزنید.

مکان دیدنی دیگری که برایتان در نظر گرفته ایم، کلیسای (Catedral de Santa María de la Sede) است که از کلیساهای معروف اسپانیا نیز میباشد.

و البته گل سرسبد شهر سویا که مشهور ترین میدان اسپانیا و اروپا نیز میباشد، میدان (Plaza de España) است که یکی از شاهکار های معماری به حساب میورد.

شهر بعدی که میخواهیم بهش سری بزنیم شهریست که علاقه مندان به فوتبال حتما آنجا را خوب میشناسند:

بارسلونا، شهری که مانندش وجود ندارد

شاید شنیده باشید که بارسلونا متفاوت ترین شهری است که در اسپانیا وجود دارد. حال میخواهیم بدانیم دلیل اینکه چنین میگویند چه است. باید بگوییم که بارسلونا جزو آن دسته شهر هایی است که سبک معماری درش به گونه متفاوتی انجام شده و ساحل های زیبایی که دارد باعث شده تا این شهر را ذاتاً متفاوت تر از سایرین کند. همچنین کلیسای معروف ساگرادا فامیلیا (Sagrada Família) نیز در این شهر قرار دارد. به شما پیشنهاد میکنیم به اسپانیا که سفر کردید، حتما به این شهر زیبا سری بزنید.

و آخرین شهری که میخواهیم به آن بپردازیم در این کشور زیبا، شهر والنسیا (Valencia) است.

والنسیا، سومین شهر بزرگ اسپانیا

نه تنها بزرگ، بلکه یکی دیگر از الماس های اسپانیا است. ساحل زیبا، غذاهای معرف، کلاب های شبانه بسیار هیجان انگیز و فستیوال های مختلفی که درش صورت میگیرد به یکی از محبوب ترین شهر های توریستی اسپانیا تبدیل شده است. همچنین مکان های دیدنی جالبی نیز دارد، برای مثال جام مقدسی که مسیح از آن نوشیده است نیز در کلیسای جامع این شهر قرار دارد.

خب نوبت این است که از کشور زیبای اسپانیا خداحافظی کنیم و به مقصد بعدی برویم

انگلیس

سفر به انگلیس، از آن دسته سفر های لوکسی است که هرگز فراموش نخواهید کرد، مخصوصا با وجود مکان های توریستی متعدد و شهر های توریستی اش توانسته به یکی از مقصد های گردشگری جهان تبدیل شود. همچنین لوکس تریپ با تور نوروزی انگلیس نیز شما عزیزان برای سفر به این کشور زیبا همراهی میکند.

لندن، پایتخت صنعتی جهان

همه ما میدانیم که لندن، پایتخت انگلیس است. اما بیایید راجب چیز هایی صحبت کنیم که شاید کمتر به آنها پرداخته شده باشد. برخلاف باور عموم، لندن کوچک ترین شهر انگلیس است، و همینطور در تئوری، لندن در اصل بیشتر شبیه یک جنگل است تا شهر، حال شاید سوال برایتان پیش بیاید، طبق گفته های UN (United Nations) ، اگر در جایی بیش از 20 درصد زمین هایش پوشیده شده از درخت باشند، آن منطقه را جنگل مینامند، و خب حدود 21 درصد از زمین های لندن را درختان تشکیل داده اند.

شاید برایتان عجیب باشد اگر بگوییم که در لندن بیش از 300 زبان مختلف وجود دارد. چرا که مهاجرت در زمان های قدیم تا به الان به این شهر بسیار رونق پیدا کرده و همین امر باعث شده تا امروزه به این تعداد از تنوع زبانی و فرهنگی در این شهر برسیم. به شما پیشنهاد میکنیم حتما به تور نوروزی انگلیس ما سر بزنید تا اطلاعات بیشتری راجب تور لندن بدست آورید.

حال نوبت به آخرین مقصد ما رسیده است، مهد وایکنیگ های قدرتمند

اسکاتلند (Scotland)

اسکاتلند در قسمت شمالی بریتانیای کبیر قرار دارد و یکی از مقصد های توریستی خوبیست که میتوانید به آن سر بزنید. شاید در نگاه اول فکر کنی قرار است به کشوری بروید که بسیار سرد است و همیشه هوای برفی در انتظارتان است. اما باید بگوییم که اسکاتلند کشوری چهارفصل است و همه نوع آب و هوا را در فصل های مختفش میتوانید ببینید.

یکی از جاهای دیدنی که حتما باید سر بزنید، قلعه ادینبرگ (Edinburgh Castle) است. میتوانید بافت قدیمی را در دیوار های سنگی این قلعه ببینید. همچنین سنگ معروف سرنوشت و جواهرات زیادی را میتوانید در این قلعه نیز پیدا کنید.

مقصد بعدی ما دریاچه لوک لوموند (Loch Lomond) است که از دریاچه های بسیار معروف اسکاتلند است. دلیل آن هم این است که این دریاچه، بزرگترین دریاچه انگلستان است و به < ملکه دریاچه های اسکاتلند > معروف است.

توصیه میکنیم به یکی از دیدنی ترین مکان های دیدنی که میخواهیم بگوییم، یعنی کشتی سلطنتی بریتانیا (Britannia Royal Yacht) سر بزنید. این کشتی یکی از معروف ترین کشتی هاییست که حدود 1 میلیون و ششصد هزار کیلومتر در دریا ها و اقیانوس ها حرکت کرده است

به عنوان آخرین مکانی که میخواهیم در موردش با شما صحبت کنیم، قلعه معروف استرلینگ (Stirling’s Castle) است. یکی از تاریخی ترین قلعه های اسکاتلند بی شک قلعه استرلینگ است که خانه کودکی ملکه مری اسکاتلند (Mary Queen of Scotland) است. توصیه میکنیم در هنگام سر زدن به اسکاتلند زیبا، حتما به این مکان هایی که گفتیم سری بزنید.

در هر جایی که بگردید رنگ هنر را به شیوه های گوناگون میتوانید پیدا کنید. کشور اسکاتلند به خاطر داشتن تاریخی تلخ و شیرین، باعث شده تا آثار تاریخی زیادی در این کشور بر جای بمانند.

ما در لوکس تریپ با سالها تجربه در برگزاری تور های مختلف، به شما پیشنهاد میکنیم حتما از صفحه تور نورروزی اروپا نیز دیدن کنید. در صورت تمایل به خرید با کارشناسان مجرب ما در تماس باشید.

قیمت تور اروپا

کشور های قاره اروپا بخاطر داشتن مکان های دیدنی متعدد، در بازه های زمانی از سال میزان بیشتری از مسافران را دارند. و از این رو، رزرو بلیط هواپیما، محل اقامت و به طور کلی قیمت تور اروپا ۱۴۰۳ ممکن است با مشکلاتی همراه شود، مشکلاتی از قبیل کمبود جا و یا هزینه های بسیار بالاتر از حد معمول.

اما میخواهیم راهکارهایی را برایتان بگوییم که دیگر نگرانی از بابت این موضوع نداشته باشید. یکی از موقعیت های مناسبی که میتوانید انتخاب کنید، نوروز امسال است، چرا که در این بازه زمانی از سال برای ما ایرانی ها موقعیت مناسبی برای استفاده از تعطیلات نوروزی و همچنین در تمامی کشور های دنیا این بازه از سال مسافران کمتری را دارد.

ماه هایی که معمولا حجم مسافران زیادی را در خود دارند، به ماه های طلایی سفر یا Travel Golden Time معروف هستند. اگر برایتان مقدار هزینه ای که میپردازید مهم است، این بازه های زمانی که بیشتر در تعطیلات عید میلادی میباشد، گزینه مناسبی برای سفر کردن نیستند. چرا که حجم زیادی از مسافران خارجی مقصد های خود را در این بازه زمانی تنظیم میکنند و خب تعدادشان هم کم نیست.

نقشه قاره اروپا در جهان

اروپا، قاره ایست که بخاظر داشتن کشور های بسیار زیبایی که دارد همیشه مرد استقبال گردشگرانش بوده است. با اینکه کشور های زیادی در این قاره وجود دارد، اما باید گفت که به نسبت سایر قاره ها، اندازه کوچک تری را دارد. در تصویر زیر میتوانید جدید ترین نقشه اروپا را مشاهده کنید.

نقشه قاره اروپا در جهان

همانگونه که در نقشه مشاهده میکنید، کشور های زیادی باعث تشکیل این قاره زیبا شده اند. آیا میتوانید بدون آنکه به اسم ها توجه کنید بگویید کرواسی در نقشه اروپا کجا قرار گرفته است؟ کشور ها و شهر های توریستی زیادی وجود دارند که میتوانید در تور گردشگری اروپا از آنها دیدن کنید، از همین رو باید برنامه ریزی دقیقی برای سفر خود در نظر داشته باشید.

همین الان تماس بگیرید